Šta je novo?

Niskoprofilna za polozeno kuciste

nemanja_tr

Poštovan
Učlanjen(a)
28.03.2018
Poruke
60
Poena
70
Moja oprema  
CPU & Cooler
i7 3770
GPU
GTX 1060
Zvuk
Harman Kardon AVR132 / Monitor Audio / Jamo / Magnat
Laptop
Lenovo 330-15IKB
Mobilni telefon
Motorola EDGE 20
Steam
https://steamcommunity.com/id/nemke92/
Pristup internetu
  1. ADSL
Pozdrav drugari. U dilemi sam oko graficke i ne mogu mnogo da biram zbog starosti kompa i polozenog kucista. Imam Fujitsu Esprimo e5730, nije neka konfiguracija (c2d e8400, 2gb ddr2) a graficka je integrisana intel q45/q43 chipset. Hteo bih da ubacim neku zasebnu pa me interesuje da li grafika moze da "pozajmljuje" memoriju iz RAM-a, ako je ram ddr2 a graficka gddr3 ?
Hvala unapred, pozz.
 
Imaš na kp niskoprofilni ATi Radeon HD 6350 u Nišu za 500din, to ti je mnogo bolja kupovina, a i ne plaćaš poštarinu :D Ne može da pozajmljuje memoriju iz rama, a tih 512mb ddr3 koje ima na sebi je više nego dovoljno za ono za šta je ta kartica upotrebljiva, bacanje slike, video playback i eventualno po koja baš baš matora igra.
 
Poslednja izmena:
Sad cu da bacim pogled, cenim i ja da je isplativije jer mi je potreban DMS59 kabal za ove nVidia. Nadam se da ce zavrsavati posao, nisam zahtevan korisnik... ponekad raspalim cs 1.6 i uzasno se nerviram jer mi fps pada kad skoci ping. Komp je dosta star i ne vredi ulagati puno, nadam se da cu sa tom grafikom i jos giga-dva rama dosta da ga poboljsam. Ovo je trenutna integrisana, ako vec nece moci da vuce memoriju iz rama, mozda je najbolja solucija da se samo doda lepo ddr2 2gb i to je to.

Pogledajte prilog 249009

@rev hvala puno ! :)
 
nemanja_tr has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space

izvinjavam se za offtopic ali ne mogu da ti odgovorim na PM zbog ovoga

pozdrav,
 
Nazad
Vrh Dno