Šta je novo?

Potreban servis telefona koji radi JTAG flash/ Reball Chipa

Djordje_Lukic

Poštovan
Učlanjen(a)
01.04.2018
Poruke
2
Poena
51
Posedujem OnePlus 3, Telefon je u EDL (Emergency Download) modu, znaci racunar ga prepoznaje ali nijedan program za fleshovanje Qualcomm uredjaja preko USB ne uspeva da uspesno zavrsi flesh, (MsmDownloadTool, QFIL , Miflash itd,) probao sam i vise razlicitih verzija firmvera i uvek je slicna greska u pitanju da nemoze da se pristupi UFS storage. Uspesno se poveze sa telefonom i na njemu se upali lampica i onda izbaci gresku.

Nosio sam kod lokalnog majstora, ni on nije nista uspeo i rekao je da mora da se flashuje boot preko Jtag box-a.

Ja mislim da je ipak potrebno kuglanje ili u krajnjem slucaju zamena chipa.

Da li neko zna dobar servis gde bi mogao da posaljem telefon?
 
Rebolling teško da ima veze sa tim.
JTag box da, treba da ga poseduje svaki bolje opremljen (čitaj ozbiljniji) servis.
A kako misliš da ti neko preporuči gde da ga odneseš kada nisi napisao odakle si.
 
Rebolling teško da ima veze sa tim.
JTag box da, treba da ga poseduje svaki bolje opremljen (čitaj ozbiljniji) servis.
A kako misliš da ti neko preporuči gde da ga odneseš kada nisi napisao odakle si.

Hvala na brzom odgovoru,

Ja sam iz Vrsca i to ovde niko ne radi, Pretpostavljam da po vecim gradovima tipa Beograd, Novi Sad itd. ima ozbiljnih servisa i samo bih molio da me neko uputi na pravo mesto.

Unapred Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno