Šta je novo?

Tražim jedan program...

dulenator

Slavan
Učlanjen(a)
14.08.2005
Poruke
570
Poena
345
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel Core i5 10600K + RAIJINTEK Ereboss + ventilator Noctua NF-P12 (kupljen 2010. i radi još uvek k'o sat :o)
Matična ploča
ASUS Prime B560M-A
RAM
2x16GB DDR4 3200 Kingston Fury Beast
GPU
AMD Radeon RX 6800 XT
Storage
Crucial CT500P5SSD8, WD Blue WDS500G2B0A, SanDisk SSD Plus 1000GB, Samsung HD204UI + razni 2, 3, i 4TB HDD-ovi
Zvuk
ASUS Xonar DX + Microlab H-500D
PSU
Antec HCG Gold 850W
Kućište
Neko MS Industrial
Monitor
LG Flatron W2443T + TCL 75C735
Miš & tastatura
Chicony WUG-0570
Laptop
ASUS VivoBook S14 (M433UA-EB521)
Mobilni telefon
Realme 5 Pro
Pristup internetu
  1. ADSL
Dakle, kao što naslov kaže, tražim jedan DOS program koji sam koristio sredinom devedesetih. Koliko se sećam, to je bio neki virtuelni psiholog i "razgovaralo" se putem tastature, a zvao se Dr. pa neko ime, kao Space-nešto ili tako nekako, ali nisam baš siguran. Čini mi se da je bila i opcija da izgovara napisan tekst, pa smo se zezali i upisivali naše reči i (naravno) psovke.
Voleo bih da pronađem taj program, jer me zanima kako funkcioniše i da se malo, kao i svi, "nostalgišem". :)
Deluje mi da je bilo ok urađeno, gledajući kad sam ga koristio, a verovatno je izašao i koju godinu pre toga.
Super bi bilo da saznam ime programa, ali i ako ne, onda bar nek' neko napiše dobar strani sajt gde mogu da pitam dalje, da puno ne lutam. :)
Ko bude znao odgovor, dobija flašu domaćeg piva, samo kad zgotovim turu. :D
 
I'll be damned. :D
Nisam baš očekivao mnogo od ovoga, ali sam ostao zatečen i prijatno iznenađen. To je definitivno ono što sam tražio.
Hvala puno na odgovoru, a za pivo se dogovaramo. :)
Odoh malo da se prisetim kako to sve funkcioniše.
 
Nazad
Vrh Dno