Šta je novo?

Headset do 7.500?

X

xTek

Guest
Pozdrav :)

Potreban mi je headset do 7.500 dinara. 2 prioriteta su kvalitet mikrofona i velike slusalice.
Da li imate neke preporuke?

Hvala vam :wave:
 
1. logitech g430 (najudobnije slušalice koje sam probao. Imaju zvučnu karticu, 7.1 virtual sound... Mana earpad mora da se pere svakih 10 15 dana jer se prlja lako, ja sam kupio kožne i zamenio, očistim za 20 sekudi... Mana plastika na rajfu može da pukne ako se ne čuva)
2. sennheiser game 333d - Mikrofon mnogo bolji nego kod g430, zvuk nije loš. Mana naslanjaju se na uši. Nosiš 3 sata i otpadnu uši XD
3. roccat 5.1 ili 7.1 - zvuk nije loš, mana earpad falš koža oljušti se vremenom
 
1. logitech g430 (najudobnije slušalice koje sam probao. Imaju zvučnu karticu, 7.1 virtual sound... Mana earpad mora da se pere svakih 10 15 dana jer se prlja lako, ja sam kupio kožne i zamenio, očistim za 20 sekudi... Mana plastika na rajfu može da pukne ako se ne čuva)
2. sennheiser game 333d - Mikrofon mnogo bolji nego kod g430, zvuk nije loš. Mana naslanjaju se na uši. Nosiš 3 sata i otpadnu uši XD
3. roccat 5.1 ili 7.1 - zvuk nije loš, mana earpad falš koža oljušti se vremenom

Možeš li mi reći gde ih konkretno ima? Čačkao sam sada malo po netu i nisam baš bio uspešan u pronalaženju Sennheiser-a i Roccat-a. G430 sam našao.
P.s. hvala ti na preporukama :)
 
Drugari, treba mi savet. Kupio bih neki bluetooth mp3 plejer. Postoji li varijanta tog uredjaja koji moze da posluzi za telefoniranje, tj za javljanje na telefon?

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno