Šta je novo?

Dell se2717h ili nesto slicno?

streets_fan

Slavan
Učlanjen(a)
09.12.2004
Poruke
268
Poena
330
Gledao sam uzivo dell-a, sve mi deluje ok. Nemam problem sa prevelikim pixelima, ok je i za poneku igru. Nemam neku posebnu potrebu, all around koriscenje racunara. Imate li neki drugi predlog, mozda neki lg?
Takodje, vidim da pisete da treba kupiti online zbog mogucnosti vracanja, ima li neki problem sa monitorima pa je to bitno?
 
Ako se kupuje za gotovinu, obavezno na daljinu (internet ili telefon) zbog mogućnosti bezuslovnog vraćanja robe u roku od 14 dana od dana isporuke.

Problem je što generalno ne postoji kontrola kvaliteta u proizvodnji panela, a pre svega pozadinskog LED osvetljenja (ovo naročito pogađa IPS-olike monitore). Zato kupovina na daljinu u slučaju
da se ne svidi konkretan primerak i/ili dobije problematičan.

Tvoja grafička kartica (Radeon HD 7790) je GCN 2.0 tako da mora da podržava FreeSync.

Dell SE2717H (AH-IPS) (FreeSync (48-75 Hz)) – sasvim solidan izbor, nije za profi rad sa bojama iako je IPS-oliki, ali je za sveopštu upotrebu sasvim dobar. Na drugom forumu su ga ove godine
kupila dva člana i prezadovoljni su.

Philips E-line 278E8QJAB (SVA) (FreeSync (48-75 Hz)) – ovaj model posedujem, pojavio se ponovo nedavno na stanju (nije fiktivno koliko vidim).

Postoje još ne-FreeSync modeli koje preporučujem, ali po meni bi to trebao iskoristiti – velika je razlika u igrama u kojima se ne može konstantno održavati fps na frekvenciji monitora.

VA ili IPS-oliki panel – to je stvar lične preferencije i potreba i o tome sam naširoko kucao na forumu.
 
Moze li i neki predlog za ne freesync monitor? Uzeo sam novu konfiguraciju sem grafike, a nesto mi se ne daje 300e+ za neki rx570 ili 580 umesto 150 koliko treba da kostaju. Svakako ovu zadrzavam do neke normalizacije cena bilo kog proizvodjaca.
 
@DukeofSerbia
Ja narucih na nevidjeno HP 27es - ako ne bude valjao ima da te vijam :d
 
Nazad
Vrh Dno