Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Kakav god da je, lepe boje daje. Malo fula kad je jako sunce, ali tek malo :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mogli bi malo da popričamo o aplikacijama za vreme(meteroloske).
Koliko vas koristi stock aplikaciju?
Ja sam prestao da je koristim, retko se azurira kako treba. Ne menja moju lokaciju, itd.

Sto se home screen vremena tiče, tu sam prešao na Widget google "At glance"

Imate ga u default telefona.

Ima vremensku prognozu, koja je precizna, azurira se uvek bez problema, prati vasu lokaciju koja je vrlo precizna.

Sto se tice ostalih aplikacija, tu bih izdvojio sledece

Wind- odlicna besplatna aplikacija, najzanimljivije je sto možete pratiti udare groma :). Pored satelitskog snimka kretanja oblaka. Imate pravac vetra, kretanje temperature.

Rain alarm - konacno aplikacija gde dobijamo info kada ce kisa pasti. Uglavnom javi do pola sata ranije, i radi vrlo precizno.

Kod Globe rom ima opcija da nam status bar izgleda malo drugacije. Zovu ga Central clock mode, po uzoru na iOs.

Bas sam sad fleshovao, ranije mi je bio uvek upaljen, jer po meni preglednije. U prilogu je slika Google widget, i Central clock mode.
5b7c4a0a179fd81637393d83617a12ce.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Koristim Accuweather bez widgeta, ranije sam koristio Digital Clock Widget Xperia koji je mogao da se podesava na 1001 nacin medjutim obrisao sam ga iz nekog razloga, ne secam se sto, ali imao je i weather sa promenom lokacije cini mi se
 
Nema koju weather nisam probao. Ovo sad je battery friendly, i radi odlicno

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Transparent clock & wether. Zbog widgeta najvise, nekako mi odgovara.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
c09ce7db1129249b5b1a81f716787991.jpg
 
Poslednja izmena:
Koju app koristite za tv program? Koristio sam ranije Aladina, ali ga ne nalazim na store-u.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
U okviru Sbb imam Eon, druge ne koristim

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Slika Maxa dobro sa night modom.
e9927ade43b29943620c99761256ab41.jpg
16453b88da24c31263e526c0123ab5d6.jpg
17cb8df3763020d70e7c468f8e487977.jpg
338cb0dc23ed38e68c9f7014310f2e71.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Odlicno radi sa tim.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Global rom. Samo rutovan i ubacen Gcam. Imas gore par postova pre sam stavio koja Gcam.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
5d3c21c146f833b06612d1e7f62488dd.jpg
 
Poslednja izmena:
Predjoh na 10.3.5. stock posto je proslo dovoljno vremena od objave, deluje mi da je autonomija baterije malo bolja nego pre.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Drugari, mala pomoć u vidu instruktaža...

Ponovo se vraćam na Max 3, posle par meseci lutanja pa nalete na jedan problem.

Ne mogu da prebacim sve podatke sa starog android (Samsung A70) na Mi Max 3 jer ne mogu nikako da ih uparim. Probao sam Samsung Smart Switch, Phone Clone, Stare, Asus ...nešto... Ni jedna neće da odradi posao. Naime, multimediju bih lako ali kako da prebacim Call Log i poruke ?

Poslato iz svemira
 
Video sam i znam za tu opciju ali sam se nadao da mogu da izbegnem kačenje svojih i tuđih podataka kojegde, bez preke potrebe :-/

Poslato iz svemira
 
Pa ne kacis, pravi ti kopiju na zadatom mestu na microSD kartici, cloud (GDrive) je opcionalna stvar :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Samo da javim da sam odradio ono što me mučilo. Eto, u društvo čovek često može da nauči nešto korisno.

Kao što Lenikor reč, nije nužno koristiti virtuelni skladišni prostor pokrenuće podatke na telefon ili SD karticu i odmah vam ponudi opciju da sebi (ili drugima) pošaljete, bilo kojom od društvenih aplikacija ili mailom.

Zatim sam primio sadržaj na novom telefonu (ja konkretno koristih mail), preko iste ove aplikacije na novom telefonu povukoh podatke iz baza i eto gaaaa. Sve je opet na telefonu.

E sad , pošto je aplikacija zahtevala da uređaj ne nadgleda njeno korišćenje baterije, odmah po završenom poslu sam je izbrisao.

@Lenikor hvala na instrukciji, značilo mi je.

P.S. Evo screenshot-a konkretne aplikacije

Poslato iz svemira
779051c381d97636a745ea304c0820ac.jpg
 
Odlicna aplikacija, koristio sam je na drugom telefonu. Sve podatke sam cuvao na SD kartici

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poneh na more fles i otg kablic, koji program koristite za transfer fajlova?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Fabricki program Files, vidi OTG

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Probao sam pa me zezao nesto, kada sam restartovao tel radi normalno. Gleda se film upravo. [emoji3] [emoji6]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam na poklon dobio ovu zgodnu stvarcicu.
Usb 16b sa ugradjenim OTG type C
Nije mi znacio dok nisam kupio Mi Max 3 :)
85fcd80bee92e708c37cadb535dc3285.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Da li nekome radi slow motion na Gcam?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Na ovoj verziji sto sam kacio radi, nisam ga nikad do sad ni koristio. Sad sam samo probao.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Koja je ver?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Hvala ti, čini se da ova radi kako treba. Slow motion cu probati sutra po danu

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Telefon u stand by modu dual sim, bez ukljucenog neta, svukao 4% za nepuna 4h. Video sam da se nešto aktiviralo jako kratko 2 3 puta u pozadini. Kakva je situacija kod vas? Global rom poslednji apdejt.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno