Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Ugasi ovu opciju ako je slučajno upaljena
43b9e013b695d93cabaed10bc5e82ce0.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Bila je uključena, praticu stanje javljam ishod. Sad čitam i na xda da je mnogima pravila problem. Tnx

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Trebala je da stedi bateriju, radi suprotno hahahaha :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni bukvalno skine za noc 2%, baterije sa ukljucenim wifi.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I meni sa ugasenim adaptive

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sinoc gledali film devojka i ja, osvetlhenje na nekih 75%, za malo manje od dva sata skinuo oko 18%. [emoji3]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Telefon je zlo, igrao WOT 5 sati, izvukao 8h SOT na kraju. Zlo

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mrzim Sneg, mislim da si jedini koji MiMaximalno koristi potencijal ove zverke [emoji4]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
U prvom smo ciklusu za MIUI 11, tako da se moooozda dokopamo i Android 10ke.
 
Sta nam znaci A10 osim broja?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Izasao BETA Miui 11, Android 9, china based. Mozda ga budem fleshovao, Globe rom, pa cu javiti utiske.
a2d7fb5d02ecf79075f78190619ed613.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ovako, uradio sam dirty flesh na Miui 11, prethodno uradio backup postojećeg sistema preko TWRP(18GB).
Vizuelno ima promena, jako lepo "klizi" kroz meni. Svidja mi se sto mogu da podesim koje su aplikacije blurovane u multitaskig pregledu. Naročito bitno ako je neko pored vas :). App drawler je doziveo promene.
Ubacili su da mozemo pristupiti aplikacijama kao do sada Search-u. Swipe od dole prema gore, ko voli.
Ultra battery saver, konacno smo to dobili.
Nisam izgubio podatke, jer je verzija androida ostala ista. Tako da sam nastavio gde sam stao. Evo par slika u nastavku.
Vazna napomena ako neko radi backup preko TWRP. prethodno obrisite sifru lock screen i otiske prstiju. Jer necete moci vratiti iz backup nista.
7745c5124283015beaad8fbdd58b2143.jpg
0355d97b46a7053d7c56c6ce63fc1e86.jpg
9cf128758671888dc805b697dfbab187.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Lepo, lepo. Bas fino izgleda novi MIUI 11. [emoji4]
 
Sta nam znaci A10 osim broja?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Jedina stvar koju će doneti u slučaju miui-a je to da ce multitasking biti onako kako je Gugl zamislio kao i samo ubijanje procesa a ne kako se ćefne ovima što prave miui. Po mom mišljenju glavna i najvrednija promena pošto je multitasking na miui u odnosu na aosp osetno lošiji.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Suma sumarum, vratio sam se na 10.3.4 iz backup-a. Jednostavno prevelik je battery drain za moj ukus na prvoj verziji MIUI 11. Da li je do dirty flash ili je takav prvi rom, ne znam.
Restore je vratio sve kako je bilo, malo me je pomucio otisak prsta. No to sam uspesno resio sa jednom skriptom.
Cekamo prvi stable :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Prebacih se na gestures za promenu, drugaciji je trip kad nema dugmica na dnu, navikao sam se iz treceg pokusaja :D

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni kaže updates are ready to install. Tap to reboot...
Plašim se da rebootujem. Kada je on to skinuo bez mog znanja, nemam ideju.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jel imas root? Ako je sve stock, slobodno.

Sto se full screen moda tice, od momenta kad sam ga upalio, nisam gasio. Najbolja opcija na telefonu

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nemam root. Misliš da je safe?
Ja se nikako nisam mogao navici na full screen, iritantan mi je bio zbog necega, zaboravih.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ako je sve stock, zasto ne bi? Koja je verzija update?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sad sam na 10.3.3.0 stable
b2521bf1bcab3a6fa706d66b47ad4143.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Slobodno azuriraj, osim security patch, nije menjano ništa

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Izasao je taj update odavno, mozda ima i mesec dana. Peglaj slobodno.
37e4633cca000f054f293ce91306d932.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
OK, hvala. Peglam večeras. [emoji2958]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nabavio sam Mi Max 3 sa Global ROM-om 10.3.5 i otključanim bootloader-om.

Hoću da instaliram TWRP Official i da ga zatim root-ujem sa Magiskom. Posle (možda) ide EU ROM. Da li je to neko već radio? Može li i neki link sa potrebnim drajverima, aplikacijama...? Da li treba i "no-verity-opt-encrypt-6.0.zip". Kakva su iskustva sa anti-rollbackom? Other advices welcome. Hvala unapred.
 
Kolega je stavljao tutorijal prilicno skoro, prelistaj malo temu unazad par strana.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kolega je stavljao tutorijal prilicno skoro, prelistaj malo temu unazad par strana.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Hvala, našao sam - pretpostavljam da je to poruka #1260.

Ako je to, ima jedan problemčić: "minimal_adb_fastboot_v1.4_setup.exe" na koji vodi link iz te poruke ima 10 gigabajta (??) Pretpostavljam da to nije dobro - zato, ima li drugi link?

(Nije 900 i kusur Kb kako piše _ probajte da downloadujete pa ćete videti da je 10 Gb).
 
Poslednja izmena:
probaj sa xiaomitoolv2,on ima sve u sebi šta ti treba i ceo nije 10gb. :)
 
Nazad
Vrh Dno