Šta je novo?

LG G7

Dobro, to za staklo i LED bi stvarno bilo za zameranje, ostaje da se vidi. Ako baterija ne podbaci i kamera bude bar prosek za ovu klasu i dalje nije loš uređaj. Sa druge strane ima i dobrih elemenata. Cenu ne treba uzimati ozbiljno, znamo kako to ide sa LG, ubrzo može lako da postane best buy. Nagađamo puno, trenutno ima potencijal i da bude vrlo dobar a i baš loš [emoji4]
 
Ja ti evo odma ovako u startu mogu da garantujem da će baterija da podbaci ;)

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Ima notification led, živeo flossy!!...Mnogo toga nalupa, ali generalno ima koristi od njega :)

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Ultra high brajtnes mod može da se koristi samo 3min ? Ili sam ja nešto zabo
 
Pa da klasika, za Amere prava stvar - G7 bez šiške :)

Exclusive: Here’s The LG V35 ThinQ , Likely ‘AT&T’s LG Phone’

LG-V35-ThinQ-AH-Exclusive-03-1420x905.jpg


https://www.androidheadlines.com/2018/05/exclusive-lg-v35-att-phone.html
 
Poslednja izmena:
V30, V30S, V35 ThinQ, bože sačuvaj

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Stize i G7+ ThinQ :) Ozbiljno.

LG G7 vs Samsung Galaxy S9: first camera samples
Mogli su i manji senzor da odaberu za primarnu kameru.

Displej moze da svetli na maksimalnoj jacini samo do 3 min a onda se osvetljenje smanjuje, zbog pregrevanja:



V30 je mnogo bolja kupovina od G7 kada se uzme u obzir sta svaki uredjaj nudi za datu cenu.
 
Poslednja izmena:
A jel nije uvek ulozeno-dobijeno na strani starijeg telefona u odnosu na novi koji je tek izasao.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ne ubijaj temu, stari je običaj da to uvek treba da se naglasi za nov telefon [emoji4]
 
A jel nije uvek ulozeno-dobijeno na strani starijeg telefona u odnosu na novi koji je tek izasao.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Za one koji racionalno razmisljaju najcesce je tako ali vec posle nekoliko meseci novi modeli su primetno jeftiniji po oglasima i upravo tada se mnogi odlucuju za apgrejd pa makar on i nemao mnogo smisla (ne racunam korisnike koji na svake 2 godine kupuju uredjaje uz pakete i mislim na ova nasa, balkanska trzista).

U slucaju G7 je problem sto ce dugo biti primetno skuplji od V30 od kog je bolji prakticno samo za noviji, malo brzi cipset (i za 1000 nit displej koji moze da svetli 3 min dok se ne pregreje) a SD835 iz V30 se odlicno pokazao i jos dugo ce biti izuzetno brz za sve verzije androida koje ce V30 dobiti. Da su bar ugradili vecu bateriju, bolju dual kamera postavku sa vecim senzorima (+DRAM, 960fps), da ima stereo zvucnike itd. pa da se kaze da ima smisla kupiti G7 umesto V30, ovako je isplativost kupovine apsolutno na strani najboljeg V telefona i jos dugo ce biti tako. Da ne pricam sto G7 generalno bar malo zaostaje u odnosu na direktnu konkurenciju ali ajde, LG je ionako odlucio da se maksimalno potrudi samo oko V flagship serije pa kapiram da V40 prosto mora biti bolji, kompletniji uredjaj od ove polupecene sedmice :)

I da, s obzirom da ima Sabre DAC sa pojacalom baterija je prosto morala da bude bar 3500 mAh jer takav hardver vise trosi, posebno kada je u high gain modu, da ne pominjem ogroman displej.
 
Poslednja izmena:
Meni baš simpatičan. Ako mu cena bude oko 550 kod nas na oglasima kad se tek pojavi i kroz mesec dana na nekih 450 za nove to je sasvim ok za njega i šta nudi.
Možda ga i uzmem čisto nako da probam dugo nisam bio na LG-u [emoji849]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kojih 550 kad se pojavi i 450 posle mesec dana , pa 850 je pocetna cena u Nemackoj , mozda bude 450 za godinu dana....
 
Pa tako nešto. 450e za oko 9,10 meseci
 
Tačno volim ove optimistične ljude :d

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Ma ja pričam o oglasima ne o radnjama i autfidezenima ... g6 je sada nov vakum 360 ...polovan kao nov ima za 270-300, konkurencija znatno skuplja.
Pre neku godinu kada sam poleteo na flex2 čim se pojavio dao sam nesto ispod 400€ ...i to se zaleteo ako se ne varam bio prvi s810 Pa zinulo .... posle mesec dana jedva ga prodao za 280 ....
G2 pre toga uzeo za nekih 420 ( i dalje imam taj g2 [emoji7]) isto tako kad se pojavio dok sam u medjuvremenu nosio HTC m7 koj me izasao oko 600 svojevremeno.

No da ne skrećem sa teme zasnovano na ovim kupovinama se nadam tim cenama kroz mesec dana nakon pojavljivanja...mada nikad se ne zna možda ovaj bude bolji sa cenom...
 
Poslednja izmena:
Još malo dima:

"LG creating its own AI assistant and including a dedicated hardware button to summon it.

The G7’s Assistant button can only be used to summon Google Assistant.

LG did tell us that it might let users remap the button in the future, but only if there’s enough interest. So here’s your chance — cast your vote in the poll below, and speak up in the comments if there’s anything you’d like to add."

https://www.androidauthority.com/lg-remap-lg-g7-thinq-google-assistant-button-862401/
 
Au nemojte ljudi k'o boga vas molim..
Koliko više ne znaju šta da rade, samo nam fali da svaki OEM ima neki svoj AI, koji je toliko beskoristan da o tome ne vredi ni pričati..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ma neka izmišljaju šta hoće (disable je iz raja izašao) , samo neka daju opciju da koristimo dugme kako hoćemo.
 
Izgleda da će biti 670€ u EU, što je niže od P20. Kada padne na 600, a to će biti ubrzo, nije loša opcija.
 
I to je puno. Jedino da daju televizor uz preorder kao u kanadi ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da, pa ako ne budu išli na minimalnu zaradu mogu se pozdraviti sa mobile division..., koliko su dno dotakli, a kad se sjetim G2 i srećnih vremena za LG.
 
hahahaha , Proday pobedio :D

To i nije tako strasna cena , jedino moze da ga zezne htc kad izbaci svoj flagship....ako bude do 700 onda je skroz ok , a i red bi bio , takvo ime nosi ;)
 
Pa nisam ja pobedio, kanađani su pobedili...43 ili beše 49 inča tv uz telefon ko odradi preorder; vrh!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pojavio se u VIPu. 47K uz NEO 4. Nije lose.
 
Iznenadio sam se kad sam ga danas video u VIP-u. Deluje baš premium, puno bolji od G6... rado bih ga posedovao.
 
Nazad
Vrh Dno