Šta je novo?

Da li menjati J7(2017) za Mi A1?

marinko98

Čuven
Učlanjen(a)
17.08.2005
Poruke
4,761
Poena
545
Dobih danas ponudu da menjam Samsung J7(2017) dual sim za Mi A1. Pa ajde da vas pitam šta bi vi uradili? J7 je star mesec i po dana, iz Mts-a, naravno bukvalno kao nov, a A1 je star 4 meseca, pod 6 mesečnom "garaznom" garancijom, takodje kao nov...
 
Ukratko, da. Po svemu je bolji telefon, osim po ekranu, za ljubitlje Amoleda.

Ne znam kako se krecu cene polovnih J7, ali nov A1 4/64 krece od oko 200e. Ako mozes da izvuces ~200e za J7, savetovao bih ti da prodas i ides na nov A1.
 
Zavisi ko i kako koristi telefon. Ja ne bih ako je to fon na duže staze, garancija je garancija.
 
Nema veze sto jedan telefon ima bolji sistem, chipset, kameru, 2 ili 4 puta vise interne, vise ram memorije, bolji zvuk i bolju podrsku, bitnija je garancija, iako su delovi jeftini, a telefon radi 4 meseca bez problema? Okej.

Edit:

Ovo je moje misljenje, ja bih zamenio bez razmisljanja, bratanica ima J7 2017, a drug A1, nema J7 sta da trazi tu, realno. Ako je garancija No1, sta je tu je :)
 
Poslednja izmena:
Garancija je bitna i nije bitna...zavisi kako se gleda...treba biti pametan, odnosno ne može se u toj situaciji zvanoj "ne možeš biti siguran da li će ti garancija zatrebati ili ne"? biti pametan...sad ja malko pametujem.
 
Kao što rekoh:
Zavisi ko i kako koristi telefon.

Ako neko koristi za pozive, viber, whats... tu završava posao J7, a gubiš validnu garanciju od dve godine i jaču bateriju, a kupuješ polovan telefon o kom ne znaš ništa, bez garancije. Nov A1 4/32GB u radnji (Sarajevska ulica) je 178e, oni na KP moraju biti samo jeftiniji sa onih 6 meseci garancije.
Ja sebi u ovoj situaciji bih zamenio ali za nov A1, jer je cena koja jeste novog u radnji takva, ubacio bih GCam, te ovo, te ono. A ako je osoba koja neće da se cima, ne zanima je to, njoj to ama baš ništa ne znači, tu prednost dajem validnoj garanciji iz MTS.
 
Dobih danas ponudu da menjam Samsung J7(2017) dual sim za Mi A1. Pa ajde da vas pitam šta bi vi uradili? J7 je star mesec i po dana, iz Mts-a, naravno bukvalno kao nov, a A1 je star 4 meseca, pod 6 mesečnom "garaznom" garancijom, takodje kao nov...
Ni u kom slučaju osim ako kamera nije no1 prioritet i ništa drugo.

Sent from my Mate 10 Pro
 
Apsolutno nikakve, osim sto crna nije bas kao na Amoledu, ali mi ne smeta kao sto sam mislio.

Napisacu za koji dan kraci revju u temi Nokiji 8.

Послато са TA-1012
 
Odlicna odluka.
 
Ipak uzet A1.
d3e571412f77bc2ebec99af30dbb8fd6.jpg


Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno