Šta je novo?

OnePlus 6

slično pitanje, ali nza bateriju, da li bi se mogla originalna naći i staviti?
 
OP6 star dve godine poludeo večeras. Pucaju aplikacije, samo ih otvori i odmah zatvori. B92, Vajber, Duck Duck Go Irish i Tapatalk zasad primetih.
 
+ WeatherNow itd itd

Sve mi vuče na to da je hard reset jedino rešenje.
 
Google je pustio update za Android System Webview, pa valjda je problem rešen. Ja sam jedino Gmail primetio da puca stalno, kad sam izbrisao storage i cache, popravio se.
 
Kod mene Vajber, B92, File Manager+, WeatherNow, Tapatalk, NBA, iz sata u sat je sve više aplikacija bivalo zahvaćeno time i već sam krenuo da bekapujem ceo telefon spremajući se za hard reset. Zvečka me spasao.
 
Ima li nekih bugova? Mislim većih :)
Razmišlajm se da ga stavim, ali opet ne bih da nešto probrka...
 
Ja sam se tek pre par dana azurirao preko OTA na 11. Naizgled mi baterija blago duze traje, sto je prednost. Pogotovo u standby rezimu manje trosi. Mana je sto mi se cini da je telefon izgubio malo na fluidnosti kad je pokrenuto vise stvari, ili su moja ocekivanja postala nerealna. Da se razumemo, razlika je u procentima, u vecini slucajeva totalno neprimetna, ali eto to je jedina mana. Kad je stiglo OTA za 11, 3.5g nakon objave telefona, odusevio sam se, do sada nisam imao android uredjaj koji je imao toliko dugo podrsku, a da je pritom tako dobro radio svo vreme. Sem kraceg trajanja baterije, telefon je isti kao kad sam ga uzeo pre 3 i kusur godine.
 
Da li neko zna gde kod nas može da se nađe zadnje staklo za ovaj telefon? Ispao mi je pre nekoliko dana, samo je naprslo, ali bih svejedno da ga zamenim.
 
Ja sam se tek pre par dana azurirao preko OTA na 11. Naizgled mi baterija blago duze traje, sto je prednost. Pogotovo u standby rezimu manje trosi. Mana je sto mi se cini da je telefon izgubio malo na fluidnosti kad je pokrenuto vise stvari, ili su moja ocekivanja postala nerealna. Da se razumemo, razlika je u procentima, u vecini slucajeva totalno neprimetna, ali eto to je jedina mana. Kad je stiglo OTA za 11, 3.5g nakon objave telefona, odusevio sam se, do sada nisam imao android uredjaj koji je imao toliko dugo podrsku, a da je pritom tako dobro radio svo vreme. Sem kraceg trajanja baterije, telefon je isti kao kad sam ga uzeo pre 3 i kusur godine.
isto iskustvo za 6t... Mislio sam da ću preći na 10 Pro, ali mislim da nema šanse, s obzirom šta su uradili sa ovim spajanjem sa Oppo-om, naročito za softver. ColorOS me baš i ne privlači, a bagova za izvoz...
 
Neda Oppo nikad da Oneplus bude bolji. Taman kad je krenuo da se penje zeznuse ga sa colorom a kemre nikad Oneplus nije imao bolje od maticne kompanije Oppo. Isto kao sto VW nikad nece dozvolit da seat i skoda budu kvalitetniji od golfa i pasata. Jesu oni vw al ima krajna granica preko koje se ne moze.
 
Nazad
Vrh Dno