Šta je novo?

OnePlus 6

Moze li mi neko objasniti koja je razlika oko modela A6000 i A6003? Dali oba modela dobijaju kod nas redovno OTA azuriranje?
 
6000 je za kinu, 6003 je global.
6000 koristi hydrogen os i uglavnom ranije dobija update.
Bar mislim da je ovako
 
Kod nas mozes naci samo A6003


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja instalirao ali mi nekako bolja ova koja je na telefonu. Mozda ja ne umem da je koristim...
 
Može neki link gdje skinuti i kako što. Ne razumijem se baš najbolje u to.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
 
Ne može. Moraš sa OnePlus kamerom. Google Cameru koristite samo za fotografije.

OnePlus 6T
 
Stigao update 9.0.3

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Danas stigao originalni silicon case. Odličan - preporukaIMG_2955.jpegIMG_2956.jpeg

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Jel teško pomerati alert slider u toj futroli? Imam kući originalnu i neku cafele i baš mi je teško da pomeram slider kada je u tim futrolama. Ili slikaj sa strane ako ti nije teško :)
 
Ide tesko. Moram noktom da pomeram :) ali nije mi problem to bitno da dobro lezi u ruci telefon :)
689159145ff534ee30808deaad5e0551.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam meni poručio CHYI hidrogel foliju za ledja i ekran i tako ga nosim. Od kada sam na S9 isprobao tu vrstu zaštite baš mi se dopala odlično leži u ruci. Bilo koji silikon mi mnogo uvećava i ovako veliki telefon.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Jeste deblji telefon ali 2 puta je telefon spasao Mofi case koji je deblji od ovog silikona. 2 puta mi je pao telefon za 3 meseca, jednom na beton jednom na parket, nekako je velik telefon i kliza lako, zato sam i uzeo silikon , malo bolje leži teleklfon ne kliza toliko. Mofi case je klizao zato sto ima neku vrstu tkanine na sebi ali je deblji od ovog silikona. Da li ta folija moze zastiti telefon od pada na beton recimo?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Meni fabricki silikon i dalje vrsi posao, a imao je par ozbiljnih padova. Posle 6 meseci se nije nimalo rastego, prilicno je kvalitetan - imam tendenciju da cesto skidam coskove futrole sa telefona, smirujem zivce :) Zato sam ocekivao da ce se rastegnuti, fabricki htc silikon na prethodnom telefonu je bio neupotrebljiv posle 3 meseca.
Jedino sto se jos uvek igram sa folijom za ekran, i dalje je fabricka, samo cekam kad ce mi ispasti na neki kamen da kvrcne... Jel imate preporuku za neko ok staklo koje nije mnogo debelo? Ono do sad sto sam probao od stakla na drugim telefonima mi se nije svidelo, za moj ukus predebelo, mozda sam se i samo istripovao jer je drugaciji osecaj pri koriscenju...

Slajder je i dalje uzas za koriscenje, tj generalno celo to podesavanje profila, htc sense je tu znacajno bolji.
 
Za koji dan treba da stigne OP6. Taman malo da se osvezi tema. [emoji4]
 
Lep izbor ;)
Taman da uradiš poređenje op6 VS mi8 :)
Ja sam isto hteo op6 iz kine ali ortakinju mrzelo da naručuje sa sajta koji je ceo na kineskom ;) ( znam da je koštao nešto smešno , oko 350e )

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I ja skoro zamenio mate 10 pro za op6.
Baterija I zvučnik bolji na mate sve ostalo na op6, to je onako brzinski utisak.
 
Lep izbor ;)
Taman da uradiš poređenje op6 VS mi8 :)
Ja sam isto hteo op6 iz kine ali ortakinju mrzelo da naručuje sa sajta koji je ceo na kineskom ;) ( znam da je koštao nešto smešno , oko 350e )

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Hvala, poslusao sam te na kraju, jedini dostojni zamenik Mi8 a da su pocetne cene tu negde. [emoji4]
Obavezno ide poredjenje, kada stigne pa par dana nakon toga da se slegnu utisci.
Da, te cene u Kini su brutalne.
Velika je dilema bila izmedju Pixela i njega ali sam odustao od Pixela najvise zbog ekrana, preveliki rizik.
U 6T temi sam naveo razloge koji su prevagnuli na stranu obicne sestice. Naravno led not, FP, 3.5 mm i odlicna cena. [emoji4]
 
Šestica je odlična kao i 6T. Tu nema greske.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Naravno. Meni su ta dva modela generalno ista uz neke manje modifikacije, sta kome vise odgovara u tome je stvar.
Sve dok je hardver identican to je to. [emoji4]
 
Naručih ipak Oneplus 6, a ne 6T, ne sviđa mi se položaj fingerprint scanner u ekranu nikako, ovo iza je meni verovatno najbolje rešenje.
Šta rekoste koji tempered glass valjaju?
Original je 20 evra na Aliexpresu, ima li gde za manje?
Vidim tu je Nillkin, jel valja? Pošto je oko 8 evra.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Naručih ipak Oneplus 6, a ne 6T, ne sviđa mi se položaj fingerprint scanner u ekranu nikako, ovo iza je meni verovatno najbolje rešenje.
Šta rekoste koji tempered glass valjaju?
Original je 20 evra na Aliexpresu, ima li gde za manje?
Vidim tu je Nillkin, jel valja? Pošto je oko 8 evra.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Da li ste mozda to narucili ove sa oglasa gde su raspakovani? Video sam par oglasa gde se prodaju "novi" ali raspakovani (izvadjeni iz kutije, nisu vakuum) a to mi je cudno. S obzirom da OP ima samo nalepnicu pozadi, lagano se telefon moze koristiti mesecima i posle prodati takav kao "nov".
 
Nazad
Vrh Dno