Šta je novo?

iPad baterije

wladymeer

Čuven
Učlanjen(a)
15.03.2009
Poruke
3,783
Poena
505
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i5-4690 (3.5GHz)
Matična ploča
MSI H97M Eco
RAM
Patriot 16GB DDR3 800 MHz
GPU
NVidia GTX 1060 3GB
Storage
Samsung 840 Evo 250GB • Gigabyte GP 480GB • Hitachi HDD 2TB
Zvuk
SSL 2+ • JBL LSR305
Monitor
Hisense H39A5100
Ostale periferije
Audio Technica M50x
Laptop
Apple Macbook M1 (16/256)
Tablet
iPad 2 / iPad 3
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S20 FE
Pametni uređaji
Soundpeats Sonic
Steam
djedroid
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Pošto su objavili kalo i zašto Apple baterije "održavaju autonomiju" rekoh da častim svoj iPad 2 za dugogodisnju vernost i kupim mu novu bateriju.

Gde bi bilo najpovoljnije naručiti provereno originalnu bateriju (ili bateriju koja stvarno radi kao originalna) i ima li nekih aplikacija sa kojom bih mogao da proverim da li je baterija zaista originalnih karakteristika?

Strah me da ne pazarim nešto što će za rezultat da ima da mi 6 meseci iPad leti a onda neće ni da se upali ili mu opadne autonomija na 5 sati :)

Sent from my Cool1 C106 using Tapatalk
 
Brate si siguran da ti je baterija oslabila?
 
Baci pogled na proceduru zamene, ako si mislio sam da menjas... Uzasno je
 
Meni je nerealno da je baterija oslabila... imam ipad 2 od 2011 baterija je na 89% drzi kao blesava... a sto se usporednja tice to je normalno ios 9 unistio je a5 uredjaje

Ali mozes downgrade na ios 6.1.3
 
Poslednja izmena:
Imam ios6, nisam na svu sreću poslušao pa prešao na 7+ nikad.

Što se tiče slabljenja bateriie... Dajte neku ios6 aplikaciju koja proverava status baterije?

Fora i jeste u tome što baterija "ne slabi' već obara CPU clock.

Prvo sam mislio da safari sporije radi zbog novijih sajtova, ali, ovo itekako pije vodu.

Sent from my Cool1 C106 using Tapatalk
 
Ne spusta klok ipad ni na ios 11 apple je izuzeo ipade za sada... a sto se ips 6 on generalno nije imao downclock, sto se batt tice battery life ali ios 6 te kolje hahah probaj skini 3utools za racunar i vidi health nema sanse da je baterija oslabila :)

Probaj uradi restore apple potpisuje 6.1.3 ili erase all content and data..
 
Istina, povezao sam starije ipadove sa iphone 4 i 5 pošto je manje više ista generacija. Rekoh verovatno važi isto kao i za 4s...

Svakako ću da testiram ali eto, neka ostane na forumu da iPad nema downclock kao iPhone [emoji3]

Sent from my Cool1 C106 using Tapatalk
 
Nijedna nije kao ugradjena.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno