Šta je novo?

Sea of thives

Zanimljivo. Je li ovo može da se igra u antisocijalnoj varijanti, sa AI?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
E šajze, a taman pomislih kako bi mi dobro došao neki naslednik Sid Majerovih Pirata za lagano opuštanje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
nazalost samo online, ali moze se uzeti xbox month pass za 1,99$, pri aktivaciji dodati kao renewal opciju (samo sredstvo placanja odrediti) i dobije se jos mesec gratis...
I onda imas igru u sklopu game pass-a da igras dva meseca ..
 
Igracu ja. A i dobra fora za ovaj Game Pass. :)
 
Igra je bolesno dobra i atmosfericna, igrali ortak i ja sinoc 2 man crew na sloop-u, jos uvek smo na low level zadacima..

Ima stvari u igri koje bi ja uradio na drugi nacin mozda ili bi dodao jos raznih drugih opcija, i vidi se da ima prostora za jos contenta, ali je i ovako odlicno.
 
Ovo je za online gaming podforum, right ?
 
^ U tom slucaju ne vidim svrhu postojanja dva podforuma.
 
nazalost samo online, ali moze se uzeti xbox month pass za 1,99$, pri aktivaciji dodati kao renewal opciju (samo sredstvo placanja odrediti) i dobije se jos mesec gratis...
I onda imas igru u sklopu game pass-a da igras dva meseca ..

Jel moze neki info gde ima ovaj pass za 1.99$ sem ako to nije bila neka promocija koja je istekla? :) Trenutno stoji 9.99$.
 
ma jel ima ova igra za pc ili samo za xbox?
 
i za pc i za xbox.

xbox pass ti omogucava igranje i pc igara na winstore (ne svih, ali sea of thieves da)
Ubuduće bi trebalo sve nove xbox ms igre da budu na xbox pass. Što je odlično :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno