Šta je novo?

Kopanje altova (shitova) preporuke, saveti, računice, linkovi

Dobro si rekao - na kraju.
Sta se desilo, ocekivano nista, novcic koji ne nudi cak ni pump/dump na mikronivou (daily volume je nekih 40 dolara posle 3-4 dana otkako je na berzi).
Kopanje donosi oko 3 puta manje nego ETH.
Sve u svemu, cao zdravo.
 
Da li neko moze da mi kaze za Minexcoin,koji koristi algo EquiHash 96,5 meni za 1070 graficke,koja su podesavanja u Afteru i koji majner je trnutno najbolji za njih?
Unapred hvala...
 
Pa zar ne bi tako bilo za bar 90% coina? Realno...
 
pa da. zato ljudi kopaju eth i eventualno tih 9% novcica? a ne ostalih 90 posto :D
 
A od Ethash coina ima nekoliko njih koji su izasli na 5+$ u januaru prosle godine. Nekad je bilo suludo ih kopati pored nekih drugih. Sada moze da se nakupi u 10 dana po recimo 1000kom...to moze ostati u steku za bolje dane. Ne znam, razmisljam glasno :)
 
Tu si u pravu ali... poput Minexa koji je na CB ima i ostalih coina koji su se pojavili u vreme akumulacije i menjacnice podigle cenu za ulaz pa se sad nalaze na CB i shit menjacnicama. Ja recimo kad sam kupovao LUX i IFX imaolo ih na CB i na Cryptopia samo LUXa...videcemo,planiram da uzmem tih par Ethash coina i jos neki Equihash ako "komsije dozvole" :) samo po 'iljadu... ovih sto sad vrede oko 0.1-0.2 a ove skuplje, dosta manje i cekati :). Bogat svakako postato necu ali da nesto malo ucarim... ostaje da se nadam :)

Ja sam skroman... trejder nisam jer mi ni kladionica nije isla pa mi bolje "vrabac u ruci nego golub na grani" :d
 
Poslednja izmena:
Mnx je shitina iza koj stoji grupa prevaranata, a on je prosle god u ovo vreme bio extra isplativ islo je i preko 8$ po karti, a sada da neko kopa ovo djubre je van pameti
 
Pa prosle gosine... *mjau**mjau**mjau*a sta nije bilo isplativo prosle gosine do pred kraj januara? Secam se da sam na raspalom BTCZ uzeo za 10-12 dana oko 500$...kad se pretvori u $ agledaj ga sad? Naravno... te pare je pojela inflacija u medjuvremnu ali idemo dalje :d :D
Kazem po meni mozda opet dodje vreme za naplatu samo sto tada. cu poslusati savet iskusnijih i prodati i kartice kad bude najsladje :)... ostaje da cekamo da se. nadamo boljem vremenu.
 
Sada se kopaju nove shitine za sledeci bull a ne shitine iz prethodnog bulla
 
Poslednja izmena:
Ima li neko da prati coine koji koriste mimblewimble protokol? Trenutno je lansiran Beam, a 15.1. kreće Grin.
 
Sta mislite o SEER projektu? Neko cuo nesto, kupio nesto?
 
sta kopati sa 1060 3gb? Da nije ETH i ETC
 
Raven
 
kapirao sam i ja raven. Skocice mu diff kad iscuri sva mogucnost kopanja 1060 3gb na ETH
 
U gpu-z dok se kopa eth zauzece memorije na glavnoj karti je preko 3gb a na ostalim 2.94gb ne znam ni kako moze da se kopa eth na 3gb

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
jos koji dan ce moci i to je to, fajront. Sreca samo 3 riga imam sa 3gb
 
Jel zna neko nesto o Aeternity AE, CuckooCycle coinu?
Na Bitcointalk postoji jos od 2016 godine.Da li je to taj isti coin?
 
Nazad
Vrh Dno