Šta je novo?

LG G7

Šumadinac

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
14.03.2012
Poruke
9,949
Poena
450
Exclusive: Official LG G7 ThinQ Render, All Available Colors Confirmed

LG-G7-ThinQ-Official-AH-01.jpg


With the LG G7 ThinQ set to arrive in “Aurora Black,” “Platinum Grey,” “Moroccan Blue,” “Moroccan Blue (Matte),” and “Raspberry Rose.”

Though unlike the previous G-series model, the G6, the cameras will be vertically aligned instead of horizontally.

One last design point worth noting is on the branding front as the render seems to show the LG G7 ThinQ without the typical G-series numerical branding on its rear plate.

We are expecting a Snapdragon 845, 4GB or 6GB of RAM, a 6-inch M+ LCD RGBW panel with QHD+ resolution and a taller-than-usual 19:9 aspect ratio, likely accommodating for the area above where the notch starts. Currently, rumors point to a May launch with a late-April announcement. Pricing is still up in the air.

https://www.androidheadlines.com/20...nq-render-all-available-colors-confirmed.html

Lepo napisa čovek u komentaru:

The bezel doesn't seem much thinner than the LG V30. The whole point of have a notch is so you can get rid of the bezels.
At least the essential phone had no top notch. What LG did here seems really dumb.
 
Poslednja izmena:
829e4dc3baf1fc4ad93fb209a10977e8.jpg

Sa ovim ce da potpisu propast, kapiram da ce se prodavati gore od G5.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Kasne dobro u odnosu na konkurenciju sa predstavljanjem, ajd rek'o možda nešto naprave... još ponude glasanje za i protiv notch-a, ljudi ga sahrane, povuku temu, izbaciće uređaj sa njim... šta reći... U ovoj godini posebno, konkurencija nikad jača, mislim da im se ne piše dobro. Jedino na jesen kad padne ispod 450€ ako ne bude nekih "mana" možda se isplati kupovina.
 
3. maja predstavljanje uredjaja. ThinQ se moze pokazati zanimljivim. Sve ostale specifikacije bice na nivou sadasnjih flagship uredjaja. Ukoliko UX bude na nivou i greske budu svedene na minimum, a gotovo sigurno i pristupacnijom cenom mogu ocekivati blagi povratak na scenu s verovatno vecim brojem zadovoljnih korisnika.
 
Veci F.C. Bazeli od S8/S9 a jos i Notch.. Ovo je najveci fejl od dizajna koji sam ikad video. Oblik bump-a za kameru kao na iPX, aj barem nije sa strane, verovatno u zadnjem momentu odlucili da ne bude tako, bazeli kao na S8/S9, notch kao na P20... Nerealno.
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da verujem da su ubacili iP obrve. Mi kao da nećemo imati izbora, svi ubacuju obrve. Znači, pre bih uzeo original IPx, nego ove kopije.
 
Poslednja izmena:
Ali v35.. [emoji23]

Šta je sledeće, za 2meseca v37.5
 
Ma nema šanse, tek su izbacili onaj 'unapređeni' V30..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
LG G7 ThinQ will come with dedicated Google Assistant button

It’s the first smartphone to have a physical button that calls up Google’s digital assistant, and follows Samsung's own Bixby button on the Galaxy S9.

https://www.cnet.com/news/lg-g7-thinq-will-come-with-dedicated-google-assistant-button/

Nešto pametno, da nisu kreirali svog asistenta kao samsung :)

1.25MB - https://images2.imgbox.com/d6/56/SFGSLBI6_o.jpg

This photo was taken w/ an LG G7
EXIF data said LM-G710 - F/1.6 - ISO 50 - 4.03 mm - 1/379
web service conversion probably added artifacts
converted to PNG to post here (0 compression)
original size 5.3 MB - 16.3 MP - 4656x3492 pixels

X6unWrRn_o.png
 
Poslednja izmena:
N5E6L2Qh_o.jpg


Specs-wise, the LG G7 ThinQ is expected to offer a 6.1" display with 1440 x 2880 pixels, Qualcomm's powerful Snapdragon 845 processor, at least 4 GB of RAM, and at least 64 GB of storage space.

As you might have heard by now, the LG G7 ThinQ will be officially revealed on May 2 in New York City, and we assume it's going to hit the market shortly thereafter.

Bar ima ulaz za slušalice :D
 
Poslednja izmena:
Za nijansu modernij dizajn od G6 i cpu novije genracije , to je sve.....opet ce failovati...pa svuda se pricalo da je kod v30 falilo da ima 6 umesto 4 gb ram-a i oni se i dalje prave pametni ? Koliko god bio ispeglan softver.....
Verujem da su i za bateriju morali da se potrude da to ode na nekih 3.550 recimo , mislim iskreno i da su mogli , nece od ovoga biti nista ako stvarno budu ove spec....nece ga ni primetiti ljudi....
 
Bootlop u najavi [emoji23] ružan je ovaj notch, šta uradi ovaj papl...

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Jubilarni 3769 put kako je napisano "ružan je ovaj notch".Zar vi nemate o cemu pametnijem da pisete.Forum se sveo na kacenje slika futola, folija, sotova, pisanje o notchu...
 
Nešto što je ružno i čista kopija užasnog apple dizajna mora uvek da se naglasi :)
V30 je za ovo čudo Adrijana Lima
 
Hoce li biti ruzno kad Samsung S10 isto to ubaci.
 
Naravno da hoće. Još ruznije će biti kada pixel 3 bude imao obrvu , ali njih i razumem , faktički 2 iiste kompanije oni i apple.

Što svi android proizvođači nisu kopirali onaj apple heptic engine nego ovu obrvu.. što jeftinije za kopiranje to bolje
 
Meni ne smeta toliko notch , huawei je to lepo resio sa p20 lite , ko ne zna na sta mislim kod Tonija na kanal nek baci pogled ;) Sve u svemu ce telefon biti promasaj....
 
Naravno da hoće. Još ruznije će biti kada pixel 3 bude imao obrvu , ali njih i razumem , faktički 2 iiste kompanije oni i apple.

Što svi android proizvođači nisu kopirali onaj apple heptic engine nego ovu obrvu.. što jeftinije za kopiranje to bolje

Mozda tebi ali za ostale vec vidim sta ce da se pise, meni ne smeta, kad se covek navikne i nije tako ruzno..itd.itd...
 
Meni ne smeta toliko notch , huawei je to lepo resio sa p20 lite , ko ne zna na sta mislim kod Tonija na kanal nek baci pogled ;) Sve u svemu ce telefon biti promasaj....
Na ovo misliš?

1479ed1f93316040fc931c6fd6d32382.gif


To isto imaš na G7 ...

Jedina je dobra stvar što kod androida ima dosta proizvođača, modela, serija tekefona, pa tako npr Samsung i da ubaci ovaj ružni izrez na S10, na NOTE seriji ne mora...

Isto i ovde, na V35/V40 ako su pametni neće ga imati :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Užasno rešenje , pogotovo kod amoleda. Ima da izgori ta traka gore , to jest da manje izgori od ostatka displeja. I onda na sivoj pozadini imaš šta da vidiš :)

Nije apple lud sto nije ubacio tu opciju. Makar za sada
 
Na to mislim....cool stvar skroz , za one kojima smeta notch....

Nema sanse da ga ne bude na v seriji gde su eksperimentisali sa svim zivim otkako se pojavio , to na v seriju ide 300 % , meni i ne smeta toliko nego nema sanse da izostave to....

Bolje da imas tu opciju nego da je nema , moje misljenje....
 
Užasno rešenje , pogotovo kod amoleda. Ima da izgori ta traka gore , to jest da manje izgori od ostatka displeja. I onda na sivoj pozadini imaš šta da vidiš :)

Nije apple lud sto nije ubacio tu opciju. Makar za sada

Ta traka na iPX ne bi imala nikakvog smisla ni sa vizuelnog aspekta,jer nema donjeg bezela,samo okvir oko displeja. Na android uredjajima kao sto su P20 i G7 ta traka bar stvori neku simetricnost sa donjim bezelom,koji totalno odudara od notch-a,tj gornjeg dela telefona i masi citavu poentu bezel-less dizajna,koji ima iPX.
 
Slažem se. Ali kome je bitna simetrija kada gore imaš obrve na ipX ? :)

Svi android proizvođači su promašili poentu , a to je da uopšte nisu trebali da kopiraju to užasno rešenje koje je odradio apple.
Za Huawei i oppo i ima izgovora ali za ostale ne..
 
Realno za Huawei koji je toliko opsednut iphone uređajem je očekivano ali šta je trebalo LGiju...

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
LG G7 ThinQ will have a Super Bright 6.1-inch display

LG-G7-ThinQ-Screen-Color-resized.jpg

LG’s upcoming premium smartphone, the LG G7 ThinQ, will be equipped with a brand new 6.1" display QHD+ (3120 x 1440 resolution) FullVision display that is rated at a maximum of 1,000 nit, making it the brightest and most vibrant display on the smartphone market today.

Color tones on the LG G7 ThinQ will look rich and natural even under bright light courtesy of the newly developed Super Bright Display by LG that covers 100 percent of DCI-P3 color space.

brightness100.png

The LG G7 ThinQ’s 6.1-inch Quad HD+ (3120×1440) 19:5:9 FullVision “Super Bright Display”—which is taller than its predecessor, the G6, and has a bottom bezel that’s 50 percent slimmer—will be the “brightest” and “most vibrant” on the market, according to LG. It can achieve a maximum brightness level of 1,000 nit, which is equal to a thousand candelas (the amount of light emitted by a common tallow candle) per square meter. To put that in context, it’s twice as bright as the Pixel XL, OnePlus 3T, Pixel 2, and Note 8 at full brightness, and almost 400 nits brighter than the iPhone 8, according to an analysis we conducted in a detailed review of the OnePlus 5T’s screen.

https://www.phonearena.com/news/LG-G7-ThinQ-Super-Bright-display_id104362

lg-g7-specs.png

https://www.phonearena.com/news/LG-G7-benchmark-processor-RAM-Android-specs_id104373
 
Poslednja izmena:
Budes napolje, koristis malo telefon, stavis osvetljenje na maks da vidis nesto, i zaboravis da smanjis...udjes u kucu ne koristis fon, legnes u krevet i u mrklom mraku otkljucas telefon i oslepis... :D
 
Nazad
Vrh Dno