Šta je novo?

Koji powerbank

petar.ostoja

Cenjen
Učlanjen(a)
08.08.2012
Poruke
926
Poena
170
Potreban mi je best buy novi powerbank za punjenje iPhone 6S. Nista fensi, samo da potraje. Nece se koristiti svakodnevno, ali mozda jednom - dvaput u mesecu. Potrebno je da moze da sa punim kapacitetom moze da napuni ovaj telefon od 0% do 100%

U obzir dolaze sva prodajna mesta u Beogradu, eBay i alibaba
 
^ Hvala :)

bilo šta hama je za izbegavanje...čak su mi i prodavci po našim radnjama priznali da imaju gomilu reklamacija na hama proizvode...od kablova pa nadalje...
a eto npr meni se juce u comtrade-u lik maltene kune u hamu u fazonu uopste nisu imalu reklamacije.... nije da preterano verujem zaposlenima u comtrade-u, nego cisto dajem kao primer :)

sve u svemu i vuklo me je vise kao xiaomi opciji, tako da ste mi samo potvrdili razmisljanje... hvala :)
 
Moram da pohvalim ovaj powerbank, Extreme Media uzet "na sreću" u WinWin-u za 3.990 samo zato što podržava QC3.0 a po rečima prodavca je brend od poverenja u odnosu na kineske konkurente. Ja u tom trenutku prvi put čujem za njih...
Powerbank je vrh! Malo je možda skuplji ali QC3.0 + USB-C ulaz vrede kao i dosta dobar kapacitet. Bila je i nešto skuplja verzija sa ekranom koji pokazuje nivo baterije ali mi nije to bilo neophodno za dodatnih 1000din, dovoljne su mi i 4 tačkice sa strane koje pokazuju koliko je baterije ostalo, poprilično tačno. Prelep izgled, tanak, lagan s obzirom na 10000mah, sve preporuke! Na drugoj slici je stavljen pored Spigen Liquid air kejsa za S9 radi uvida u veličinu powerbank-a.
1cf8c5c0a735195c11220fa2966559b2.jpg
767637a9ef7872aadb6240af4e962401.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Moram da pohvalim ovaj powerbank, Extreme Media uzet "na sreću" u WinWin-u za 3.990 samo zato što podržava QC3.0 a po rečima prodavca je brend od poverenja u odnosu na kineske konkurente. Ja u tom trenutku prvi put čujem za njih...
Ne slusaj prodavce - za 9 dinara vise si mogao kupiti VARTA-u sa 13000 mAh i LCD ekranom (+ LED koji moze da posluzi kao baterijska lampa) :trust:
 
Ne čitaš lepo. Trebao mi je powerbank koji podržava Qualcomm QC 3.0 i ima USB-C input za punjenje. Pomenuta Varta ima baterijsku lampu i displej za 9din više ali ne ispunjava nijedan od moja dva uslova.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Baš tako, QC 3.0 + USB-C ili ništa. [emoji4]
Šta će mi powerbank ako mi neće puniti S9 kao "iz zida", ako mi treba cela noć da dopunim sam powerbank pa još i da nosim dodatne kablove i punjače za sve to.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
kad ste porucivali sa alia da li vam je nasa carina udarila porez i koliko??

hocu da porucim jedan oko 15e pa me interesuje kako ovi nasi to vide..
 
Baš tako, QC 3.0 + USB-C ili ništa. [emoji4]
Šta će mi powerbank ako mi neće puniti S9 kao "iz zida", ako mi treba cela noć da dopunim sam powerbank pa još i da nosim dodatne kablove i punjače za sve to.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Onda Samsung-ov 10000 mAh sa Wireless chargerom... Skoro sam ga kupio u Nemačkoj za oko 45 eur - preko porta puni 15W sa QI oko 9W. Savršen Powerbank za S9/S10... Izrada vrhunska.

https://www.samsung.com/us/mobile/m...rger-portable-battery--silver-eb-u1200cselus/
 
Uzeo sam pre godinu dana Asus-ov Powerbank (10050 mAh) i prezadovoljan sam jer me nikada nije izneverio. Efekat samopražnjenja je ravan nuli i svaki put ima struje ma koliko dugo ga nisam koristio i koliko dugo stoji. Treba mi još jedan pa se razmišljam da li da uzmem isti ili Xiaomi sa kojim su svi zadovoljni. Kakav je Xiaomi po pitanju samopražnjenja? Vidim da postoji i Pro verzija ovog mog Asus-a sa 2 USB izlaza, ali nema kod nas da se nađe :(
 
Super, nema greške sa istim. Ja sam ga menjao samo zato što nije bio usb-c. Nedostaje mi što se na samsungu ne pale diode automatski dok se stavi nešto na punjenje...to mi je bilo extra na xiaomiju!

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Znam, to onaj kao pro verzija al mrzelo me da se cimam i poručujem. Da sam znao da znao ovo za samsung, možda i bih ;)

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Da, ja sam hteo onu običnu, međutim lik imao samo ovu na stanju, reko' ae, isti đavo.
A imaju nekih 10 različitih verzija, ne može čovek da se pohvata koja je razlika od verzije do verzije.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da li vredi ovo? Cena je bas smesna, ali i kapacitet nije neki... Ono da se ima mozda ponekad zatreba za telefon ili zvucnik?
c61d11fe708c1e6318d5c2d999a9de7e.jpg


Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Vredi. To je odličan i kvalitetan power bank. Xiaomi Mi Power Bank 2 5000mAh za 990 RSD - po toj akcijskoj ceni, što bi se reklo, krađa.

U zavisnosti od toga šta se koristi od uređaja/punjača/kablova, može jedino nekom da zasmeta to što se puni preko micro USB konektora.

Na temu kapaciteta, upravo tih tek 5000mAh i to što ne koristi cilindrične ćelije ga čini tako kompaktnim sa tek 9.9mm debljine. Xiaomi Mi Power Bank 2 5000mAh (125 x 69 x 9.9mm, 156g)

Većini je verovatno korisniji ovakav odnos kapaciteta i dimenzija/mase nego neka "kamperska" veličina kao što je Xiaomi Mi Power Bank 2C 20000mAh (149.5 x 69.6 x 23.9mm, 358g)

U slučaju da se želi bekap dopuna baterije u svakom trenutku jedino rešenje je da se ta bekap baterija nosi sa sobom u svakom trenutku. Faktor sigurnosti jedino tada postoji. Tada je "tih tek" 5000mAh sa 125 x 69 x 9.9mm, 156g idealno. Treba to prenositi, stoga samo što kompaktnije, kapacitet je dovoljan za iznenadne situacije. Ukoliko se odabere prevelik i pretežak power bank, brzo se odustane od nošenja i izgubi se inicijalna zamisao o upotrebnoj vrednosti.

U slučaju nekakve off-grid avanture, kampovanja, putovanja, you name it ... Težina i dimenzije su tada od manjeg značaja, samo što veći kapacitet. Od Xiaomi -a je to Mi Power Bank 2C 20000mAh (149.5 x 69.6 x 23.9mm, 358g). Ili nešto još kapacitativnije od nekog drugog proizvođača u slučaju da baš ni 20000mAh nije dovoljno. To bi ipak bili ređi slučajevi.
 
Tačno, zavisi šta ti konkretno treba. Cena je smešna, a svakako će poslužiti nekad. I ja bih lično uzeo da već nemam 2 PB.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Imao sam 3 pb od xiaomija i svi su odlični...rade kod ljudi kojima sam ih poklonio i dan danas (neki posle više godina)!

Sad sam na samsungu 10000mAh i to samo zato što ga navatah za 20e sa usb-c (baš u momentu kad sam hteo mi 10000pro da uzmem.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno