Šta je novo?

Monitor i tastatura ne rade

wellboy

Cenjen
Učlanjen(a)
12.10.2008
Poruke
56
Poena
160
Pozdrav, imam problem sa kompjuterom, ne vidi monitor i tastaturu, grafička je probana na drugom kompu i ispravna je.
Dakle kuleri rade upalim kompjuter ali nikako da dobijem sliku i tastatura nikako da zasija. Probao sam i drugu tastaturu PS2
ali ne vidi je. Miš sija ali slika i tastatura nikako da prorade. Očajan sam u pokušajima da rešim problem te molim
iskusnije forumaše za pomoć. Unapred zahvalan.
 
Da li je to nov komp ili komp koji je radio pa je prestao da radi?
 
Koja je konfiguracija? Da li imaš integrisanu grafiku?
 
Kompjuter nije nov, radio je , probao sam neku zvučnu kartu pa su počeli ti problemi. AMD FX 8150 ASUS M5A97 RX550 10Gb RAM nema integrisanu.
 
Hvala vam ljudi
Rešio sam problem, Procesor nije bio dobro ulegao zbog kulera, tj kuler je jako bio zavrnut sa jedne strane tako da se procesor ladno izdigao sa druge iz ležišta. Čudi me da je uopšte palio.
Jaooo koliko sam happy, bio sam na ivici da se oprostim od ploče...nosio kod jednog prijateljea koji drži servis, nismo skidali procesor jer se kuler teško šrafi i stavlja i on kaže ploča, čipset....
i ja onako vrtim se oko ploče koja stoji na stolu i ladno primetim da se procesor izdigao iz socketa pod pritiskom kulera samo sa jedne strane. Fora je što nemam oba originalna šrafa od kulera tako da je na jednoj strani dotegnut bio
a na drugoj procesor se nageo vani :D Stvarno mi čudno da je reagovao tako da ne daje sliku i da ne vidi keyboard.
 
Imao si srece sto ti nisu strdali oni mali pipci na koje se stavlja procesor :D
 
Ti "pipci" su na prcesoru, nije to Intel !!!
 
Nazad
Vrh Dno