Šta je novo?

Mikrofon, plafon 30e?

Chola

Cenjen
Učlanjen(a)
05.10.2012
Poruke
65
Poena
160
Moja oprema  
Mobilni telefon
iPhone 12 128GB
Pozdrav ljudi,

Potreban mi je mikrofon, maksimalne cene do 30e. Gledam da radim neki tech support poslić,
pa je zgodno imati malo finiji mikrofon od ovog "100 dindži kod kineza" mikrofona :D
Ima li neko nekih preporuka?

Hvala vam unapred :)
 
Ja sam porucio tagstar sgc-598 sa aliekspressa(25e)....trebalo bi da stigne tipa u ponedeljak, utorak...sta znam, cini mi se da za te pare nema bolje...malo je problem sto je glomazan, e sad, izasla je i sgc-698 verzija koja je manja poprilicno, ali i skuplja za 10-15e.... :)
 
Ja sam porucio tagstar sgc-598 sa aliekspressa(25e)....trebalo bi da stigne tipa u ponedeljak, utorak...sta znam, cini mi se da za te pare nema bolje...malo je problem sto je glomazan, e sad, izasla je i sgc-698 verzija koja je manja poprilicno, ali i skuplja za 10-15e.... :)

Hmmm. Nemam nikakav mount za njega, ali to je najmanji problem.
Neću ništa da uvozim preko Ali-ja ili slično, nego da uzmem nešto ovde u radnjama. Imaš li preporuku za tako nešto?
 
Hmmm...za te pare tesko da ima nesto u nasim radnjama, sve su neke hama i slicno... :)

Ako ti treba samo za tebe, nabavis neku bubicu, povezes sa telefonom i tako snimas svuk, a posle samo spojis sa videom... :)
 
Nazad
Vrh Dno