Šta je novo?

Imac potpis u mejlu

rosicky88

Cenjen
Učlanjen(a)
04.12.2007
Poruke
97
Poena
160
Kako da se namesti signature u mejlu u nekom Mac racunaru, pokusao sam da prekopiram potpis iz Worda kao Windows okruzenju.

Jednostavno ne radi.

Kako da podeseim slike i sve ostalo u potpisu.

POMOC!!!:smash:
 
Hmmm....meni radi sve normalno sa običnim copy paste iz nekog postojećeg maila gde se potpis nalazi. Prikazuje ga čak i na iphonu :) Nemoj kopirati iz worda nego pošalji mail sam sebi pa iz maila ;)
 
Mail > Preferences > Signatures... tu mozes dodati potpis
 
Nije problem dodati potpis nego slike u potpisu i sav ostali materijal,potpis sam napravio kao tabela u wordu gde se ivice ne vide sa slikama i tekstom i hiperlinkovima, u Outlook-u u win okruzenju radi samo se iskopira, ali na Mac platformi nece i ne zeli da se iskopira kao tabela moze slika da se prebaci ili tekst,ali ne mogu da se doradjuju.Cak i sliku ubaci u nekoj drugoj velicini.

I to je problem.
 
Poslednja izmena:
Otvori stranicu (odnosno potpis) koji si napravio u Firefoxu ili u Chromeu i onda copy/paste u Mail klijent. Radiće.
 
Otvori stranicu (odnosno potpis) koji si napravio u Firefoxu ili u Chromeu i onda copy/paste u Mail klijent. Radiće.

Ako moze malo pojasnjenja gde bi trebalo da radim potpis u chromu ili firefoxu,da li postoji neki posebni deo ili da se otvori neki mejl u nekom od ovih pretrazivaca, pa se iz tog melja prekopira potpis.

Izvini ako deluje malo glupo,a li se prvi put susrecem sa Mac racunarima.
 
Mozes da probas da sacuvas taj word dokument u html formatu, onda otvoris taj html fajl u browseru pa iskopiras u apple mail.
 
Snasao sam se . Hvala Vam puno radi.:smash::smash:
 
Nazad
Vrh Dno