Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Honor note 10 je valjda samo za kinesko tržište, ne znam da li uopšte postoji global verzija, tako da je pitanje kakav je sw u njemu i koje frekvencije podržava, pre svega mislim na band 20...
 
Da, mislim da je samo za kinesko trziste i da nema band 20 ali je odlican mob. Ima flagship spec, kao i M20X, za razliku od Max serije ciji hardver ipak pripada midrange segmentu. [emoji4]
 
Posle zadnjeg update-a, tel se sporije otkljucava. Ali ne uvek, samo kada stoji malo duze, tipa sat vremena, otkljucam ga otiskom i to traje duze nego inace. Ako ga sad zakljucam i otkljucam radi u delicu sekunde. Kao da ode u sllep mode pa mu treba malo vremena da se probudi. Inace sve stock, nije cak ni rutovan, global verzija. Jel jos neko ima slicna iskustva?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni je ceo telefon nekako usporen, u chrom-u skrolavanje stranica poprilično laguje.
I dalje me zeza senzor osvetljenja, ne kao ranije, ali hoće da zezne.

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Je li ima neko ko koristi dvije sim kartice?
Meni se desava da mi nestane prva kartica kao da nije ubacena i moram da iskljucim tel i ponovo ukljucim da bi se povratila cak nekada i 2,3 puta da ga iskljucim i ukljucim ili da izvucem slot za kartice i vratim ponovo.
Ima li neko taj problem?
Ni jedan od zadnjih update-a mi nije rijesilo taj problem

Ne znam je li softverski ili hardverski problem...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
honor 10 u većem pakovanju, ništa specijalno zapravo...
Nece biti da je bas tako. Amoled ekran na Note 10 sa HDR10 podrskom, micro sd slot, stereo zvucnici - jedni od najboljih na trzistu, bolji FP senzor, o bateriji da i ne govorim... Odlican je Note 10. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Bar ja nisam mogao više da čekam, kupio sam Samsung a70...vidim da mnogi priželjkuju da max 4 ima bukvalno iste spec kao a70, i tu je očito nastao problem...Samsung je ipak zadao domaći...max 4 može imati samo nešto veći ekran, ali bazni model će opet biti 4/64, neće imati amoled, pitanje da li će imati sd675, i već nije neka konkurencija u tom slučaju...a tek kako i gde da smeste cenu takvog modela...
 
Razmatrao sam A seriju dokle god nisam video audio rezultate, ne znam kako bih se odvikao od stereo zvucnika na Max 2.

Mislio sam da uzmem polovan Max 3 kao prelazno resenje jer mi se iskreno ne daje bas 200 evra za nov dok je Max 4 (ako izadje juna/jula/avgusta) iza ugla ali nesto ih nema na oglasima ili su osteceni tako da ako jos imas Max 3 a visak ti je, javi.
 
nemam ja max 3, ali sam se ovde raspitivao kad će max 4 i ko što vidimo neće skoro...

najverovatnije će ovog puta odustati od pro modela i bazni model će morati da ima 6/128 jer prosto gazi ga konkurencija...a u tom slučaju pitanje koliko će da košta jer mu sada osim samsunga konkurenciju prave i ostali xiaomi modeli, naročito ovi serije 9...veliko je pitanje kako će da ga sklope i koju cenu da mu stave...

neko je na onom linku pomenuo i da možda odustanu od mi max serije, što takođe može biti jedna od opcija...
 
Lose sam razumeo onda :)

To sam i ja pricao unazad neko vreme, jednostavno treba uglaviti takav telefon a sad mu je konkurencija i unutar Xiaomi-ja a i spolja ogromna, ali videcemo.
 
Moze screenshot dark mode?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Moze screenshot dark mode?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Evo par...
7cbbd427224256b5438322ce138dbd3b.jpg
77949a0e865d8f49c67e9555471f439e.jpg
a1e6f61ffd0aa3e98b953ba650e21b37.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Hvala koleza, uradio sam flash stock, update na poslednji, root pa sve ostalo.
Praticemo bateriju, ali mi se crna boja jako svidja.
Za sada nisam primetio neke bug-ove

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Update:ne radi ni jedan Gcam, čak i sa namestenim Camera2Api. Odustao sam od nje do daljnjeg

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Od utorka se najverovatnije selim u ovu temu :)

Hteo bih da odradim reflash stock roma, treba li da se otkljucavam bootloader za to?
 
Ne ako ti je global model

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Auuu koliko je bolja bat sa ovim updateom i dark mode, to nije istina...
7010a45644883ebd2820114e49a9889d.jpg
0a64844d5204f0a108357e44bda5b6fe.jpg
edb17f75d63f09424759655c9703489e.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Dark mode nema nista sa tim, jer Max 3 nema OLED ekran.
 
Nema ni Amoled gde bi to jos izrazajnije bilo. Za sada sam zadovoljan baterijom, mada, 10.2 je imao ubedljivo najbolji SOT od skoro 13h. Na ovoj verziji sam ugasio Adaptive battery jer sam cuo, da, iako paradoksalno, baterija tada duže traje

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nema ni Amoled gde bi to jos izrazajnije bilo. Za sada sam zadovoljan baterijom, mada, 10.2 je imao ubedljivo najbolji SOT od skoro 13h. Na ovoj verziji sam ugasio Adaptive battery jer sam cuo, da, iako paradoksalno, baterija tada duže traje

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Meni je ovo čini mi se najbolji sot, uglavnom sam izvlacio 11-12h, ali u ovom slučaju da sam bio do kraja usao bih u 13+ verovatno...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Testiracu, tek posle jedno 4 punjenja kad se sve "slegne". Za sada
33% ostalo
9h SOT
23h standby

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Elem, proradio i Gcam, editivanje Builtprop i dodavanje persist.camera.HAL3.enabled=1
Nije dalo rezultate,

Na kraju sam nasao zip fajl koji sam flesovao kroz TWRP

HAL3_ENABLE_MIUI_PIE.zip

I to je otkljucalo Camera2Api

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno