Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Magisk i koristi, ovo po meni je must za rootvan tel
e53fad88d4557cfad35d025b088072eb.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jel ima negde određeno gde skidaš te module i gde mogu da vidim koji sve postoje?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Pa u Magisk

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni izbacio update na ovom kuvanom rom-u. Nije ista verzija, ali je desetka.
2a36d1d9b63e671702881518e13332af.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Zadovoljan sam sa ovim Globe rom. 9h SOT, jos 36%. Bez problema preko 10h

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
U utorak stize i moj. [emoji3]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Inače zvanično je završena tuča sa DND mode-om i messengerom.


Iz nekog razloga samo na messenger lite DND ima efekat tako da sam morao da instaliram njega umesto regularnog messengera :<

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Hebe me viber,ne mogu da mu namestim njegov zvuk za dolazecu poruku,za odlaznu je ok kod dolazne povuce zvuk notifikacije za sms,povukao mi je viber sa htc ultre nisam ga ponovo instalirao,miui 10 stable
 
Stigla makina. Ekran bolji nego na max 2, ja pre zadovoljan. Skinu update na miui 10, da ga instaliram ako radi ok? Ako ima nekih bug-ova da sacekam jos malo? Maska legla savrseno kao i staklo. [emoji3]


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
5caf3c6611c7a34c335e5002368e82a4.jpg
c8e578f1c49db46c977494ac6a1922c3.jpg
06accdb157497a7258e487f6f45c9bd8.jpg
 
Poslednja izmena:
Lepa maska, stavljaj miui 10 i uzivaj.

Eve moja nova maskics
2b3468eaa852b31e16fec3f66719fb61.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ćao narode,
Mnogo sam zainteresovan za kupovinu ovog modela pa me zanima par stvari u vezi njega. Da li neko ima problem sa globalnom verzijom i pozivima jer sam citao na xda forumu da su imali probleme sa 9.6.4.0 i 9.6.6.0 verzijom Miui-a i da li se ti problemi resavaju instalacijom desetke? Druga stvar koja me brine je velika SAR vrednost koju model poseduje i koliko to moze da utice na zdravlje?
 
Stavio sam. Jel komplikovano ubaciti gcam? Samo zbog toga bi ga rutovao.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Čini mi se da sa 10-kom više laguje.

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene nema lag, i nisam stavljao gcam. Stock mi se toliko svidja da nemam nameru da menjam ista. Root obavezno :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Lag ne primecujem ni ja. Radi savrseno. [emoji3]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Stavio sam. Jel komplikovano ubaciti gcam? Samo zbog toga bi ga rutovao.

Ovo i mene zanima :)

I ja sam odradio update, malo koristio, radio je kako treba. iskljucivo iz ludila sam sada kad je izasao miui10 skinuo fastboot rom i juce fleshnuo lepo sve cisto. za svaki slucaj.
bukvalno jedina stvar koja mi fali u odnosu na prosli telefon je gcam. na v20 sam ga instalirao bez root-a, nije mi jasno zasto ne enabluju camera2api po defaultu.
nema nikakvog laga ni kod mene.

ajde neko da napravi upustvo za root :D pre miui10 sam pokusao bar 5x i svaki put dobio bootloop. twrp, lazyflasher, sve sam radio po upustvu (bar mislim) ali dzabe.

imamo samo jedan problem. kad se naviknemo na ovo cudo - sta dalje??? :D
 
Poslednja izmena:
Iz ličnog iskustva bih ti preporucio rut da uradiš flešovanjem magiska...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
ovo upustvo deluje vrlo genericki. nigde se ne spominje LazyFlasher ili no-verity-opt-encrypt...
 
Sta ce ti lazyflasher? Koristi se kad sa AOSP ili slicnih romova se vracas na MIUI. Ja sam po upustvu rootovao, vec mi je bio otkljucan bootloader

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
A opt encrypt? Zar ne bi on trebao kad se menja nešto u sistemu, a instaliranje magiska baš to radi... Ako je dovoljno instalirati twrp, bootovati odmah u njega i instalirati magiska, to sam bar 3 puta uradio i dobio bootloop. E sad, dal to što imam global telefon ima neke veze - nemam pojma.

I da, otključao sam telefon.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Dva minusa koja sam primetio za sad. Prednja kamera je losija nego na max 2. Drugi minus po meni je to sto su tasteri za zvuk i power dugme previse da kazem mekani. Lako se stisnu.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sto se tastera tice, na masci nisu mekani. I ovako su tvrdji nego na mi max 1. Prednja naspram njega je bolja.

Sto se root tice, nikakav bootloop nisam dobio uz ono upustvo.

Prvo twrp, dozvolis promenu sistem sa twrp, magisk.zip fleshnes, i reboot

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Drugi minus po meni je to sto su tasteri za zvuk i power dugme previse da kazem mekani. Lako se stisnu.
ne znam u poredjenju sa proslim max, ali da, ar puta sam bukvalno nosenjem telefona u ruci uspeo da ga resetujem a da ni ne skontam.... ne koristim masku nikakvu, go telefon.

Prvo twrp, dozvolis promenu sistem sa twrp, magisk.zip fleshnes, i reboot

hm, da li bi moglo bez fleshovanja twrp-a? tj, podignem twrp.img iz fastboot-a, dozvolim promenu, instaliram magisk? ovo bi bila sjajna varijanta, sve ostaje stock osim sto je rootovan sistem.
 
Poslednja izmena:
@petarboj možeš tako tj tako sam ja uradio, fastboot boot twrp.img i onda flešovao magisk...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Max 2 sam rutovao flešovanjem SuperSu.zip (ako se dobro sećam) dok max 3 iz nekog razloga nisam uspeo da rutujem sa SuperSu pa sam flešovao magisk i bolje što sam tako rutovao(zbog tvikova tj magiskovih mogula ).

Trenutno koristim max 2 tj menjam, malo max 2 pa malo max 3 [emoji16]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
sad si me naterao da opet probam a 99% sam siguran da opet nece raditi :D
 
Nazad
Vrh Dno