Šta je novo?

Best buy stereo pojacalo

paparazzo

Slavan
Učlanjen(a)
16.02.2006
Poruke
339
Poena
320
Posto smo uklonjeni iz teme sta ko ima, da postavim novu pa da moze jos neko iznijeti utiske. Znaci da ponovim, misljenje o stereo pojacalima iz pristupacne klase. Mene prvenstveno zanima misljenje o Pioneer A-30, a i poredjenje sa Marantz PM5005, Denon PMA 720ae, i ako jos neko zeli da doda koje pojacalo iz ove klase moze to da ucini. Takodje, ako neko od moderatora zeli, moze i da ih postavi za glasanje, posto ja to ne umijem

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Naslov teme je vrlo sirok,a sama rasprava se razvila u pravcu polovnih zvucnika,tako da ne vidim puno slicnosti sa onim sto je bila moja intencija

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da li imaš neke zvučnike ili i njih kupuješ?
 
Best buy stereo pojacalo
Da se ne razočaraš odmah na početku, ali tako nešto ne postoji.
To je izmišljotina prodavaca.
Jednostavno 100 ljudi, 200 ušiju i svako istu muzičku numeru drugačije čuje i drugačije doživljava, tako da tu nema referentnih tačaka na koje bi se moglo osloniti.
Ono što se meni sviđa, uopšte ne mora da se dopadne tebi. Zato idi i poslušaj što je više moguće različitih sistema, pa ćeš steći neki osećaj za ono što je tebi najprikladnije.
 
Imam zvucnike yamaha ns333, a trenutno ih slusam na risiveru sony str de497,i mislim da bi na tom segmentu (pojacalo) mogao dobiti na kvalitetu

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
I da li imaš mogućnosti da ih poneseš i poslušaš sa navedenim pojačalima?
 
Pa nisam siguran, ovaj pioneer na koji sam bacio oko je u tehnomax-u, koji nije spec.hifi prodavnica vec tehnicka roba raznih fela. Ne vjerujem da bi mi dozvolili. A i ako bi, to je ogroman prostor, neuporediv sa mojim

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tek kombinacija pojačalo-zvučnici-prostorija, daju konačan zvuk nekog sistema.

A onda tu još upadaju i izvor zvuka, ukus slušaoca, te donekle i vrsta muzike, ono rock, jazz, klasika, tuc tuc dum dum elektronika...
(mada, dobar sistem bi svaku vrstu muzike trebao dobro da svira (i neko moje skromno iskustvo govori u prilog tome)).

Šta je najbolje kao samo jedna karika u gore spomenutom lancu ne može ti niko reći. :(
 
Zek ti je sve rekao. Ne može niko znati šta bi tebi najviše odgovaralo sa tvojim zvučnicima u tvom prostoru. Zato je jedini način da smanjiš mogućnost greške direktno slušanje pojačala sa tim Yamahama.

A možeš da naručiš A30 preko neta i da ga vratiš u roku od 14 dana ako ne budeš zadovoljan.
 
Poslednja izmena:
A ti si u CG ... Ne znam kakav je vaš zakon po tom pitanju.
 
Nazad
Vrh Dno