Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Ili Valjevo ako vam je blize. [emoji3]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Rade na piti a dva sigurnosna peca nisu izbacili jos uvek. Sramota, na max 2 su bili azurniji.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
nisam morao u valjevo, ima ga ww na terazijama...generički dizajn, lepo je urađen, ekran mi deluje ok, i ono što sam hteo da vidim to je za moj ukus prava veličina ekrana sa ovim proporcijama telefona...bar meni neki sledeći telefon mora da ima tu negde oko 7" da bi uopšte imalo smisla, čak je i 6.5" malo sa ovim uzanim proporcijama telefona...jedina nepoznanica mi je šta mogu da očekujem od kamere, sad nosim lg v20 koji ima odličnu kameru, bojim se da će mi u tom delu biti s konja na magarca :(
 
Meni je kamera odlicna, probao sam Gcam, ne daje uopšte bolje rezultate.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja bi rekao da će ti biti, ovisi samo koliko ti je to bitno.
Meni i nije previše, al nekad ti bude čudno kad primetiš da ti je stari telefon pravio bolje slike.

Послато са SM-A530F уз помоћ Тапатока
 
Kamera nije losa ali nije ni nesto specijalno. Na primer max 2 je sa gcam pravi super fotke. Na max 3 nisam probao gcam. Slike po danu su solidne, ali cim je losije svetlo kvalitet opada.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Eve vam primeri, noć , dan.
eddf41dced1f15b5c12dbe5f2c90a1a6.jpg
7474cc7efd43afe154fa4fbae6310e9d.jpg
de170687c62ac40df2e66fc6933cf1db.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
nisam morao u valjevo, ima ga ww na terazijama...

Hvala. Pogledaću sutra.

Inače, ako neko može da stavi slike u noćnim uslovima sa stock kamerom i gcam-om na flickr (ili bilo gde drugde gde bi ostale u originalu), bilo bi super.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
slike po ovome deluje dosta pristojno...video snimanje sa uključenom stabilizacijom takođe deluje ok, bar po onome što vidim na youtube, drugi izvor nemam...

da li kod nas neko uopšte prodaje verziju 6/128? ako postoji neki pravilan tajming objave mi max modela, kad bi se mogao očekivati mi max 4? dešavalo mi se već ranije da kupim stari model nekog telefona par nedelja pre izlaska novog :)

P.S. da odgovirm sam sebi, otprilike je jun neki srednji datum, znači mi max 4 tek negde početkom leta naredne godine...
 
Poslednja izmena:
Jedan je prodavao na KP i trazio je neku sumanutu cifru. Video stabilizacija je mene oduševila. Slika je kao da je na stativu telefon

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Prodavao je covek sa ovog foruma. Ali cena je preskupa sobzirom da je on platio tel 300 dolara u kini.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Skinuo Globe rom, miui 10, 9.0 android, mozda fleshnem da vidim kakav je

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Javi utiske.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nemojte stavljati taj 9.0 Pie, mislim da su samo u builtprop napisali 9.0 umesto 8.0. Dobro je sto sam kompletan rom trenutni stable sacuvao kroz TWRP. no, kad sam uradio restore, nije zeleo sam da podesava osvetljenje ekrana. Pa sam isti taj fleshnuo dirty ponovo.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kako ste zadovoljni sa Max3?
Da li je "robo" glas i pucanje poziva bilo samo zbog kuvanih romova?
Imate li neke zamerke?
Da li ima istu cameru kao i RN5?
 
Samo kuvani romovi, i dalje jedina dva problema kod telefona su što video clipove na instagramu kompresuje uništava im kvalitetni framerate pa mora da se koristi GBInsta ili slična aplikacija, a DND mod ne hvata messenger pa se samo poruke sa messengera stalno čuju a ako upalim vibraciju neću čuti kada me zovu uveče (a zbog posla se često dešava)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kako ugasiti ove smarajuce reklame u notifikation baru? Tipa vas viber je zarazen i sl.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ne znam za to, idi u privacy, skroz dole, ad service

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kako ugasiti ove smarajuce reklame u notifikation baru? Tipa vas viber je zarazen i sl.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Kada izadje notifikacija, otvoris bar, pritisnes i drzis sekundu dve notifikaciju i uci ces u opcije.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
E hvala na pomoci. Smorile me vise te komsinice i sl. [emoji3]
edac185fbe64b7f005675d7fc095d0af.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Bluetooth nije ukljucen iako Manage Apps pokazuje kao da koristi memoriju. Da li je i kod vas tako?
eb5ad63214dfbe114997f85ce106c358.jpg
 
Trosi ti bateriju ili sta?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ima li nekih vesti u vezi finalne verzije pite? Ili bar neki update tipa sigurnosni pec?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
.
67261f4aaa0db3450aba1512bb76878f.jpg


Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Posle sto godina, bilo je i vreme. [emoji3]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Zaboravili nas.

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno