Šta je novo?

Sta posle s8plus ?

Zupermen

Poštovan
Učlanjen(a)
28.11.2017
Poruke
749
Poena
70
Sta posle s8plus ? Ne bih mnogo doplacivao tipa 50e..


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Iskreno, nerviraju neka ograničenja na iOS, ali ako znaš da ih zaobiđeš, možeš dobiti neke stvari koje na droidu ne možeš da namestiš (da se ogradim, moguće da ja nisam uspeo, ali nešto ne verujem). Recimo snimanje telefonskog razgovora, na droidu je milina, skini app, instaliraj, to je to, radi. Ne može prostije. Onda naletite na šok kada to isto pokušate na iPhone. Na iP nema takva app, mora JB, ako ne može JB možeš da se slikaš (ni jedna app sa app store kod njih ne radi onako kako treba i očekujete, odnosno radi da se prekrstite levom i desnom, evo i kako, te app snimaju telefonski razgovor na neki server - ako i podržava Srbiju za snimanje, pa vam šalju snimak). Šta reći? Ograničenje do bola, tuga. Ali, ako imate verziju iOS gde može JB, onda opalite samo jedan tweak za to, nije mi žao da ga platim, plaćao sam i na droidu app, mada i tamo imaju piratski repoi da sve bude besplatno, isto i za app važi... kao da je je sve na google play free, zamislite takav app store za iP... elem, druga je to tema, i dobijete nešto ovako (obratite pažnju na čemu snima pozive):
 

Prilozi

  • IMG_0056.PNG
    IMG_0056.PNG
    69.7 KB · Pregleda: 72
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno