Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Ne pricaj gluposti srece ti..Na hiljade zadovoojnih korisnika sa takvim resenjem za selfi kameru,dobija se ceo ne ujeden ekran sa glupim rupama,nochevima,itd..Niko se jos nije pozalio na kvar selfi kamere a zavidan broj korisnika kako na ovom forumu tako i na stranim,pocev od teme Mi9t/Pro pa do teme OP7pro,procesljaj malo i prostudiraj tvoje tvrdnje da li se iko pozalio na to sto piskaras ovde..Ne siri dezinformacije..
To sto volis kapljice i nocheve je druga stvar..

Imas svoj stav,ostali svoj.
Kapljica nikome ne smeta,zasto bi mi smetala,svasta,a ni noch.A motorizovana selfi kamera je meni glupost.
Imas svoj stav i to je tvoje pravo ali i mi ostali imamo svoj stav.
 
Novi MIUI troši bateriju brže nego pre.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ovaj 11.0.4.
Bukvalno sad imam 31% bateriju a inače sam u ovo vreme imao barem 50%.


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nema šta drugo. Sve isto koristim kao inače a baterija se skratila čim sam apdejtovao MIUI.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja sam danas drugi put radio factory reset, jer u Mi account u telefonu mi nije prikazivao da je telefon spojen sa nalogom vec da je sesija istekla, pa nisam mogao da skidam teme sa marketa. Na kraju sam danas procesom eliminacije skontao da Adaway(blokiranje reklama) pravi problem.
Pokusao sam prosli build, omogucili su superwallpapers na Mi Max 3 ali je ekran bio crn. Vratio sam se na trenutni beta, najbolje drzi. Telefon ce sad 2 godine, SOT i dalje oko 10h.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Bitno da radi :)

Gledam par meseci vec cime da ga zamenim i nemam ideju i dalje, sve deluje kao neki kompromis

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Posle 2 godine, i dalje ne želim da ga menjam. Jedini telefon do sada, koji ne zelim menjati.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kolega do mene koji me je zarazio Xiaomiem ima Xiaomi...
Od njega sam i video Max 3... Nedavno je kupio Redmi Note 9 Pro zelene boje i naravno da je zadržao i svoj Max 3.
Dobar je Note 9 Pro ali kad bih menjao svoj Max 3 6-128 gb to bi bio samo Mi Note 10.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
I to Note 10 pro, nista manje :D.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Pa nego šta. [emoji4] Svaki dan je Redmi Note 9 Pro pored mene i jeste da ima bolju kameru ali nedovoljno dobru da bih menjao Max 3.
Ceo dan ga koristim i baterija mu je trenutno 40% u 21:30. Zato volim Max 3 i ostaje mi nada da će sledeće godine možda i izaći Max 4.
Ne treba da mi baterija traje dan i po, dva jer sam svestan da ne ispuštam fon iz ruke. Dovoljno je da izgura dan bez apsolutno ikakvih problema, odnosno da oko ponoći ima 25%.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni bi Mate 20 X bio OK zamena :)

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Sad poručio baš lepu masku za Max 3 preko Aliexpresa. Valjda će stići pre Nove godine. [emoji16]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Odma da ti kazem maska je ocajnog kvaliteta. Uzimao za poco. Stavio jednom i stoji mi u fioci.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Odma da ti kazem maska je ocajnog kvaliteta. Uzimao za poco. Stavio jednom i stoji mi u fioci.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Ma bre, ona dok stigne ko zna da l ću da imam još Max 3. Ako te ne mrzi pošalji u inbox neke tvoje predloge za maske za Max 3.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Najbolja maska
897f8c19fd4791513155daa7540fbf31.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni je ostalo od tel maska ne koriscena, ako ti je staklo od ivice do ivice onda nece moci, zato sto prelazi preko ekrana, da bi ga stitila.
A posto sam imso perfektno zalepljeno staklo, nije mi se skidalo. Tako da je ostala ne iskoriscena. Imao sam istu na pocou, bila je savrsena i odlicno lezala i stitila tel.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
a46adad92ccec1c5ac2b49256edbc8d1.jpg
5f247e794a6a74f918ef19e0f38eb58b.jpg
 
Poslednja izmena:
Sa Aliexpress, cekam da stigne. Nazad je kao staklo, izgleda kao keramika. Spasla mi tel prosle godine. Kad je pao sa 1.5m visine na beton. Pukla je nazad, ali je zastitno staklo na ekranu i telefon ostao citav.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sa Aliexpress, cekam da stigne. Nazad je kao staklo, izgleda kao keramika. Spasla mi tel prosle godine. Kad je pao sa 1.5m visine na beton. Pukla je nazad, ali je zastitno staklo na ekranu i telefon ostao citav.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Šalji link ako te ne mrzi.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Odavde sam ja narucio, mozes odakle zelis

€ 1,95 21%OFF | Tempered Glass Phone Case For Xiaomi Mi 8 Lite Mi A1 A2 Lite 6X 5X 6 Mi Max 3 Mix 2S Mi8 SE Mi6 8 Protective Glass Cover Cases
https://a.aliexpress.com/_dZLf5ME

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja uzimam ovakvu masku za svaki telefon, em praktična, em vrhunski štiti telefon. A još i kul izgleda

€ 0,96 26%OFF | Armor Case For Xiaomi Mi Note 10 9T Pro Mi9 SE 9 8 Lite A3 A2 A1 5X 6X Mix 2s 2 Max 3 CC9 CC9E Shockproof Back Phone Cover Coque
https://a.aliexpress.com/_d632JsO

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Ja Nillkin Scrub i za Max 2 i Max 3, na crnoj verziji cuci perfektno

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Aj da vidim ko moze da pobedi ovaj SOT.
Ako se ne vidi dobro,
10h SOT i 41% baterije ostalo :D
9668187bb2edb292b1e5e252cd3ba8d0.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja najbolje do sad oko 7h i 40%, ali u praksi sve do oko 10 do 12h SoT.

Kad bih se prevario da odradim factory reset prodisao bi osecam :D
 
Znate da mi je malo curila baterija nakon novog MIUI i da sam opet isti preinstalirao. Mislio sam da je placebo i da tripujem ali sada, nakon nekoliko dana, mogu slobodno reći da je baterija jača nego pre.
Ovaj fon nije normalan što se tiče baterije definitivno. [emoji16]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
8795e6f4b3c2412bcf9af543b4ca557b.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno