Šta je novo?

Prebaciti kontakte sa glupog telefona?

Bad Habbit

Slavan
Učlanjen(a)
23.07.2005
Poruke
2,418
Poena
390
Treba komsinici, starijoj zeni da nekako prebacim kontakte sa nekog starog dumb samsunga na google nalog, posto je uzela ipad pa da ipad moze da iscita sa google naloga i koristi ih za viber, mail i ostalo.

E sad telefon izgleda nema nikakav softver za pc tako da se mora rucno. Probao sam da kopiram na sim pa da prebacim u neki moj stari android pa da uvezem sa sima na google nalog. Medjutim ima vise od 200 brojeva, a sim, njen sim, podrzava 200 mesta. Pritom ne znam zasto ali njen telefon kopirao je svega 50 brojeva. Neke je i duplirao i tako dalje.

Sad moje pitanje je prvo da li neko zna koliko sadasnje sim kartice podrzavaju brojeva? Drugo da li neko ima ideju neku drugu kako da ove brojeve prebacim sa tog telefona na google nalog?
 
Probaj sa nekom postpaid karticom one imaju vise mesta od ovih pripaid. Konkretno Telenor ima 999 mesta na sim-u postpaid. Ja danas kopirao majci sa telefona na sim kontakte i toliko mi izbacilo da je slobodno.
 
Poslednja izmena:
Ne moze ovo. Ovaj telefon nema cak ni taj deo za applikacije.

@guzva

Ova njena je postpaid kartica, u MTS-u, samo je ja mislim starije generacije. Ne znam da li bi zamenom kartice, dobila u MTS-u vise mesta.
 
To stvarno ne bih znao kako je u mts-u, neka pozove korisnicki i neka pita ili prelistaj u temi mts postpaid paketi i promocije, mozda je neko imao tih problema pa zna koliko mesta imaju postpaid kartice u mts-u novije generacije.
 
Nazad
Vrh Dno