Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Cekam jos malo do blekise 29.11., mozda se Gigatron smiluje pa spusti na nekih 20.000 sa garancijom. Jednom sam se opasno opekao bez garancije pa sam skeptik sada po tom pitanju.
 
Na svu srecu, od iphone, do windows phone, pa poslednjih 3 godine sa Xiaomi, garancija mi nije trebala. Osim, u slucaju Lumia 930 preko operatera, ona je isla na servis, jer se odvajao touch od ekrana. E sad, L930 je bila katastrofalna što se tice kvaliteta izrade. U porodici imali smo do sada skoro 6 Xiaomi telefona, nikad nikome garancija nije trebala. Uzeo sam sada Amazfit bip sat, isto bez garancije. A prethodna dva su prosla svasta. Uvek postoji šansa da je bas taj felerican, ali ja nekako ne verujem Winwin i ostalim amaterima.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ni ja vala nisam imao problema ali nikad se ne zna, nekako mi lakse u glavi kada znam da je tu malo parce papira koje jeste da se placa 100 evrica vise ali si kao miran koliko toliko.
 
Стигла 11 ка,инсталирао ,засад ради лепо
11.0.6 стабил

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ja cu da sacekam malo, javi ako primetis nesto :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ipak nisam sacekao [emoji14] Za sad radi ok sve

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Instalirao juče kod keve na telefon, za sada radi ok, i dobio je još na fluidnosti. Sve radi glatko i bez seckanja.
 
Meni ne prijavljuje jos update. Jeste rucno skidali pa update ili...?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni je juče stigao update, verzija 11.0.6.0 (PEDMIXM), instalirao, koliko vidim sve je OK.
 
Uzeh sad da proverim ažuriranja i dobih i ja novu verziju MIUI-a
17e2ea8e571e6cd2e0c348780627b91a.jpg
2552f68fd8c16830e90f5be5533232ac.jpg


Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Već neko vreme je imam na Poco i radi vrlo lepo i stabilno.

Videćemo šta će biti sa Mi Max 3.

Javljam ovih dana.

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Vama sto nije stigao update je telefon verovatno kineska kopija [emoji14]

Za sada inace sve radi super, gestures radi fluidnije, jedini sto me iritira je nacin kako radi animacija iz notification bara, npr ukljucis wifi i istripujes da se wifi nije ukljucio ali samo animacija tako izgleda jer ima kasnjenje od 1s :)


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Stigao. Radi OK, nisam video problem nikakav. Medjutim, u nekim animacijama kao da je manje fluidan... Možda se tripujem.

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Stigao novi update i nestao mi je mi mover, tako da ne mogu da uradim tranziciju sa starog na novi fon ...


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja sam probao China stable 11.0.2.0 ali nisam bio zadovoljan jer je vizuelno vise podsećao na Miui 10.
Vratio beta China 9.11.14, vizuelno lep, brz, stabilan. Ne vraćam se vise uopšte na Global jer ima manje opcija(iz nekog razloga nema Ultra battery saver).
App drawer nisam mislio da cu ga koristiti, sada ne zelim da se vracam na klasican izgled.
Sve u svemu, prezadovoljan.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Stigao i meni miui 11, mnogo tecnije radi tel, u zadnje vreme mi je delovao da se usporio, kao da je puna ram memorija pa mora da ucitava aplikacije iz pocetka. Sada radi perfektno. [emoji3]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Vesti za nas, novosadjane :)
4bbc3e6da85b5360ea35b2d2be856871.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Posle nekoliko dana mogu da kazem da sve radi ok, barem sto se mog nacina koriscenja tice.

Dodali su par ok sitnica, narocito ona kad napravis SS pa dobijes opcije sta da radis s njim, to mi je npr. trebalo x puta
 
+1

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Cekam da se pojavi na Globe rom, pa da ga fleshnem

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ubacen China beta 9.12.5,Android 10. Dodali su neke opcije, generalno deluje isto.
Ono sto big izdvojio,proradile su notifikacije za Tapatalk

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jedna jedina stvar za koju mislim da ne radi skroz pouzdano je WiFi asistant (mada mozda je do specificnosti mreze kod mene), izgleda da se malo zbuni kada postoji situacija ruter-repeater pa cesto ostane zakacen za slabiju mrezu.

Nisam se petljao sa kanalima da vidim jel bi pomoglo da se stave razliciti kanali, mada su kanali na Alcatelu na automatic dok su na ruteru 1 ili 6 pa bi bar nekad trebalo da radi to.
 
Nazad
Vrh Dno