Šta je novo?

OnePlus 6

+1

Instaliraj GCam. Panorame su odlicne.
 
Ja koristim ovu. [emoji4]
6e4df97037f4ead7dd182dcda2edef69.jpg
 
Mozda ovako nesto.

US $2.19 40%OFF | Hybrid Soft TPU Silicone Case for Oneplus 5T Case for Oneplus 6 Case for One Plus 5 5T Case for Oneplus 3 3T
https://s.click.aliexpress.com/e/LrGhSn9m

US $7.19 5%OFF | Nillkin Case for Oneplus 6 Case 5 5T 6T Cover Super Frosted Shield PC Hard Back Matte Cover for One plus 6 6T Case
https://s.click.aliexpress.com/e/mMm6JQ0o
Pogledaj malo detaljnije na Aliju, ogroman je izbor. [emoji4]
 
Nema na cemu. [emoji4]
Case sa prvog linka licno koristim. Iako je jeftin, dosta dobro je odradjen. Svi otvori precizni u milimetar, fino lezi u ruci i lepo izgleda na mobu.
Nillkin sam ranije koristio na nekim drugim modelima i zaista se odlicno pokazao, tako da sa njim nema greske. [emoji4]
 
Imal nacin neki da se srpski ubaci u ovaj telefon? Nemam nista protiv hrvstskog al srpski bi voleo u ovaj tel.
 
Stigao apdejt od 1.6 giga, upravo skidam. Kaže "the purpose of this update is to optimize system performance and prepare for major upcoming updates", tako da stiže i Android 10 uskoro.
 
Meni stigao sinoc. Znaci jos malo pa desetka. [emoji3]
 
Ja svaki dan proveravam preko aplikacije Oneplus updater nema nista jos.. inace uvek me ta aplikacija obavesti prvo pa posle mora i vpn da priskoci upomoc
 
Stable. Ovo je rec bila o beti znaci ja se tamab obradovah kad pre pomenuste update
 
Inace sam vlasnik koriscenog OP6 pa me zanima vezano za bateriju jel normalno da mi drzi bat oko 6 do 6.5 sati ukljucenog ekrana moze li mi ko reci? Uglavom ga koristim za drustvene mreze 90 posto preko wifi.
 
Normalno je.
 
Džaba si na wifi kad si na facebooku koji crpe bateriju. Btw to je sasvim normalno vreme ukljucenog ekrana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Super hvala vam. Znaci ubo sam dobrog polovnjaka nije mu taj neko pre mene sprzio bateriju.
 
Gcam vrljavo radi od poslednjih apdejta sistema. Ukoči kad tapnem za fotku, laguje kod izlaženja iz aplikacije nakon pravljenja fotografije, šerovanje takođe baguje... Da li se ovo dešava još nekome?
 
Kod mene radi super, baš sam na moru pa kamera radi non stop :D
 
Takodje, sve radi savrseno, verzija MGC_6.1.021_BSG_Arnova_TlnNeun_1.2_Final.apk.
Obrisi kes i memoriju app. [emoji4]
 
Nema na cemu. [emoji4]
Ta verzija je najbolja koju sam probao, odlicno radi. [emoji4]
 
I meni isto. Najpre sam instalirao neku drugu i bio šokiran (ne)kvalitetom fotografija, izgledale su kao skrinšotovi nekih igara sa muljavim pikselima, već sam krenuo da vraćam telefon. :D Ali onda sam našao ovu i ona mi je odlična, samo nju koristim otkako sam je instalirao, OP kameru nisam nijednom upalio.
 
Ja koristim i stock kameru. Trudim se da kad god mogu fotkam isti kadar sa stock i sa GCam, pa kasnije uporedjujem. Razlika definitivno postoji ali je i stock kamera odlicna, za prosecnog korisnika i vise nego dovoljna.
Video snimanje stock kamerom takodje odlicno. Vrhunska stabilizacija. [emoji4]
 
To da, ali retko snimam, pa nemam mnogo snimaka.

Baš telefon po mom ukusu, a prvi mi je Android, mnogo dobru preporuku mi je dao sysninja kad sam kupovao. :D
 
Jedan problem koji sam primetio pa da podelim sa vama i da cujem vasa iskustva. Radi se o tome da kad na whatsap snimam glasovne sa radia delove pesama pa ono nekom kad saljem nesto se ne cuje dobro seca dok to isto na viber kad radim zvuk je dosta cistiji pa me zanima jel to do whatsapa ili do telefona?
 
Do telefona sigurno nije ako je na viber-u dobro. Imao sam slucaj na OP6 da mi recimo nije radio slow motion video. Razlog je bio to sto sam instalirao one live wallpaper-se za OP7 i postavio live wallpaper od OP7 na pozadinu, to je uzrokovalo problem. Mislim da sam i ovde to podelio. Tako da, bilo koja aplikacija ovog ili slicnog tipa moze uzrokovati po neki problem na telefonu sto je mozda i kod tebe slucaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno