Šta je novo?

OnePlus 6

Zar nije power i volume down, kao na 6T?

Sent from my OnePlus6T using Tapatalk
 
TheWickerMan - Jeste......da @Sgt. Major nije pogrešio u kucanju ili ... :p

btw 3 fingers rules :d
 
Poslednja izmena:
Bravo, ja *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* u roku od 2-3 dana od poslednjeg screenshota zaboravio i pokušavao na volume up. :D

OnePlus 6/Tapatalk
 
Ja bih voleo da isključim tu opciju jer često kad mi je telefon na stolu i hoću da ga zaključam ja napravim screenshot :D
 
Meni se dešava kad okrenem telefon da gledam nešto, pa hoću da stišam zvuk, a drugim prsto slučajno stisnem power dugme. :D
 
Nadjoh resenje za slow motion problem sa kamerom. Svi koji instalirate dinamicke pozadine sa one plus 7 pro telefona, nece vam raditi slow motion snimanje. Tek kada sam stavio staticnu pozadinu proradilo je.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pušten je OxygenOS 9.0.6. za OP6 i OxygenOS 9.0.14 za OP6T

Changelog:
-System
Updated Android Security Patch to 2019.5
General bug fixes and improvements

-Bluetooth
Support for Quick Pairing of Bullets Wireless 2 added
Improved stability and compatibility of Bluetooth

-Launcher
Improved confirm password UI for hidden space

-Camera (OnePlus 6T)
Optimized photo quality from the front camera

-Bug fix
Fixed issue with ringtone for SMS
Fixed issue with speed dial getting cleared
Fixed issue loading credentials required WiFi requiring Login

https://forums.oneplus.com/threads/...oxygenos-9-0-6-ota-for-the-oneplus-6.1046072/


šta mu dođe taj hidden space i gdje je opcija? Ili da postavim pitanje ovako: koji su načini da sakrijem neke fotke iz galerije u recimo folder kojem se pristupa samo uz pattern ili FPR? Moj matori LG G4 je imao to...
 
Mislim da je to samo za korisnike OnePlus launcher-a. Ja koristim Novu.
 
'Ladno sam ovo tek sad provalio. Koliko mocna stvar. [emoji16]
Ovaj Oxygen OS ne predstavlja da odusevljava. [emoji4]
 
Hm, meni je sistem apdejtovan, ali ne mogu da otvorim to, tj. ništa se ne dešava kad probam swipe right.

Edit: našao, pokušavao sam na swipe left. :d
 
Poslednja izmena:
šta mu dođe taj hidden space i gdje je opcija? Ili da postavim pitanje ovako: koji su načini da sakrijem neke fotke iz galerije u recimo folder kojem se pristupa samo uz pattern ili FPR? Moj matori LG G4 je imao to...

Kroz file manager, stikliraj slike ili fajlove koje hoces i idi gore desno na 3 tacke, ima opcija move to lockbox. Inace sam lockbox se nalazi na dnu file managera.
 
Stigao novi apdejt za betu. Dodali FPS opciju za Screen Recorder, unapređena Weater aplikacija i ubačene još neke sitnice.
 
Stigao ota uodate 9.0.7 doslo sa njime snimanje ekrana. Podesite vpn na nemacku i stici ce.
 
Nova beta. Da osvezimo malo temu taman. [emoji16]
88a486edcb6840c9b0a8cd66131ee855.jpg
 
Koje staklo uzeti? Imam ga već tri meseca i još mi nijednom mi nije ispao, a to počinje da me brine, jer će se pre ili kasnije desiti, pa bih da ga zaštitim. :D

Naručio sam Nilkin masku za leđa, a sad bih da uzmem i neko staklo za svaki slučaj. Koliko je teško staviti i skinuti to, tj. da li moram da nosim u servis ili može i u kućnoj radinosti? Imam iskustva sa takvim stvarima, npr. sam sam zamenio bateriju na BlackBerry Passportu, tako nisam trapav, a imam i svašta od alata.
 
Ja stavio pre godinu dana op tempered glass.
Samo pratiš uputstvo i sve ide glatko - što se postavljanja tiče
 
Originalno sa OnePlus sajta ili neko sa npr. Alija? Na Ebay vidim da ima Nilkin.
 
Moze preporuka za neki case koji moze da drzi kartice, a da nije na preklop tj glomazan?

Nesto ovako: https://www.poeticcases.com/products/nubuck-2018-oneplus-6-case
Ne nalazim ga nigde gde moze da se poruci. U obzir dolaze i stick-on resenja ako imate neku preporuku, bar 2-3 kartice da moze da drzi, ali da ne bude debelo i glomazno (za fizicku aktivnost, da ne nosim sa sobom novcanik bespotrebno).
 
Originalno sa OnePlus sajta ili neko sa npr. Alija? Na Ebay vidim da ima Nilkin.

ja sam na 6t imao originalno 1+, ali ispade, *mjau**mjau**mjau*, slomilo se, ali sam imao i Nilkin spreman. :D Nilkin za 6T za razliku od originalnog ima deblji crni okvir oko izreza za kameru, ne znam kako je za 6, i poslije nekog vremena su se javile... kao neke flekice po ekranu, koje se ne vide kad je ekran upaljen. Izgledaju kao da je ekran prljav od otisaka prstiju, ali nije nešto da bode oči, i najvažnije, kad se ekran upali, sve OK. Takođe, originalni TG ima bolji oleofobni premaz, mada kako sam čitao, kod svakog se on makne poslije max 3 mjeseca...

Takođe, dobra stvar Nillkina je što već imaš njihov kejs. Ja tako poručio Nilkin staklo drugarici, za XS Max, i Spigen kejs, ladno nisu bili kompatibilni, staklo preveliko za djelić milimetra.
 
A kakav je osećaj stakla pod rukom u odnosu na sam ekran? Čekam sad Nilkin masku sa Alija, a od jednog člana uzimam originalno staklo uskoro, pa ću da vidim kako to izgleda.
 
moze li mi neko dati verziju gcama koja je zasigurno dobra, kao i postavke najbolje moguce za nju? Ima ih gomila, ali neka proverena mi treba, da radi sve i prednja i zadnja, video mi nije bitan. tnx
 
A kakav je osećaj stakla pod rukom u odnosu na sam ekran? Čekam sad Nilkin masku sa Alija, a od jednog člana uzimam originalno staklo uskoro, pa ću da vidim kako to izgleda.

kod mene Nillking glatkije u odnosu na org 1+, ali se vishe masti...
 
Nisam skidao gcam 6.2 uopšte.
Može neki link za stabilnu op6 verziju?
 
Brat probao da mi stavi originalno zaštitno staklo i, naravno, ostale kojekakve trunčice ispod, tako da je moralo da bude skinuto. Da li može preporuka za neki servis u kojem to mogu da odrade savršeno, tj. da očiste to staklo sad i da ga ponovo stave bez da išta ostane između stakla i ekrana?
 
Dal se ocekuje kakvo azuriranje vezano za kameru? Konkretno mislim na panorama mod koji je katastrofalan. Predhodni jeftiniji samsung iz a serije iz 2018 je imao bolju panoramu
 
Koristi Google kameru za panorame. Za to i portrete je bolja od stock.
 
Nazad
Vrh Dno