Šta je novo?

GTX 460 problem

Nikola2307

Poštovan
Učlanjen(a)
01.10.2015
Poruke
491
Poena
70
Ukratko: Grafička radi sve dok se ne instalira drajver. Nakon instalacije prođe onaj početni deo boota, ali neće da se podigne sistem. Win 10 je u pitanju.

Problem se pojavio nakon apdejta drajvera pre par godina. Da li mi vredi da isprobavam starije drajvere, ili možda da probam win 7 ili 8?
 
Poslednja izmena:
Moja radi u W10 sa najnovijim drajverima 18.3.3. Tebi je ili nešto sa windows-ima ili je nešto otišlo na kartici. Probao sa DDU pa nanovo drajveri ?
 
Probao ddu naravno.
Moguće da je do kartice, ali čudno mi je da se desilo baš posle apdejta. Znam da sam tada pre par godina pokušavao svašta i na kraju odustao.
Sad mi je palo na pamet da je probam opet, na drugoj ploči, sa novijim drajverom i novijom win 10 verzijom - sve isto.
 
Problem je definitivno u grafickoj kartici.
Probaj sa Windows 7, ali mislim da ce i tamo biti isti rpoblem.
 
ne teraj čoveka da pregazi sistem koji mu već radi.

ukoliko sumLJaš na operativni, pokreni neku live linux distribuciju sa fleške, recimo puppy ili slično. ako i tu zeza, grafika je zrela za rernu, ili za kantu.
 
Pa nisam mislio da gazi postojeci vec da na drugom hard disku instalira Windows 7.
Posto je napisao da je iskopao graficku davno zaboravljenu, mozda moze tako i neki hard disk da iskopa :).
 
Ne tera me, samo je predložio [emoji3]

Hvala obojici na pomoći, videću da probam sa drugim operativnim sistemom kad budem imao vremena.
 
Nazad
Vrh Dno