Šta je novo?

GTX 970

durrrr

Poštovan
Učlanjen(a)
20.01.2017
Poruke
17
Poena
54
Ako moze neko iskustvo oko ovoga sta bi moglo da bude..Dakle najnormalnije sam koristio racunar redovno i danas mi se ukocio ekran kada sam restaartovao karta nije htela vise ta se upali..Nakon gasenja i ponovnog paljenja zacuju se dva bipa ali slike nema...Kada izvadim jedan pin 6x upali mi se ekran i kaze da ubacim jos jedan..ali kada to vratim opet isto 2x beep i to je to pa ako neko zna sta da radim da li mi se isplati to popravljati?
 
Pa u sustini ja znam da je do grafike ovi beepovi sto su ovde navedeni nemaju veze sa ovim sto je kod mene..sve ostalo perfektno radi samo sto grafika ne daje sliku ali kada izvadim taj 1x6 pin upali se i pise da ukljucim i drugi sto moze biti da je do napona a napajanje mi je silverstone 600w tako da sam i njega probao na drugoj staroj karti i nije do njega..nego rekoh da neko nije imao slicnih problema
 
Pa u sustini ja znam da je do grafike ovi beepovi sto su ovde navedeni nemaju veze sa ovim sto je kod mene..sve ostalo perfektno radi samo sto grafika ne daje sliku ali kada izvadim taj 1x6 pin upali se i pise da ukljucim i drugi sto moze biti da je do napona a napajanje mi je silverstone 600w tako da sam i njega probao na drugoj staroj karti i nije do njega..nego rekoh da neko nije imao slicnih problema

Moze lock,bila je u pitanju faza pa ko bude imao ovakav problem da zna.
 
Nazad
Vrh Dno