Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

I opet bug sa kamerom na 10ci... SD card is running out of space...

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Taj problem nikad nisam imao. Doduse, mozda zaista imas manjak prostora na memoriskoj

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Možda imam ali sigurno nemam. 53gb slobodno. Što je najgore sačuva sliku.

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Danas kooonnnaaacccnoo stigle slusalice. Sad sam kompletan :)
c3ba2dbcbaf64d0aa205f724aa66d282.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Koji model? Javi kakve su. Zvuk, domet, baterija...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Pozdrav svima, da li je neko imao problem sa Wi-Fi em na ovom modelu ili generalno na MIUI? Naime, ne mogu uopšte da ga upalim. Kada kliknem na dugme on 10 ak sekundi vrti poruku da ga kao uključuje, i onda nista, samo se vrati na isključeno. Mobilni podaci i bluetooth inače rade bez problema. Probao sam resetovanje na fabrička podešavanja, ali nije pomoglo. Bilo kakva pomoć je dobrodošla :)
bfb0c75381570abc66973272331051fa.jpg


Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Verovatno wifi chip, mada je to bas retko

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Verovatno wifi chip, mada je to bas retko

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
To je i meni palo na pamet, ali zar nisu bluetooth i wi-fi na istom modulu, pa onda kad ode čip ne radi ni jedno ni drugo?

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Samo da javim da sam jutros prešao na 10 ku i da sada sve radi bez problema [emoji1783]

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Koji model? Javi kakve su. Zvuk, domet, baterija...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Evo ovako,
U pitanju je Haylou Gt1 model, sa bluetooth 5.0.domet sam testirao u stanu, bez problema se krecem, i nema prekida. Prethodne slušalice su imate domet 20-25m i to kroz zidove u firmi.
Elem, vrlo su male, kad se stave u kuciste. Lagane, imaju touch kontrole.

+ : zvuk je dobar, cist, bas solidno bogat. Mada koristim Viper4android jer je fabricki eq na telefonu katastrofa.

Lagane su, skoro da ni ne znam sa su u usima.

Ne ispadaju, i kuciste ih uvek napuni pa su pune svaki put.

Automatski se uparuju, a moze da se koristi samo jedna ako zelimo.

Cim se izvade iz kućišta, upaljene su.

Svetlosni indikatori na slusalicama i kucistu.

-: touch je osetljiv, pa kad ih namestam u uvo, često ih i ugasim

Nemaju mogućnost menjanja glasnoce(prethodne Baseus S06 su imale komande za pojacavanje) samim tim im je zvuk tisi u odnosu na bluetooth slusalice koje su povezane ipak medjusobno kablom.

Nemaju mogućnost povezivanja na dva telefona istovremeno(kao Baseus 06)

To je to za sada,

Generalno,zadovoljan :)
29387f04a106595544b130c1199fa03e.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mislio sam da si mozda uzeo Airdots, jako slicno pakovanje i izgled sa prethodne slike.
 
A baterija koliko traje otprilike? Ja inače imam AirDots i prezadovoljan sam.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Juče prešao na 10ku, radi bolje mada je i ranije lepo radio.

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
A baterija koliko traje otprilike? Ja inače imam AirDots i prezadovoljan sam.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Verovatno isto kao na Airdots. Doduse, koristio sam nekih sat i po, nisu ni na pola bile. Za sada zadovoljan. Inace su neki testirali i dali prednost ovim F1 naspram Xiaomi sluskama.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Evo još dva problema sa novim androidom 10. Spikerfon radi očajno, onom drugom sve odzvanja, svi su počeli da se bune posle updatea. I obični pozivi i viber. Drugi problem je da mi viber poruke stignu tek kad udjem u viber. Treći sam već napisao - neće da sačuva na SD karticu. Po meni - očajan update I ne prelaziti na njega.

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Nesto tebi ne stima, problem moze da bude do same kartice, probaj neku drugu. Ovo za pozive nisam primetio niti mi se neko zali. Probaj hard reset.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sve je radilo kako treba pre updatea.
Stvarno nemam pametnija posla nego da radim hard reset. Nemam vremena za takve zajebancije i da gubim par sati da sve vratim da bude kako treba.

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo još dva problema sa novim androidom 10. Spikerfon radi očajno, onom drugom sve odzvanja, svi su počeli da se bune posle updatea. I obični pozivi i viber. Drugi problem je da mi viber poruke stignu tek kad udjem u viber. Treći sam već napisao - neće da sačuva na SD karticu. Po meni - očajan update I ne prelaziti na njega.

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
Viber ne koristim zato što sam po sebi baguje, a sa spikerfonom nemam problema ni u whatsapp u ni pri običnim pozivima, svi me odlično čuju, a ovih dana baš često koristim spikerfon. Na SD kartici čuvam snimljene fotografije i ni tu nema baš nikakvih problema. Eto moj neki lični utisak je da 10 ka radi čak fluidnije od 9 ke, opet kažem možda samo lični utisak, pa nek se javi još članova sa svojim iskustvima. Ali svakako posle svake nadogradnej OS a preporučljivo je da se odradi jedan hard reset.

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Sve je radilo kako treba pre updatea.
Stvarno nemam pametnija posla nego da radim hard reset. Nemam vremena za takve zajebancije i da gubim par sati da sve vratim da bude kako treba.

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
Kartica ti nije radila ni pre kako treba, sto mozda govori da ona baguje, probaj drugu ili bekapuj podatke sa te pa je formatiraj, mozda resi problem. A za ostalo ti jedino reset moze resiti problem, a da li imas pametnija posla ili ne stvarno ne znam, samo kazem sta ce pomoci. [emoji3]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Te paradokse sam imao na maxu 2. Svima sve sljaka, meni baguje. Samo hard reset *mjau**mjau**mjau*.
 
Meni sve to radi ok, vidi reset neki odradi

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Branaaa, bravo, ti si najpametniji, znaš da meni kartica nije radila? Jesi realan? Bio je bug i pre i tada je gomila ljudi imala problem. Save slike na karticu je trajao dugo. To je rešeno NOVIM UPDATEOM softwarea jer su skontali šta su uradili.

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Preporucite Bluetooth zvucnike, ali da se mogu naci kod nas. Bitan je bass i pristojna glasnoca.
 
Branaaa, bravo, ti si najpametniji, znaš da meni kartica nije radila? Jesi realan? Bio je bug i pre i tada je gomila ljudi imala problem. Save slike na karticu je trajao dugo. To je rešeno NOVIM UPDATEOM softwarea jer su skontali šta su uradili.

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
Kao prvo napisao si da ti ne radi kako treba, pa si rekao da ti radi posle updete-a, pa si opet napisao da ti ne radi kako treba i dodao jos par problema. A sad opet kazes da ti radi. Ja vise ne znam da li ti radi ili ne. Niti sam najpametniji niti pametujem, samo kazem sto bi bilo najbolje ako imas problem sa karticom i resis dilemu da li je do tel ili kartice. Moze da bude i do kartice cesto. Koja je klasa kartice tj, kolika je brzina pisanja, mozda je spora pa joj treba vremena da upise i onda se tel zaglupi. Jesi u opste probao drugu karticu? Kukas da ti je update los, da ga ne radimo. A svi koji su odradili pa i ja kazemo da tel radi za nijansu bolje. Znaci nije sad wooow kako leti, ali oseti se da malo lepse radi. Niko od nas nije rekao da ima probleme kao ti. Lepo ti kazem odradi reset i resi problem iz najboljih namera, a ti kazes nemam pametnija posla... O cemu onda i pricamo bez veze.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imaš podforum ovde "Šta da kupim", mozda najbolje tamo da pitaš, ali ja bih ti preporučio Anker Soundcore 2, najbolji odnos uloženo dobijeno.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Bug sa kamerom i sd karticom je bio pre par meseci sa nekim updateom. Više ljudi je imalo taj bug. Posle sledećeg updatea je sređen.

Sa 10kom je došao novi bug sa kamerom i sd karticom. Ne prijavljuju ljudi kad je do sad 5 ljudi uradilo update, pitanje koliko od njih ima SD karticu. Nisam rekao da mi je proradilo, nego da iako iskoči "SD card is running out of space" slika se kreira na sd kartici. Bug i dalje postoji, za sada čuvam u internoj. Open Camera čuva na SD kako treba, ali nemam naviku da je koristim.

Osim poznatog i rešenog buga iz prvog pasusa, nikada nisam imao problem sa SD karticom i snimanjem na nju, a snimao sam i dugačke 4k video fajlove itd. Nemam nameru da hard resetom pokušavam da rešim ovaj problem jer sumnjam da će ga hard reset rešiti i ne gubi mi se vreme. Čekam ispravku.

Post je bio upozorenje za ljude šta može da im se desi posle updatea, da se ne iznenade. Svako nek radi šta hoće.

Telefon je Global, više detalja u attachmentu.

Ti ako ne možeš da ispratiš dva posta - tvoj problem, ali evo ti sad lepo nacrtano u jednom.

630edd831dbc124f9bbb689f5244f303.jpg


Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Ja imam SD karticu, stock kameru koristim, snimam na SD karticu i nemam taj problem, zato mi je i cudno.
 
Molim vas, mi bar bi trebalo da se suzdrzimo od prepucavanja. Nije bitno ko je u pravu. Vec da se ustanovi zbog cega postoji problem.
Elem, kao što sam spomenuo nekoliko puta. Na China beta Android 10 sam vec mesecima. Poslednja dva weekly su sto se autonomije tice, odlični. I sa poslednjim je otklonjen blagi lag koji se javljao u odredjenim momentima. Ono sto sam primetio, da odredjene aplikacije dugo drzi u memoriji. Tipa nastavim da gledam u film posle pola sata van aplikacije.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Da, većina ljudi ovde nema nikakvih problema. Ali hteo bih ipak da se nadovežem da sam pomenuti problem imao na Redmi Note 4x, trebalo mu je primetno vremena da sačuva fotografiju na SD karticu. Kada sam tu istu karticu prebacio u Max 3 sve je radilo super...i idalje radi posle nadogradnje na 10 ku.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Obavezno format u telefonu dok je prazna kartica pa sve ostalo, ako zeza, onda jos jednom format za svaki slucaj
 
Nazad
Vrh Dno