Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Meni je to uvek ugaseno, ono sto nisam uspeo napraviti jeste Viper4android. Jednostavno ubacuje telefon u Fastboot posle pokusaja instaliranja drajvera

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Camera api i dalje mora ručno da se uključuje i u novijim verzijama?

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Ne rade portovi Google kamere na desetki, tako sam čitao na telegramu

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ne radi gcam, niti mogu aktivirati Camera2api, od viper4android sam odustao do daljnjeg. Ne radi mi se downgrade.
Na built 9.12.5 je bateriia odlicna

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mali update, uspeo sam namestiti Viper4android, posle sati i sati pokusavanja. Pomocu ovog tutorijala
https://youtu.be/txR5yPqPxaE
45b76af06bc7f7450add18e822ebd6c9.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jel radi sa bluetooth uređajima i koji player koristiš?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Radi sa bluetooth slušalicama i adapterima. Koristim stock i Yotube vance(podrzava pozadinski rad)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja zbog playera u automobilu koristim Sony Music centar app, pa i kad slušam na bluetooth slusalicama takodje, jer skidam direktno muziku sa YTa preko TubeMate app I ne konvertujem a ova app podržava playback samo zvuka. S njom nije htelo da mi radi, piše processing: NO.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Posle dužeg vremena sam ponovo pokušao da ubacim TWRP u Mi Max 3 (unlocked, Global ROM 10.3.5.0.PEDMIXM). To sam pokušao dva puta, neuspešno. Rezultat je na priloženoj slici.

Gledao sam po internetu šta bi mogla da znači poruka/greška "target reported max download size of 536870912 bytes" i kako da to rešim. Nisam uspeo. Na sreću, Mi Max 3 posle toga radi OK, mada sam video da u dosta sličnih slučajeva telefon hoće da se blokira ili prijavljuje druge greške.

Dobrodošli svi saveti šta da radim i kako da rešim slučaj.Pic01.jpg
 
Imas u ovoj temi detaojno uputstvo, i linkove sta treba da skines.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ti si lepo instalirao recovery, samo što moraš odma da butujes u njega i da flesujes orangefox recovery da ga ne bi pregazio stock....

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Imas u ovoj temi detaojno uputstvo, i linkove sta treba da skines.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Hvala, ali u poruci #1349 sam to već komentarisao. Inače, na datom linku se još uvek skida fajl od 10 gigabajta, kao što sam ranije napisao. Danas sam to ponovo probao da skinem, nudi samo Quebec/Canada link. Taj fajl očigledno nije dobar.
 
Hvala svima za savete oko flešovanja TWRP. Danas mi je uspelo da to uradim (flešujem TWRP) i da instaliram Magisk i EU ROM 11.0.3.0 PEDCNXM stable.

Što se TWRP tiče, instalirao sam TWRP 3.3.1.0 (poslednji official). Ovog puta sa komandom "fastboot flash recovery recovery.img" a zatim komanda "fastboot boot recovery.img". Po savetu Kidance za to vreme sam držao stisnuto Volume + na telefonu. Posle toga sam odmah iz TWRP uradio i format data.

Odmah posle toga je iz TWRP išlo instaliranje dm-verity disabler, magisk i pomenuti EU ROM. Sada je sve OK.

Hvala svima još jednom.
 
I dalje nista od gcama na 11ici ili?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Danas otvoren Mi-Store u Big centru u Novom Sadu vidi sliku....Big-Mi.jpg
 
Na aliexpress-u cena 15.500 rsd iz Xiaomi Mi Store-a. E sad, ne znam kakva bi carina bila, tj. da li bi naplatili ili ne.
 
To se kod ovih nasih nikad ne zna,evo juce mi je stigao wape mod koji kosta 26 evra,naplatili su mi 700 din carinu.A nedavno mi je stigao jedan koji kosta 55 evra i nista nisu naplatili.
 
Šta reći za poslednji MIUI, kida. Jedino što netacno pokazuje kada je bio ukljucen Wi-Fi.
2c98a24dea393a4e46417010427d38ec.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kupio sam ga pre 2 dana kao rezervni telefon za drustvene mreze,you tube,filmove ,malo je reci da sam odusevljen! Za 165 evra je za neverovati sta se dobije.Sve preporuke,posebno onima koji vole velike ekrane.
 
Najzaokruzeniji telefon za te pare trenutno.

Kad se setim da nisam hteo da prodam Max 2 prvobitno...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni dođe da moj dam ćaletu i kupim još jedan :) Voli čovek da gleda YT, sa ovim bi se preporodio.

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Posedujem oba, ali mi je max 2 i dalje daily drive. Ekran (boje, kontrast i 16:9 odnos), baterija i stereo su bolji, opet moje mišljenje i ukus, na maxu 2. To mi inace samo i treba. Slazem se da je max 3 kao kao celina kompletniji.
 
Sve preporuke,posebno onima koji vole velike ekrane.

I za one koji ne žele da misle na bateriju. :) Iskreno, ima ga kolega na poslu koji sedi do mene i opasno se lomim između Mi Maxa 3 i Redmi Note 8 Pro. [emoji4] Fantastičan fon zaista.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Stigla danas maska koja je porucena pre 2 meseca. Imao sam istu na pocophonu, odlicna je. A ja prodao tel, neka kombinacija je bila. Mora se nabaviti opet Maxo. [emoji3]
ed4f03999238cd89be81889409e7bdd1.jpg
ebc307c89879cfb8d821c3e0973dc7bb.jpg
ba61834aac7e7495ec139c27659ae4ca.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Brutalan mobilni a kod nas se pojavio u verziji 6/128 gb pa cu ga pazariti.
 
Prodaj masku, koliko tražiš :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja jednu masku cekam bukvalno, kad se sve sabere, 6 meseci. Dva puta su mi vracali novac, narucio pre malo vise od mesec dana 2 komada, treci put naruceno, valjda ce doci majka mu stara. Strahota

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno