Šta je novo?

Mi-Fi uređaj

nemanja123

Čuven
Učlanjen(a)
28.10.2007
Poruke
8,569
Poena
665
Jel ima neko preporuku za Mi-Fi uređaj?
Dobra ili loša, može kod nas ili inostranstvo...

U suštini treba za nekoliko telefona dok smo na putu, ne mora ništa fensi (powerbank, slot za karticu...) ali ako nije velika doplata ili vredi može i to.
Nemam nikakvo iskustvo sa ovim uređajima pa je svaki savet dobrodoša :)
 
Jel ima neko preporuku za Mi-Fi uređaj?
Dobra ili loša, može kod nas ili inostranstvo...

U suštini treba za nekoliko telefona dok smo na putu, ne mora ništa fensi (powerbank, slot za karticu...) ali ako nije velika doplata ili vredi može i to.
Nemam nikakvo iskustvo sa ovim uređajima pa je svaki savet dobrodoša :)
Paaa to sad ima svaki midrange smartphone... Ne znam koliko se isplati uzimati mifi...

Poslato sa RNE-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Imas od operatera domacih, tipa huawei. Ja sam jedan uspeo otkljucati preko koda generisanog sa interneta

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Rizik mi je da kupim i da ne uspem da ga otključam. A i da uspem gubio bih garanciju, a svakako moram da platim.
Hehehhh pa kupis polovan telefon i koristis ga za hotspot.
Kazem ne isplati se kupovina mifi u danasnje vreme...

Poslato sa RNE-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Što se ne isplati?
Korisna je stvar prilično, a ima ih za nekih 2k verovatno na kp.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Za 2k ako nadje sjajno ali ne verujem da ima nekih ok za taj novac.I mifi uredjaji su bagoviti ako ne znas sta trazis. Ja sam imao Huawei koji mi je koristio ok... otisao je za 4500.

Poslato sa RNE-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Imas u domacim maloprodajama tp-link i d-link par modela koji su 3g, i nisu preskupi. Za 4g vec mora da se izdvoji ozbiljnija suma...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U Vipu je nov otključan 4G MiFI Huawei 5573c-s322 za 6480 dinara, Vikend Net tarifa.
U Huawei prodavnici je Huawei 5573s-320 za 11000 dinara. Pored konektora za externu antenu, s320 ima i 5 GHz mrežu, što je često vrlo neophodno za komotan rad.

Inače svaki novi MiFi je bolji od mobilnog telefona, naročito kada je reč o nekoliko korisnika.
 
Koji MiFi preporučujete za veliki broj korisnika tipa 50+? Budžet nije bitan.
I da li postoji mogućnost limitiranja protoka po korisniku ili eventualne zabrane poput youtube-a itd?
 
Meni je isto potreban miFi za putovanje u inostranstvo. Jeftinih data SIM kartica, tipa neogranicen net za nedelju dana, ili 10GB za mesec, ima svugde.
Mislim da bi MiFi definitivno bolje radio od nekog polovnog androida kojeg nosim sa sobom samo za ovu svrhu. Potreban mi je uredjaj za kacenje ~5 korisnika. Sta bi mi preporucili? Npr. Huawei E5577?
 
Nazad
Vrh Dno