Šta je novo?

OnePlus 6

Brzinska provera kaže jedna kartica 4G, druga UMTS. Nisam ni gledao detalje pre kupovine.
 
Postoji opcija da se omogući 4g na obe kartice ali kada sam uključio samo na jednoj je bilo 4g dok je druga bila UMTS
758f4913e6ed2739c71bea1d2746ae1b.jpg


Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Ne može edit.

Moja greška, druga kartica u telefonu nije bila 4g. Sad sam ubacio drugu 4g karticu i na obe je 4g
e63dc1b5b76dc689a7e6ddb50c1c9d18.jpg

6b188346810256a20268a912c6c0b4b3.jpg


Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Extra, hvala!
 
Uradio sam update I nisam primetio razliku u kvalitetu zvuka. Ovde ne mislim na zvuk u slušalici prilikom razgovora koji je korektan, već zvuk iz donjeg zvučnika prilikom slušanja muzike. Po meni je ovo najveća mana ovog odličnog telefona.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Za slušanje muzike, svaki mobilni telefon je očajan. Za video razgovore, youtube i sl. nešto je komfornije i lepše sa prednjim stereo zvučnicima, ali ja ne vidim to kao neku veliku manu.
 
Mogli bi ovaj call menu da srede, tj ubace malo više animacije i veću sliku - ovako deluje baš jadno. Kontam da može da ubaci i google dialer, ali ajde ovome da dam malo šansu

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Od juče uveče na Androidu,posle 10 godina :D

Sve mi je ovo za sad konfuzno,al snaćiću se kad budem imao više vremena,da sednem i na miru sve istražim.
 
Za slušanje muzike, svaki mobilni telefon je očajan. Za video razgovore, youtube i sl. nešto je komfornije i lepše sa prednjim stereo zvučnicima, ali ja ne vidim to kao neku veliku manu.
Ja kao najvecu manu (ne ovog, nego telefona generalno), po pitanju zvuka, vidim ako nisu na dobroj poziciji mikrofon ili zvucnici za "Speakerphone", pa isti uopste ne radi (kao na S5 recimo, gde Speakerphone je neupotrebljiv, bukvalno, niko me nikada ne cuje maltene). Na S7 i Note 3 je milina kako radi, a i na OP3T (valjda i na OP3 onda) je OK.
 
Imam 1. problem-ne mogu da skinem slike iz Capture u galeriju.

Uradim sve kako oni iz podrške kažu,pojavi se folder Captureu galeriji i u njemu slika koja je skroz crna :(

Da li mi neko može pomoći?
 
Slika je zasticena i zato ti pokaxuje crno,svaka slika koja je zasticena ne moze da se skine
 
Како то мислиш заштићена? Од кога,чега...?

То је моја слика,ја је дликао и дигао,мој налог...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
To je nešto do aplikacije. Vidi u Telenor temi šta kažu ko ima android 8.1 da li su update-ovali aplikaciju ovi iz Telenora da podržava najnoviji android.
 
Послао сам овима из Леленора поруку. Треба да се јаве данас,па ћемо видети шта ће да кажу.
 
Snimio sam danas par video snimaka, stabilizacija i slika fantastični. Običan 1080P, ništa fensi. Kamera inače u uslovima pristojnog svetla sasvim ok, nisam stigao da napravim neke lowlight uslove, pa da vidim kako se drži pored Nexusa.
Ono što sam još probao, panorama mod je očajan, ni blizu ne uklapa kao Nexus, to mi baš nedostaje. Portrait mod sa fake zamućenjem takođe loš, podseća me na staru Fuji EXR kamericu koja je to imala, i gde je to takođe ispadalo očajno.
Zvuk preko 3,5mm izlaza bolji i glasniji od Nexusa, tu nemam zamerki. Zvuk uz Meizu HD50 za mene odličan.
Mikrofon, zvučnik za razgovor, spikerfon i generalno razgovori radi bez greške, zvuk jasan, možda čak i preglasan.
 
Snimio sam danas par video snimaka, stabilizacija i slika fantastični. Običan 1080P, ništa fensi. Kamera inače u uslovima pristojnog svetla sasvim ok, nisam stigao da napravim neke lowlight uslove, pa da vidim kako se drži pored Nexusa.
Ono što sam još probao, panorama mod je očajan, ni blizu ne uklapa kao Nexus, to mi baš nedostaje. Portrait mod sa fake zamućenjem takođe loš, podseća me na staru Fuji EXR kamericu koja je to imala, i gde je to takođe ispadalo očajno.
Zvuk preko 3,5mm izlaza bolji i glasniji od Nexusa, tu nemam zamerki. Zvuk uz Meizu HD50 za mene odličan.
Mikrofon, zvučnik za razgovor, spikerfon i generalno razgovori radi bez greške, zvuk jasan, možda čak i preglasan.
Na community sam negde našao da za 2 nedelje izlazi update za cameru

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Mogao bi i da izadje neki update za notifikacije. Pored FBa,ne dobijam ni notifikacije sa Behancea...

Mislim da cu se brzinom svetlosti vratiti na ios,jer je sramota da u 2018 ne rade notifikacije od ovakvih aplikacija
 
Ako misliš na Tapatalk, to nema veze sa Androidom, već je aplikacija loša. Eto meni stiže notifikacija, pa odmah da odgovorim.
 
Mogao bi i da izadje neki update za notifikacije. Pored FBa,ne dobijam ni notifikacije sa Behancea...

Mislim da cu se brzinom svetlosti vratiti na ios,jer je sramota da u 2018 ne rade notifikacije od ovakvih aplikacija
Meni rade sve notifikacije.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Nijedanoperativnisistemnijesavrsen

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mogao bi i da izadje neki update za notifikacije. Pored FBa,ne dobijam ni notifikacije sa Behancea...

Mislim da cu se brzinom svetlosti vratiti na ios,jer je sramota da u 2018 ne rade notifikacije od ovakvih aplikacija
Meni su kasnila notifikacije na iOS-u 10/11 iPhone 7 tada aktuelni kada je bila 10-ka. Jel trula jabuka kriva? Ne nego viber. Tako i ovde, tapatalk je problem. Mada treba proveriti verziju, hoće nekad da zeznu, a već u sledećoj poprave.

Uostalom da li ti je podešeno sve kako treba?
 
U vezi Tapatalka, ni meni nisu stizale notifikacije na OP3T dok nisam u notification Tapatalka stavio importance na high. Sad radi normalno.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Mogao bi i da izadje neki update za notifikacije. Pored FBa,ne dobijam ni notifikacije sa Behancea...

Mislim da cu se brzinom svetlosti vratiti na ios,jer je sramota da u 2018 ne rade notifikacije od ovakvih aplikacija

Što se tiče TT, baguje i na iOS, stiže obaveštenje, ali kada otvorim TT nema nove poruke ili komentara, moram da osvežim ručno i tek tada se pojavi, ali su za sada ispravili pojavljivanje duple teme. Trenutno TT baguje na oba OS. Na androidu bar možeš da instaliraš staru verziju 6.5.6, koja je po meni najbolja, sve radi i ne komplikuje život ništa.
 
Što se tiče TT, baguje i na iOS, stiže obaveštenje, ali kada otvorim TT nema nove poruke ili komentara, moram da osvežim ručno i tek tada se pojavi, ali su za sada ispravili pojavljivanje duple teme. Trenutno TT baguje na oba OS. Na androidu bar možeš da instaliraš staru verziju 6.5.6, koja je po meni najbolja, sve radi i ne komplikuje život ništa.
Meni na op6, konkretno na ovoj temi, notifikacija momentalno iskače

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Ја нигде нисам споменуо ТТ,већ Бихенс, Фејсбук...

Бихенс ми је најбитнији,а за ово остало ме и баш брига
 
Je l' konstantno ne stižu? Ili se desilo za par notifikacija?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Конст. не стиже на фб и на бихенс.
 
Probaj da isključiš 'Battery optimisation' za te aplikacije.
 
Nazad
Vrh Dno