Šta je novo?

OnePlus 6

Ako displej i kamera budu ok, cena je skroz ok

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Videcemo svakako , ne bi smeli da dopuste sebi opet frku sa ekranom, meni se svidja kako je spakovano sve, deluje kompaktno , bas uskladjeno...cena je sasvim ok ako im se ne ponove greske....
 
kao i svake godine..ceka se 6T :D
 
Ladno stoji VIP.
Nov punjač 5V 4.5A
Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zamislite dobiju ovi nasi pilićari OnePlus u paketima.[emoji3]

OnePlus 3T
 
Ako bude u ponudi kod nas, oos mora da ubaci srpski jezik. A i cena bi bila 30% veća nego sa oficijalnog 1+ sajta.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Nije los ovaj OnePlus 6. Kakva šteta što ima obrvu
 
Ružno jeste ali ako je AMOLED i ima opciju da se zamaskira, meni to postaje vrlo korisno i već ne može da mi smeta estetski. Pretpostavljam, nisam imao prilike da koristim [emoji4]
 
Cena :
6/64 - 520e / 530$
8/128 570e / 580$

Valjda se dobijaju i one njihove bežične sluske ako se uradi preorder . ( Vrede oko 70e na njihovom sajtu)
 
Poslednja izmena:
Dobra cena, nema sta. Ipak su morali taj notch, na kraju krajeva su kineski pilicari :D
Pun cenovnik:
8b8e1a638b4b1fafde77bcee0be9e1e0.jpg
 
Ma ovo je super. Ako kamera ne bude veliki fail ja ga uzimam sigurno. Da li su zvucnici stereo?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nisu. A nema ni IP zaštitu a ni bežično punjenje.
 
DdU3usiW0AAW0eV.jpg:large

DdF3kTnXUAA1lVc.jpg:large


DdUL6jiW4AQWsKH.jpg:large
 
Nije mi jasno zašto neki stave staklo a nemaju bežično punjenje.
 
Ja pozeleo da prodam beli 5T. :) Rekao bih da je najvise dizajn napredovao, kamera i software. Ajde procesor, manje vise to se ocekivalo, ali ove tri stvari me lome da prodam ovaj.
 
Meni sad svi ovi noviji telefoni sa "obrvom" isti....uzas.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Bukvalno svi do jednog identicni, katastrofa. Kad jedan Samsung nije poklekao ovom sramotnom kopiranju.. rispek'.


Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Iskreno zato ih i gotivim (mislim na samsung)...i zbog 3.5mm i zadržavanja proširive memorije. Žao mi što su ic port odbacili jedino al šta sad, nemoš sve.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
^
OT, ali IC port je jedna od najboljih stvari koje su ikada ubacili na telefone.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Sta znam, za sad mi izgleda primamljivo zbog cene i svega sto nudi za istu. Jedino da 'progutam' i taj notch. Ne verujem da ce na 6T izbaciti i da bude all-screen.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
I mene nervira taj notch, ali samo zato sto kopiraju apple, verujem da bih se navikao, a i svakako ima opcija da se iskljuci...
 
Uvek mozete da uklonite notch. Ja cu def preci sa S9 na oneplus 6, samo ako nasi preprodavci ne budu ljuljnuli cenu jedno 700-800 eura.

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
OnePlus 6 hands-on


Body: Gorilla Glass 5 on front and back, aluminum frame, splash resistant
Screen: 6.28-inch, 19:9, 2280x1080 resolution, AMOLED, notched
Chipset: Qualcomm Snapdragon 845, 4x 2.8GHz Kryo 385 Gold + 4x 1.8GHz Kryo 385 Silver, Adreno 630
Memory: 6/8GB LPDDR4X RAM, 64/128/256GB UFS 2.1 2-LANE storage
Primary Camera: 16MP Sony IMX 519, 1/2.6'', 1.22µm, f1.7, OIS+EIS, 4K60/1080p240/720p480 video, dual LED flash
Secondary Camera: 20MP Sony IMX 376K, 1/2.78", 1.0µm, f1.7
Front Camera: 16MP Sony IMX 371, 1/3", 1.0um, f2.0, EIS, 1080p30 video
Software: Android 8.1 Oreo with OxygenOS 5.1
Battery: 3300mAh, 5V 4A fast 'DASH' charging
Connectivity: Dual nano SIM, LTE, 2x2 MIMO 802.11ac dual-band Wi-Fi, Bluetooth 5.0, NFC, GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo, USB 2.0 (Type-C), headphone jack
Colors: Mirror Black, Midnight Black, Silk White, Avengers Special Edition
Misc: Face unlock, fingerprint sensor, single loudspeaker, portrait mode (front and rear), alert slider

Odlican fon samo steta za kapacitet baterije, SD845 je odlican cipset ali ekran je izuzetno veliki za 3300 mAh. Mada nece imati ocajnu autonomiju, daleko od toga nego su mogli da ugrade bar malo vecu bateriju.
Ali se bar nisu stekali za senzore kamera kao LG, OP6 ima solidne senzore i uz gcam/hdr+ port mislim da ce kamera biti top. Npr. senzor prednje kamere ovog telefona je malo veci od IMX351 iz primarne kamere LG G7 :)
 
Poslednja izmena:
Isti senzor kao na Oppo R15. Samo ima ois

When compared to the flagship Sony IMX398 sensor, the IMX519 1/2.6-inch sensor size is 7.7% larger. The Pixel size is also increased from 1.12um to 1.22um, which represents an 18.7% increase. 
 
OnePlus Quality Control EXPOSED
 
Nazad
Vrh Dno