Šta je novo?

Kopanje altova (shitova) preporuke, saveti, računice, linkovi

Zašto Enemy 1.05a neće da radi na P106 karticama? Ja imam onaj driver sa Gigabyte sajta za P106 kartice, navodno drugi driveri neće da rade sa mining karticama, mada nisam nikad probao.
1.04a radi npr.
Nešto oko cuda verzije 9.1 je problem. Kontam da ti P106 driveri nemaju podršku za cuda 9.1, nego cuda 8.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Verovatno je to.

Ako ispisuje neku grešku, onda bi moglo da se utvrdi.
 
RVN se pojavio na WTM i trenutno je pri vrhu po profitabilnosti, samo je pitanje vremena kad će ljudi da krenu da ga siluju.
 
Odavno je tamo, na zalost cena ide samo dole.
Nema ga na prvoj strani kad izaberes X16R algo
 
Moraš da izabereš CryptoBridge menjačnicu i pojaviće se.
 
Poslednja izmena:
Cryptonight algo, znači možda ga neko dovoljno lud i frustriran Monero forkom siluje sad. :)
 
Da, moguce je, cudi me da ga nisu forkovali, treba pratiti, mozda ce ga forkovati na neki GMO cryptonight algo. :D
 
Ovaj Raven boze sacuvaj nikako da namestim da radi optimalno cas su kartice na 50c pa odjenom skoce na 75c :mad:
 
Moguce Zato sto mjenja 16 algoritama, pa se mjenja i potrosnja i temp.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji majner koristiš kad takve skokove imaš?
 
ccminer koristim uspeo sam podesiti smanjio sam --intensity=20 sad ne prelazi 65c ;)
 
Pa zato imaš te probleme. Skini Z-Enemy 1.08.
 
Ova masina je na hiveos-u a oni nemaju samo ccminer:smash:
 
Jel moguce da nema nista novo :-D a shitovi izlaze gotovo svaki dan ?
:d

Sta se kopa,gde je tvorac teme?Da li svraca na forum ili je od shitova pobegao na Maldives da kupa machora :d:smoke:
 
Poslednja izmena:
"...Primetio sam da mnogi osim ETH i ZEC nemaju predstavu da postoje još bar nekoliko novičića koji su bar 50%+ (a i više) isplativiji.
I da zvezda vodilja im je whattomine, koji btw. je sponzorisan od nicehash servisa, i nema ništa od mlađih algoritma/coinova.
Realno tamo fali bar 2-3 perspektivna algoritma (ako ne i više), i njihovi coinovi...."

na istoku stare price , na zapadu nista novo.

zainteresovao si me pa sam posetio prvu stranicu :).
nadam se da si u pravu da su otisli na maldive , cuh da su se ljudi lose proveli u grckoj :).

ne znam nema nista novo i dalje gledam u whatomine (ko hipnotisana zaba u zmiju) , ponekad u kriptomining blog , ali to je to vrtim se u krug i da nije ove shargarepe (btc se kao malo vratio na 6300 $) vec bih uveliko sve pogasio. mada nije iskljuceno da cu to sutra uraditi.

vest koju sam cuo u vezi etc od drugara jos jedno pre dve nedelje (koji je cuo od drugara) ali nemam potvrdu niti sam nasao vest : da ce etc da promeni dagove i da ce se etc moci kopati i sa grafikama sa manje memorije. e sad kakve vajde bi imali od takve vesti ...u ovom ludilu.
 
...ih ja kad sam procitaoa sam prvi deo...vest...ETC...pomislih neki smal rocket :)
E zato mi lezimo i rezimo u CG :D

Sto da pogasis,imas ih lots? Evo,primam jedan rig na cuvanje :D da te spasem bede do boljih vremena :d
Ja trenutno cepam phi1625,phi2,lyra2z...i skladistim :D doci ce vreme...

Na WTM ne ideem jedno....6 m eseci,tj od kad sam poceo da kopam :D

Idi na ove pa proveri i pogledaj...

https://crypt0.zone/calculator
https://www.crypto-coinz.net/crypto-calculator/
 
Poslednja izmena:
Sta kopate sa 580 470 570 uglavnom ati program. A da nije eth etc? Da se vise isplati
 
vidim da se pojavio pri vrhu loki na whatomine ... ako neko ima dobru volju (elana) da izvidi i pogleda kakvi su polovi , koji miner odgovara za to, koliko hasha daje realno (cryptoniteheavy algo) , neka svrljne. veceras cu tek moci , kada budem skupio snagu da isprobam , preko nicehashe :)
 
vidim da se pojavio pri vrhu loki na whatomine ... ako neko ima dobru volju (elana) da izvidi i pogleda kakvi su polovi , koji miner odgovara za to, koliko hasha daje realno (cryptoniteheavy algo) , neka svrljne. veceras cu tek moci , kada budem skupio snagu da isprobam , preko nicehashe :)

Procitaj 2 posta iznad,tj moj poslednji...mani se Lokija,Kokija i osalih sa WTM...uzalud trosenje kartica i bacanje hash powera a uz to i WTM nije bas azuran kao ovi koje sam nabrojao,ovi su prilicno tacni....
 
Eto ga x16r na Nicehashu ko gotivi odmah BTC da dobije i ne namerava da čuva RVN.
 
Ovo ryo coin kopa neko?


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Sta kopate saad ?


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Na temi za Eth se zahuktala rasprava šta je isplativo za kopanje, a ovde niko ništa ne piše. Ko šta kopa ili je kopao poslednjih meseci? Kako ste prošli?
 
Pa niko ne prica da mu nas 50-100 ne podignemo diff a to sto kopa par miliona kineza nikome ne smeta. :d
Sta ces, genetika. ;)

To samo ljudi kojima je mining full time job saltaju coine, mi ostali kopamo eth i cutimo. Kad prestane da bude isplatljivo gasimo i to je to.
 
Poslednja izmena:
Mogli bi bar da daju iskustva iz poslednjih meseci. Ima li ko da podeli šta je kopao, kako je odlučivao kada šta da kopa i kako je prošao?
 
Nazad
Vrh Dno