Šta je novo?

Hisense 55" 4K HDR H55N6600 zakrivljeni TV moji utisci

Probao sam na LG Web OS 3.0 da nakacim tastaturu i mis i odusevio sam se kako to dobro radi.

Zanima me da li je to moguce i na ovom Hisense tv-u?

Radi odlicno. Ovo je browser preinstaliran na TVu (nije povezan komp na TV trenutno) i koristim Logitech tastaturu sa touchpadom. Sve radi ukljucujuci scroll na touchpadu:
attachment.php
 

Prilozi

  • 055EC2C7-C6BC-4029-A024-77703889E7D0.jpg
    055EC2C7-C6BC-4029-A024-77703889E7D0.jpg
    1 MB · Pregleda: 2,453
Poslednja izmena:
Vrhunski! :)

Citam da podrzava Google Play aplikacije.

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.acestream.core

Da li mozes da probas da skines Acestream i otvoris neki fudbal preko toga?
Ne znam da li treba i VLC player uz to ili moze samo sa ovim ali ako imas vremena probaj.

Evo link recimo za probu :)

acestream://7211e0b7bf467c81959cf7341e5e6774c63b23e0

Hvala puno!
 
Poslednja izmena:
Acestream meni radi odlično na Sony-u, ako Hisense podržava GP aplikacije onda ne vidim razlog zašto ne bi radio kako treba. :)

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Nemam pojma, nikada nisam probao tako nesto a gledam koji TV da kupim, ukoliko onaj link gore radi kao na PC-u to je onda fenomenalno! :)

p.s. Sad sam probao na telefonu i radi, treba i onaj ace ali i VLC da bi se otvorilo...
 
Sad i meni treba potvrda, da li Hisense zaista podržava sve Google Play aplikacije, konkretno me interesuje EON ?
 
Ogranicenje od 500 fotografija/videa koje vidi po folderu preko DLNA sto verujem da ce ispraviti u sledecem FW posto je trenutni 1.00.00xx

Da li vuče i titlove preko DLNA?

(misllim, znam 99% da NE vuče, jer to ne radi ni jedan TV, već može da se setuje u media serveru da se titlovi ubacuju on-the-fly, na media serveru (što radi samo kada je media server na računaru, ne može da radi sa nekog NAS-a :( ))
 
Ovo je sad dosta kontradiktornih informacija. Može li neko iz prve ruke da potvrdi ima li Play Storea ili ne?
 
Nema Playstore-a, gledao ja sinoć.

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Potvrdjuem, nema Play, nije Android i nije kompatibilno s njim.

Interfejs se zove VIDAA U. Pre nekoliko godina je ispod bio Android, više nije. Store je OperaTV, koja se sada zove VEWD. Prečica u TVu kaže prvo, a drugo piše kada se prodavnica otvori u aplikacijama.
 
Znaci da cela prica o gledanju preko AceStream-a pada u vodu?
 
Ima neka aplikacija na google playu za telefon RemoteNow za Hisense televizore. Ali vidim jako lose reviewe za nju. Radi li ona na ovom TVu?
 
Može li 2 kratka odgovora od ponosnih vlasnika Hisense TV-a...

1) Da li čita exFAT diskove?

2) Da li radi (može da se instalira) HBOGO?
 
Da li neko od kolega ima Hisense H32A5600 ? vidim 20 000 din na par mesta već najednom čak i sa tv držačem samo a smart samo par hiljda skuplje od kinesko turske konfekcije? Treba mi za klince za sobu za sony i tako neki crtani. Budžet je baš taj 20 000 din max. Gledam duže vreme i ne mogu da vidim ništa bolje u tom rangu. Pitam u ovoj temi jer još uvek niko nije otvorio posebnu temu za ovaj brend mada već ima 20-tak modela na tržištu.
Poz
 
Nazad
Vrh Dno