Šta je novo?

OnePlus 6

Јел неко узео можда ове њихове бежичне слушке?

Размишљам да их узмем,ал никако да их буде на стању дуже од једног дана.
 
Od preključe,al juče ih već nije bilo :D
 
Ipak ću pokušati da nabavim op6 iz kine :) smor što nema verzija 6/64 u crvenoj boji, Kinezi..
Ako mi se ne svidi zvučnik ima odmah da ga prodam i uzmem mix2s :)

Jeste off , ali vreme je da bacim hejt i prema ovom telefonu ako ga nabavim :)
 
Poslednja izmena:
Svaki sledeći oxygen update ima u change logu camera image upgrade, a ustvari sve ide na gore. Ovaj poslednji konkretno, lepša je slika kad uradiš screen capture ekrana dok slikaš, nego kad opališ fotku. Sve se bluruje i unakazi. Ne znam kako je kod ovih što su na 9ci
 
Taj fenomen mi nikada neće biti jasan (da na ekranu dok gledaš bude super fotka i onda kad stisneš okidač dobiješ đubre)!?! To mi se i na sonijima nekim ranije dešavalo.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Uzeo i ja OP 6, kinesku verziju (nema nikakve razlike, bar što se naših mreža tiče) . Evo upravo dobio 5.1.9 update, pa da vidimo. Realno, najveća mana telefona, bar meni, su zvučnik i dimenzije.
Zvučnik bih mogao da prežalim, ali dimenzije, teeeeško.. Jednostavno mi je preveliki.
 
Uzeo i ja OP 6, kinesku verziju (nema nikakve razlike, bar što se naših mreža tiče) . Evo upravo dobio 5.1.9 update, pa da vidimo. Realno, najveća mana telefona, bar meni, su zvučnik i dimenzije.
Zvučnik bih mogao da prežalim, ali dimenzije, teeeeško.. Jednostavno mi je preveliki.
Ne brini se za dimenzije...
7 dana korišćenja i nije ti jasno kako si do sad mogao manji telefon da koristiš
 
Jos uvek samo solidna kamera po meni. Google camera ume da zabode bas tesko.
 
Нов апдејт доноси ситно побољшање за панораму,ал далеко од тога да је употребљива и даље.
 
Meni na OP3 gcam pravi nenormalno dobru panoramu. Stock kamera nije ni blizu.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
kakva su dosadasnja zapazanja sa ovim modelom? Razmisljam da ga uzmem, samo mi je kamera primarna, a koliko vidim niste nesto odusevljeni sa kamerom ili ja gresim? Moze li neko da okaci neki primer, portret?
 
kakva su dosadasnja zapazanja sa ovim modelom? Razmisljam da ga uzmem, samo mi je kamera primarna, a koliko vidim niste nesto odusevljeni sa kamerom ili ja gresim? Moze li neko da okaci neki primer, portret?

Isto pitanje, odmorio bi se malo do samsunga :)
 
Još uvek oni experimentišu sa kamerom, svakim sledećim updateom se jedan segment poboljša, a drugi pokvari. Hardverski je to dobra kamera, a softverski se recimo još uvek pegla.
Na dnevnom svetlu je sve super.
Na noćnom svetlu se javlja oil effect na licima, kao da je po defaultu uključen buđavi beauty mode. Ista ta scena sa uključenim blicom izgleda sasvim dobro.
U svakom slučaju, kada se slika zumira na kompu može da se primeti razlika između recimo gcama na nexusu 5x i oneplus camere.
Ostaje nada da će izlaskom androida P i oni najzad dovesti u red kameru
 
Kako bre ti kinezi kubure sa tim oil effect licima u LL nije mi jasno, kao da su vodenim bolicama nacrtani. Odustao sam od M10Pro bas zbog toga. Hvala za info!
 
Kinezi kubure jer oni vole taj vostani-plastelin efekat :) Oni su i pre fotke obradjivali tako da se lice bukvalno stopi s pozadinom, samo se oci, usta i nos naziru :)
 
Hahahaha. ;)
Ali dobro zato je tu gcam da ispegla takve nedostatke

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Gcam na OP6 ne pravi ništa bolje fotografije od stock kamere.
 
Trebaće ima dosta vremena da zategnu gcam , to jest verovatno dok Google ne izbaci pixel 3
 
Dok ne izađe p3, tad će izbaciti official gcam optimizovan za sd845.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kamera je ok,sve ostalo je odlično.

Prebacio sam se na G servise i za sad mi je Bagdroid ok.
 
Kako se resava pitanje servisa kod nas?
 
^
To mene interesuje od OnePlus 1...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako se resava pitanje servisa kod nas?
Kontaktiras njihov support, posaljes IMEI i sta jos traze, garancija(ili servis) se ostvaruje preko njih, s'tim sto korisnik placa DHL(ili bilo koji drugi servis slanja/primanja posiljke). Relativno su brzi, ima vise o tome na op1/2/3 temi.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno