Šta je novo?

OnePlus 6

A treba napraviti dobru panoramu iz ruke..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni jednom uspelo da napravim lepu panoramu, svaka sledeca uzas.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Ja ne pravim panorame, meni Google photos sam pravi panorame [emoji41]

OnePlus 3T
 
Ја само панораме и сликам,не тако често,ал кад слокам,углавном тај мод користим.
 
Šta znam mene mrzi da se okrećem telefon i uklapam slike iako to ok radi...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Hajd' da se upišem.
f0fd4163e00272998a5dae0aed194733.jpg
 
Bo'me, lepo si se upis'o. :)

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Isprobao sam ovo sinoć, fotkao 3 fotografije, kao spremne za panoramu, i jutros me Google Photos dočekao sa istom. Vrlo lepo ispalo sve. Hvala za savet, nisam imao pojma da i to radi.
 
Ја сам презадовољан батеријом и брзином пуњења.

Да ли некоме ове ради Capture како треба?

Био сам на вези са Леленор техничком подршком,недељу дана и на крају су ме послали на неку Норвешку техничку подршку. Што је најгоре и они имају исти проблем као и ја.

Ја не могу да снимим слике са Capturea на телефон. Отвори се фолдер capture,а унутра уместо слике буде само црно поље.
 
Baterija je izgurala neki minut preko 6h SOT-a. Sve mi je potaman na telefonu osim jedne stvari koju sam primetio.
Osvetlenje na suncevoj svetlosti je slabije nego na OP3. Ali ne verujem da će mi toliko bosti oči jer mi je više "bolo" oči na OP3 što nisam mogao još da smanjim osvetlenje. Na 6-ci ima "niži prag". Većinu vremena sam u zatvorenim prostorijama a vani ne stižem da uzmem čestito ni svežeg zraka a kamoli telefon. Tako da je ovo više opažanje... neko ko koristi fon celodnevno vani (pogotovo fotkanje), e trebao bi da proba prije kupovine.
Nego već kada se raspisah oko toga, koliko je uopšte jačina max osvetljenja kod OP6? Kolika je kod OP3?
Add:
Naleteo sam na test na XDA a previše je da prepišem čak i delove pa ću kopirati
https://www.xda-developers.com/oneplus-6-display-analysis-compared-oneplus-5t/

Nisam znao za "high brightness mode" koji je automatski na Samsunzima???
 
Poslednja izmena:
Да ли неко зна шта значе иконице као што су звезда,срце и каплљице,код камере?
 
Nađoh ovo:
OnePlus says it will also be adding a new Portrait Mode to the 16-megapixel front camera later, which will rely on an AI algorithm to add stars, hearts and other decorations at a matching level of focus (or blur).
 
Хвала.

Претпоставио сам да су неки ефекти. Шкљоцам,ал не видим никакве промене кад је један од њих укључен.
 
Хвала.

Претпоставио сам да су неки ефекти. Шкљоцам,ал не видим никакве промене кад је један од њих укључен.
To im je taj neki BOKEH efekat.
Jako slabo radi sa ovim poslednjim 5.1.8. updateom

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Izašla je nova Google Camera sa Lens modom (5.2.025) ali daje FC usprkos navodima da je OnePlus podržan.
 
Od Arnova8G2 - postovano pre par sati: https://drive.google.com/open?id=1cKmf5fQalOQgqpiJ0L-eUPW1L1ACo7Su (You must clear app data after install)
i kako piše:
As expected, I received the OP6, a big thank you to all the XDA team for trusting me.
I took over the work done by @cstark27 and fix some bugs.
This version is to make you wait while I work on all the bugs.
I think the color bug comes from these parameters. Attached the full Api2
 
Lik je legenda, a i svaka čast zajednici, ovo je čini mi već drugi OnePlus koji mu uzimaju [emoji4]

OnePlus 3T
 
Da li negde ima na netu potvrda da kineski op6 podržava lte20 ? Mogao bih da ga donesem iz kine za 430e ali čitajući xda i hejt prema zvučniku ozbiljno se razmišljam..
Ima tema tamo , mnogi pišu da je lošiji i od s8 a to mi je najgori zvučnik koji sam ikada čuo
 
Nema sta da se razmisljas po toj ceni ma kakve mane da ima. :)
 
Da li negde ima na netu potvrda da kineski op6 podržava lte20 ? Mogao bih da ga donesem iz kine za 430e ali čitajući xda i hejt prema zvučniku ozbiljno se razmišljam..
Ima tema tamo , mnogi pišu da je lošiji i od s8 a to mi je najgori zvučnik koji sam ikada čuo
Zvučnik je glasan, ali kako pojačavaš kvalitet opada. Na oos 5.1.5 je bio tih i užasan, sad je samo gadan zvuk ( krči + distorzija ) kad ga pojačaš na max.
Nisam pametan, kontam da bi mogli softverski to da koriguju, a možda i čuvaju bolji zvuk za 6t
 
Znači jeziv je.. pored toga nalazi se na levoj strani moba kada se mob gleda sa prednje strane ? Nije mi jasno zašto bi neko stavio zvučnik sa leve strane.. logike bez

Inače Kinez ima lte20

FDD LTE: 
Band 1/2/3/4/5/7/8/12/17/18/19/20/25/26/28/29/66
 
Nazad
Vrh Dno