Šta je novo?

Racunar zamrzava

Miki_Laf

Poštovan
Učlanjen(a)
25.12.2016
Poruke
117
Poena
70
Pozrav drugari, evo ovako: kao sto kaze naslov, racunar mi zamrzav, vecinom kad ga upalim, danas se zamrzo dok sam gledao youtube. Ne znam u cemu je problem...

Moj racunar:
Processor ; AMD Athlon II X4 620 Quad-Core 2.6Ghz
Graphic Card ; Radeon R7 250 2GB GDDR3 R7250-OC-2GD3
Ram Memory ; Kingston - 2GB/DDR3/1333mhz + Silicon Power - 4GB/DDR3/1600mhz
Mother Board ; Biostar N68S3+
HDD ; Caviar Blue 500GB 7k 16MB SATA600 WD5...
O/S ; Windows 10 Pro
Power Supply: LC-600W

Dakle ranije se to nije desavalo, Kad ga upalim ne reaguje nista ni mis ni tastatura, samo restar pomaze, danas mi se prvi put zamrzo u radu..znaci nema ni restar ni nista samo se odjenom zamrso racunar, ne zuji nista, ne pisti

Temperature su uredu:
http://prntscr.com/j1tgzr


Ram memorije nisu iste, pa nzm dal je do toga, nemam dve iste da testiram...
 
Pusti Memtest86 par ciklusa. Zatim možeš probati samo sa tim SP od 4GB.

Šta piše u HDD S.M.A.R.T.-u(sa HDTune - Health, Crystaldiskinfo...)
 
To nije okej, imaš probleme sa komunikacijom sa HDD-om. Probaj prometi sata kabel, i sata konektor na ploči, kao i naponski konektor.
 
Jesam to radio pre neki dan, menjao kablove... sad dal je maticna problem ili hdd nzm
 
Imao sam isti problem pre par godina, problem bio do memorija, nisu sinhronizovane!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
HDD ti je problem

ili je problem do motora HDD-a ili je problem u apdejtovanju win10 ako si ga svežije instalirao.
Pogledaj u Task menadžeru da li je procesor opterećen...win10 zna da pravi takve probleme na ''slabijim mašinama'' jer uporedo upisuje na HDD,skida i instalira update.
 
Hvala, svima maticna ploca je bila problem.. nije mi radio cpu fan, i brljala po usb, inace bila je biostar
 
Nazad
Vrh Dno