Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Zadnjih mesec dana kako su pustili pitu, telefon užasno radi. Laguje previše, non-stop sam smanjuje nivo osvetljenja na minimum iako ga ja ručno podesim da bude malo svetlije, govorim o automatskom osvetljenju. Kada nekog zovem, uspostavi se veza, a sagovornik me ne čuje, pa tek posle par sekundi telefon zavibrira i počne da odbrojava vreme razgovora i tada je sve normalno.
Ne znam kada planiraju neku zakrpu.

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока


Potpisujem,ne znam sta me vise nervira od ta dva
 
Dobro je pa procitah ovo na vreme... Mani 8.1 za sada sljaka finooo [emoji4]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Je l neko uspeo da zaobidje 360h cekanja za unlock bootloadera ili treba da osedim?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ranije je bilo 720h, nema nacina da zaobidjes.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
A jos jedno pitanje, je l mogu kako da ugasim iskakanje notif da je dostupna pita?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ako imate root, ondak moze

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
https://c.mi.com/thread-1658375-1-0.html
pokusao sam i ovo ,međutim,sve je ok dok ne dodje do lazyflesera...je l postoji mogucnost da se *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* zaobidje,nakon njega tel udje u obavezan bootlooop a koliko skapirah to *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* sluzi da bas do njega ne dodje ???
inace koristim stok 8.1 na miui X ,lazy sam skinuo sa linka ovog lika,twrp sa zvanicnog sajta,magisk takodje link sa uputstva ...
UNAPRED HVALA LJUDI...
 
Poslednja izmena:
Uspeo, ako nekom nekad zatreba pomoc, nek se javi objasnicu svaki korak :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Konačno novi update [emoji2958]

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Popravljen problem sa snimanjem na SD karticu :)

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Telefon leti u odnosu na prosli update.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Pre neki dan ga kupih odlican je fon. Nisam ga abdejtovao na njemu je 8.1 i miui 9.6.7.0 i odlicno radi. Pitanje savet da ga ostavim ovako ili da ga abdejtujem na 10.2.1.0

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Apuj... Ne znam koliko ti je bitna kamera ali uz gcam telefon postaje zverina... A vi sto ste ap n pie... Je l imate pominjan problem sa osvetljenjem i seckanjem poziva?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mene osvetljenje i dalje zeza, a pozivi standarno kao na svim xiaomi telefonima, čas ja ne čujem, čas mene ne čuju i počne da secka kao da sam u tunelu.

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Mene osvetljenje i dalje zeza, a pozivi standarno kao na svim xiaomi telefonima, čas ja ne čujem, čas mene ne čuju i počne da secka kao da sam u tunelu.

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
Koja si mreza inace i koji tip koristis lte ili?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Apuj... Ne znam koliko ti je bitna kamera ali uz gcam telefon postaje zverina... A vi sto ste ap n pie... Je l imate pominjan problem sa osvetljenjem i seckanjem poziva?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Za gcam mora da je rutovan otkljucan bootloader tako bese?

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Za gcam mora da je rutovan otkljucan bootloader tako bese?

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
Negde ces naci da pise kao da je dovoljan samo otklj boot. Ali ja sa tim nisam uspeo, morao sam da ga rutujem. Najtezi deo je sto se za boot ceka 15 dana

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni se danas desilo da sam pozvao i niti cuo da zvoni, onda se uspostavila veza niti sam ja cuo niti su me culi... Da li to ima veze sa tim videcemo. Restartovao sam fon i nakon toga sve je opet ok...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sta li se dogadja sa Mi Max 4? Zna li neko neku informaciju da li ce se uopste pojaviti ovaj model?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da li je neko upoznat sa onim SAR vrednostima, koliko sam citao da je max vrednost dozvoljena 1,6 w/kg, a da max 3 ima 1,6 head i 1,6 body, koliko je ta vrednost u praksi "opasna"...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Msm da nema veze sa verzijom apke vec sa config fajlom :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kod ove ne trba nista da se menja, a nisam uspeo ni na jednoj da podesim da radi Night

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni radi na istoj toj verziji od aranove sve... Jedino crashuje ako se u hdru slika brzo, fonu treba bas dosta da je obradi..

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Verovatno si na Android 9.0

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno