Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Jedan od razloga zasto ne zelim menjati telefon. Ne razmisljam o punjacu, kamera je odlicna. Dobro cujem tokom razgovora(zbog slabijeg sluha mi je to presudno). I podrzava brzo punjenje(mada su sva 3 modela podrzavala)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sa baterijama su pogodili, nesto nemam utisak da je degradirala uopste ni na Max 2 ni sad na Max 3
 
Meni je ostalo od tel maska ne koriscena, ako ti je staklo od ivice do ivice onda nece moci, zato sto prelazi preko ekrana, da bi ga stitila.
A posto sam imso perfektno zalepljeno staklo, nije mi se skidalo. Tako da je ostala ne iskoriscena. Imao sam istu na pocou, bila je savrsena i odlicno lezala i stitila tel.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
a46adad92ccec1c5ac2b49256edbc8d1.jpg
5f247e794a6a74f918ef19e0f38eb58b.jpg
D li bi prodao masku, poslah ti poruku ali ne odgovaras?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Aj da vidim ko moze da pobedi ovaj SOT.
Ako se ne vidi dobro,
10h SOT i 41% baterije ostalo :D
9668187bb2edb292b1e5e252cd3ba8d0.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Ovakav rezultat sota samo kod tebe se vidja, stvarno fascinantno...Ja volim da jurim dobar sot i da vidim kod nekoga da ima dobar sot ali bas ovako, pobeda.. [emoji1]

Da je srece da izbace Max 4,sa modernim dizajnom, ekranom od 7.20"-7.30",a kameru da stave pop up, da se ne kvari veliki i lep ekran, bateriju od 5.500 maha,Amoled ekran, i soc neki SD 730 ili SD 765,i sve to za 320-350€,bio bi pravi pogodak za Xiaomi kompaniju.. [emoji1][emoji23][emoji56]
 
Ovo sam danas iz znatiželje pogleda. Morao sam da se prisecam da li sam stavio tel na punja, ali nisam, sto se i vidi iz grafikona. Definitivno najbolji beta build.
90% sota je YouTube (Vance), znaci video. Za to je ovaj telefon ubica.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
D li bi prodao masku, poslah ti poruku ali ne odgovaras?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Odgovorih ti, mozda ti je pun inbox. Mozda cu opet uzeti Max 3, treba mi kao navigacija. Pa za sad cu je zadrzati, ako promenim misljenje javicu ti.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Da li postoji neka dobra dusa voljna da pomogne oko updatea, kod mene stock rom 8ica rootovana sa otkljucanim bootloaderom. Kako da udarim 9ku preko ovoga? Je l samo down rom i opalim flash ili? Ostao bih na 9 zbog gcama, ako je komplikovano, prebacio bih na najnoviji stok i nastavio da primam update preko ota.


Unapred hvala puno.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mozes preko mi flash tool da flesujes ali samo najnoviji. Ako zelis Android 9, onda preporučujem flashovanje preko TWRP, posto već imas root. Treba da skines zeljenu verziju, ako nadjes 10.2.1, po meni najbolja MIUI 11. Trebaće ti i DM verification da fleshujes kroz TWRP da bi mogao da bootujes posle instalacije. Mozemo detaljno napisati korake, javi za koju soluciju si se odlucio


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kairam da bi ovu flashtool znao i sam da odradim ali ipak bih pre 9ku pa ako te ne mrzi bio bih ti zahvalan za korake preko twrp?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nije problem. Prethodno skini ovaj rom
https://www.xda-developers.com/xiaomi-mi-max-3-miui-10-global-android-pie/amp/
Po meni, ako se dobro secam, najbolja baterija.
Flashuj kroz twrp, prethodno ipak uradi kroz twrp factory reset.
Nakon toga, potrebno je da ODMAH kroz twrp odradis i Dm verification disabler
Eve ti link sa mog Drive
https://drive.google.com/file/d/121BNV5RdAJGHswoVOBXnknmywW61mQPR/view?usp=drivesdk

Kada flashujes taj zip fajl, moći ćeš bootovati sistem
Posle sve standardno, i root mozes posle odraditi.
Ako imas pitanja, pucaj.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sve si mi reko i nisi mi reko nista, hvala na pomoci svakako [emoji4]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sad meni nista nije jasno. Ako si koristio TWRP do sada, a imas ga u telefonu, ne znam sta te zbunjuje.
Srecno svakako

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Brate imao ali ga stavio pre god i po dana ja to ne saltam kao ti svake nedelje novi, plus sam sve sto sam imao na ltopu izgubio tako da sve moram opet da ceprkam.
Je l moze bar dodatno objasnjenje za ovaj drugi deo dm bla bla kako njega instaliram?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Moze sve brate.
Da li si skinuo rom na telefon?
Da li skinuo DM verification na telefon?
Bilo bi pozeljno da imas memorisku karticu i da na nju stavis ta dva fajla.
Da li imas TWRP na tel i da li znas kako pristupas njemu(recovery).

Odgovori, pa ćemo dalje

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Skinuo rom
Skino dm
Memorijsku nemam ali mogu da nabavim
Twrp da, vol - i power dugme???

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Twrp je volume + i power, ok, posto vec imas ako sam razumeo stariju verziju, oces samo nadogradnju na Android 9?
Mozes onda odraditi dirty flash, ostace ti root i fajlovi i sve kako je bilo.
Radimo sledece,
Ulazis u TWRP, ides na INSTALL.
Nadjes taj rom sto si skinuo, 10.2.1, kliknes na njega, i imas dole slide za INSTALL. Uradis to, sacekas, nakon toga dole levo ćeš imati opciju wipe data/cache, uradi to.
Vrati se opet nazad u meni i opet ides na install.
Sad izaberes taj DM verification, instaliras i njega.
Nakon toga reboot, i trebao bi samo da se butuje, sa svim podacima i ostalo. I novijom verzijim Androida i MIUI

SVE OVO JE JEDINO U SLUČAJU DA VEC IMAS GLOBAL ROM STARIJI OD TOG STO ZELIS STAVITI


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Gledam i čitam ovo i mislim da je neki recept za raketu. [emoji16]
Mrzitelj snega expert za Android. [emoji16][emoji16]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Hvala puno druze... Nisam imao pojma da moze i ovoliko lagano [emoji2371]
c39a6f083bd7b39228f9d94866b510de.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Javi kakva je baterija posle nekoliko punjenja na 10.2.1, secam se da držala odlicno

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Videcemo javljam utiske ako se nesto menjalobu odnosu na oreo...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Stigla
f992f1a99c0e13bc714f418822a7f0ed.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Imao sam takvu crvenu mnogo zadeblja fon... Kao da drzim ciglu

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mi Max 3 nije daleko od cigle, ruku na srce. [emoji16][emoji16][emoji23][emoji23]
Od 6h ujutru pa evo sve do 19h aktivnog korišćenja baterija na sjajnih 61%.
Izuzetan telefon.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jutros shok a veceras repriza, pokusam da otkljucam ekran a ono onaj crni ekran sa prugama u raznim bojama (flickering screen), veceras ist situacija, xakljucam pa opet otkljucam i fon radi najnormalnije.. .. Zadnji put mi se desilo sa lg g3, ima li neko iskustva sa xiaomi telefonima i situacijom?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nikad nisam ni na jednom telefonu imao to. Da nije nagnjecen LCD?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Neee msm da nema veze s tim, traje tako ma blic ne ostaje trajno i sve se odmah vrati u normalu....

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Koliko dugo koristiš taj Max 3?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nesto preko god i po dana, pokusao sam da screenshotujem taj ekran medjutim dobio sam screenshot normalnog homescreena, sto znaci da bi trebalo da je "kvar'' hardverske prirode, a sa druge strane ne znam kako ga resi klik na lock/unlock dugme :/

Do pre neki dan je sve radilo kao sat, ne znam da li update ima kakve veze s celom pricom...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno