»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
      Prikazani rezultati od 16 do 22 od ukupno 22

Tema: TB250-BTC+ ne baca sliku

Member Avatar korisnika demios
        Na forumu od
        Dec 2003
        Poruka
        5.067
      2. Moja mašina
        • CPU: i7 4790K @4800MHz bez IHS-a, na vodi
        • MoBo: Asus Z87I Pro
        • RAM: 2x8GB Team Group Vulcan 2400MHz CL11
        • VGA: Gigabyte GTX 980ti G1 na vodi
        • MON: Acer 29" 21:9 IPS
        • HDD: Samsung 500GB 850 EVO + 2TB Seagate
        • Case: Bitfenix Phenom + Silverstone Strider Plus 1000W
        • SND: Delta integrale
        • INET: Kablovska
      3. uzmesh i bacish plochu... ochaj je.

Member Avatar korisnika boooki
        Na forumu od
        Mar 2003
        Poruka
        411
        Citat Citiram korisnika: zlikuvar Pogledaj poruku
        Moram da iskopam temu...

Ploca je Biostar TB250-BTC...
        Ja sam svojevremeno "igranku" sa TB250-BTC+ i Vega-ma rešio sa integrisanom grafikom, nije bilo šanse da namestim da radi preko neke od Vega, tako da savetujem da probaš tako, integrisana uz dummy konektor. Preko integrisane nikakvih problema nema dan danas. Koliko se sećam moralo je da se namesti u biosu na uefi, tako da proveri i to.
        «::*¨Boris¨*::»

Member Avatar korisnika pmfrulez
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        1.287
        ja sam problem resio tako sto sam hteo da je polomim o koleno... zaznuo se natego sam gde je cpu i mem slotovi pa nije pukla iz prve ....resim se da je bocnem ,,,reko mozda se uplasila i eto je radi ko da joj nista nije bilo ...inace problem bio ne baca sliku nigde ne moze da se dodje do biosa ...
        smece neopevano ne isplati se da bacis dnevnicu il dve dok se drndas sa *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*m bolje o koleno da se slomi vise se isplati ...mozda to smece ima lose veze stampu na ploci ili sta vec to mi pada na pamet
        They say I act like I don't give a fuck...I tell them I'm not acting...It's just who I am...

Member
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        114
        Treba iskljucivo koristiti integrisanu graficku za sliku, imao sam takodje problema sa ovom plocom, ali sada radi bez problema. Za svaki slucaj sam snimio telefonom sva podesavanja u bios-u, tako da ako jos uvek nisi resio problem, javi da ti posaljem video.

Member Avatar korisnika Gadjan
        Na forumu od
        May 2006
        Poruka
        2.052
      8. Moja mašina
        • CPU: Xeon E5450 & Thermaltake Silent Tower
        • MoBo: Asus P5QL-E
        • RAM: 6 GB DDR2
        • VGA: 8500 GT
        • MON: Dell U2311H
        • HDD: Kingston UV400 120 GB + 4xHDD 1 TB
        • SND: Creative Live! 5.1 (SB0100); Altec Lansing 621; AKG K77
        • LAP: MSI CR500X
        • INET: DSL
        • Ostalo: SkyStar HD2
      9. Zlikuvar jel pratiš i dalje temu? Imao sam i ja slične i još razne probleme, ploča je neviđeno bagovita. Vidim i da tebi crkavaju te xfx 570 ko lude, kod mene crklo 11 od 10, da svih 10 plus jedna s reklamacije radila dve nedelje i opet crkla. Imao sam i trip i da je nešto do te šugave ploče, ali pre će biti da je ta serija karti škart, do duše kod mene su 8gb, one s crvenim ventovima.
        Zaboravio sam tačno cake i tripove, ali mislim da ploča ne baca uvek sliku sa pci16, mislim da ćeš dobiti sliku ako probaš da bodeš monitor u ostale. Mada je mnogo lakše i spas što kažu i kolege, integrisana grafika.

Member Avatar korisnika pmfrulez
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        1.287
        Citat Citiram korisnika: Gadjan Pogledaj poruku
        Zlikuvar jel pratiš i dalje temu? Imao sam i ja slične i još razne probleme, ploča je neviđeno bagovita. Vidim i da tebi crkavaju te xfx 570 ko lude, kod mene crklo 11 od 10, da svih 10 plus jedna s reklamacije radila dve nedelje i opet crkla. Imao sam i trip i da je nešto do te šugave ploče, ali pre će biti da je ta serija karti škart, do duše kod mene su 8gb, one s crvenim ventovima.
        Zaboravio sam tačno cake i tripove, ali mislim da ploča ne baca uvek sliku sa pci16, mislim da ćeš dobiti sliku ako probaš da bodeš monitor u ostale. Mada je mnogo lakše i spas što kažu i kolege, integrisana grafika.
        tebe druze jebu ekstenderi kineski slican slucaj znam pregoreo lik 9 karti ispostavilo se losa serija ekstendera preispitaj to
        They say I act like I don't give a fuck...I tell them I'm not acting...It's just who I am...

Member Avatar korisnika Gadjan
        Na forumu od
        May 2006
        Poruka
        2.052
      12. Moja mašina
        • CPU: Xeon E5450 & Thermaltake Silent Tower
        • MoBo: Asus P5QL-E
        • RAM: 6 GB DDR2
        • VGA: 8500 GT
        • MON: Dell U2311H
        • HDD: Kingston UV400 120 GB + 4xHDD 1 TB
        • SND: Creative Live! 5.1 (SB0100); Altec Lansing 621; AKG K77
        • LAP: MSI CR500X
        • INET: DSL
        • Ostalo: SkyStar HD2
      13. Ma nije sigurno, različiti su ekstenderi, mešani, ima ih plavih crnih.. 006 006s 006c molex, 6pin..
        I na drugom rigu gde su druga napajanja, druga ploča, drugi ekstenderi a mešane kartice: dve majnerske sapphire 470 4gb, dve xfx 580 8gb i dva ta krša xfx 570 8gb samo su te dve poslednje crkle. Od 10 tih xfx 570 8gb sa crvenim ventilatorima (kupljene nove na crni petak 2018) svih 10 su pocrkale u prvih godinu dana od kupovine. I to rade na onom stock mining biosu i podešavanjima. Na reklamaciji daju iste takve, ne deluju nove, u neoriginalnoj no name šugavoj kartonskoj ambalaži, jedna zamenska je crkla odmah posle nedelju dana, jednu su dali sa neispravnim ventilatorom radi joj samo jedan. Čiste su ali nemaju svoju kutiju, ni folije...
        - Od 10 komada xfx 580 8gb, nije crkla niti jedna.
        - Od 60 komada sapphire 4gb isto niti jedna, a starije su godinu dana, znači imaju jedno vruće leto više i mnogo više rada iza sebe.
        Na xfx 570 8gb uvek ista stvar, ili prestane skroz da daje sliku ili baca artifakte.
        Menjao Gadjan : 23.12.2019. u 14:54

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •