Šta je novo?

Preporuka usb

zholinho

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruke
2,083
Poena
275
Pozdrav,

treba mi neki kvalitetan USB, kapaciteta 32GB (eventualno 64). Uvek ću ga nositi sa sobom, tako da bi bilo dobro da nema delova koji mogu da se izgube (poklopac). Voleo bih da bude do 5k dinara ako je moguće. Što se tiče brzine čitanja/pisanja, ne mora biti nešto ultra brzo, al neke prosečne brzine.
Hvala
 
U ovo deluje dobro. Kontam da bih sa njim bio miran duzi niz godina, samo se pomirim sa tim da cu izgubiti poklopac :D
Pogledacu ove dve opcije.
 
Ne znam kolika je garancija na Sandisk, na Kingston je 5 godina pa i to može uticati na odluku. Kažu da mu poklopac čvrsto stoji.

S obzirom da materijal koji se prenosi neće vremenom biti manji ja bih išao na ovakvih 64GB bez mnogo razmišljanja.
 
Taj sandisk plastikaner koji osim sto hoce malo da klamce kad se drmusa je i nesto vecih dimenzija nego sto je to pozeljno barem za moj ukus.

Imas ovaj kingston elite G2 koji je mislim vredan razmatranja

http://www.itsvet.com/flash/mem_kartice_kingston_datatraveler_elite_g2_dteg2/64gb-pdaa1-41.i?id=4927

Kapica mu i ovako nije ni za k i mozes da je bacis odmah jer je nisu uradili prema samom telu koje je veoma ozbiljno (metal).

Cena u e**i je sad prilicno povoljna za 64GB. Mislim da nebi pogresio sa njim.
 
Pazario sam
Kingston Savage
Odlican je USB, bas je brz i lep je nije glomazan kao sto mi se cinilo. Jedina mana (za moj ukus) je sto ima poklopac, al sta sad. Ako se ne raznjaka (a deluje mi da oce) bice super. U svakom slucaju sam prezadovoljan.
Hvala na preporukama.
 
Nazad
Vrh Dno