Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Pavell

Cenjen
Učlanjen(a)
04.05.2017
Poruke
2,158
Poena
195
Evo da zapocnemo temu o nadolazecem Xiaomi Mi Max 3..Da ne bi piskarali na nekoliko razlicitih tema..
Izgleda da ce ga upakovati lepo i da ce obradovati sve ljubitelje vece dijagonale..


Mi Max 3 VS Mi Max 2




GSM Arena:

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_max_3-8963.php
 
Poslednja izmena od urednika:
Sto se mene tice, moze da bude i veci, samo baterija da ne ide ispod 5000mAh. Smanjuju se bazeli sto je dobro. Steta sto nisu ubacili snapdragon 660.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li se znaju tačne dimenzije,odnosno razlika u odnosu na dvojku?
 
Stavio je covek link, imas u prvom postu sve.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Sta da citamo na linku kad pise za Status Rumored
 
To je nesto najpreciznije sto se zna za sada.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Sve je ovo jos nezvanicno,zato i nema pojedinih vrednosti,verovatno ce se i ovo sto je predstavljeno na snimku i GSM Areni korigovati..Ali po meni je ovo 70% tacno sto gledamo..
 
Za kada je najavljeno predstavljanje?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Vidi,ako bude izgledao kao na ovom drugom linku,ima da kosta 350-400e :) Ja kapiram da ipak (nazalost) nista od takvog izgleda,pre ce biti nesto kao Redmi Note 5 fora....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ma oko izgleda su jos uvek lupetanja,nevidjena..Dok ne budu Kinezi predstavili telefon nece se znati kako izgleda,mozda dan-dva pre toga ako nekom magijom procure fotke..A sto se tice ostalih hardverskih stvari na dosta mesta se poklapa ista prica,i po meni i za moj ukus bice odlican MAX 3.
 
Poslednja izmena:
Nznm samo na cega ce liciti 7" u 18:9 varijnati....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
99% da nece biti model sa dva cipseta. Sa vecom memorijom hoce ali da razvijaju dva cipseta za jedan tel tesko.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
I ja mislim tako,nema logike da izbacuju dve vrste MAX 3.Mozda Kidence ima nekih vesti,sta,kad..?
 
Ako upakuju 7 inca, u dimenzije sadasnjeg max 2, bice odlicno. Ako mu povecaju dimenzije onda ce biti prevelik.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ma i neka bude malo veći od max 2 ali samo da mu ne smanje bateriju :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ima li možda novih momenata vezano za dimenzije telefona?
 
Nemam pojma, mislim da ce biti kao i prosle generacije vs sadasnje generacije redmi telefona, znaci mozda malo duzi, ali uzi...tj, izgledace kao veci redmi note 5 ili mi 6x(sa istim ledjima).
 
Navodno Mi Max 3 prednji panel...crop.php(2).jpg

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kapiram da je fejk....i da jeste pravi,nesto mi ovo maleno za najavljenih 7"...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kaze Xiaomi Mi Max 3 Front Panel
Trust Score 67% na slashleaks... mada deluje stvarno malo i pre je da je fake...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Po mojoj proceni, bice sigurno jedna verzija sa SD710, verovatno kao PRO model ili plus... a kako Xiaomi ove godine igra, ocekujem 3 verzije najmanje u izvedbi Mi Max 3.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Hmmmm....ako bude global verzije (b20) mozda se i vratim na Maxonju 3....:)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
^ sa konja na magarca...E moj Sinda....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno