Šta je novo?

Ryzen i Asus x370-f (možda važi i za druge asus ploce)

-[ExcorCist]-

Slavan
Učlanjen(a)
09.10.2005
Poruke
335
Poena
319
Pozdrav

Skoro sam kupio r7 1700x i ploču iz naslova, međutim nisam mogao da instaliram ni Auru ni AI suite (util program). Kako imam Corsair rgb, na kraju, pošto sam probao redom sve verzije od prve do zadnje ovih aplikacija, instalirao sam i corsar link. Magično proradila je i jedna i druga aplikacija. Izgleda da je neko u asusu mislio da svi sigurno imaju neki drugi rgb program pa sami nisu mislili da treba da dodaju sve DLL koji su neophodni. :)

Inače izgleda da više ne treba instalirati ni overdrive nakon toga mi je pukao windows.

Nadam se da je nekom ovo bilo od koristi

Sent from my SM-J500F using Tapatalk
 
Ryzen Master umesto AOD, isti je za sve AM4 ploče. Ai Suite je i za AMD i za Intel i problematičan od početka a ne treba ti nizašta. Aura za RGB samo.
 
Ok

Hvala puno.

Master nema više termalne limite?
 
Navika iz prošlosti, generalno sam gledao da bih pratio temperature.

Inače, imam povremeno problem sa black screen bez nekih pravila, sumnjam na Aura ili na AI, pošto se neposredno pre toga u Event View pojavi problem sa Aura servisom a tim što me sistem ne pušta da obrišem AI navodno zbog tekuće instalacije što mislim da je BS jer drugi programi puštaju uninstall i modify. Pošto nemam ništa drugo na umu ostaje reinstall sistema i na kraju reklamacija. Jedino ne znam da li je black screen do proc ili ploče

Sent from my EML-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Navika iz prošlosti, generalno sam gledao da bih pratio temperature.

Inače, imam povremeno problem sa black screen bez nekih pravila, sumnjam na Aura ili na AI, pošto se neposredno pre toga u Event View pojavi problem sa Aura servisom a tim što me sistem ne pušta da obrišem AI navodno zbog tekuće instalacije što mislim da je BS jer drugi programi puštaju uninstall i modify. Pošto nemam ništa drugo na umu ostaje reinstall sistema i na kraju reklamacija. Jedino ne znam da li je black screen do proc ili ploče

Sent from my EML-L09 using Tapatalk

Kao sto rece Space Beer mani se utility programa i nemoj ni za zivu glavu da updatujes bios preko njih
 
Nazad
Vrh Dno