Šta je novo?

Samsung A5 SM-A500FU

Cr0n1N

Slavan
Učlanjen(a)
07.11.2004
Poruke
114
Poena
320
Potrebna mi je pomoc za telefon iz naslova teme.

Naime telefon se u jednom trenutku skroz ispraznio i logicno ugasio, nakon toga je bio na punjacu neko vreme medjutim kada se upali konstatno ulazi u boot loop. Na ekranu se pojavio "android" tekst i nakon toga se restartuje te tako u krug. Telefon je uzet u VIP-u (nema garanciju).

Zanima me sta mi je od sw-a potrebno izuzev samsung usb drivera, ODIN-a, i samog roma za prepisivanje fw-a telefona (ako je to uopste moguce uraditi u ovom stadijumu u kome se nalazi). Da li mi je potreban neki odredjen rom obzirom da je telefon uzet u VIP-u? Svaka pomoc je dobro dosla i hvala unapred.
 
Potrebna mi je pomoc za telefon iz naslova teme.

Naime telefon se u jednom trenutku skroz ispraznio i logicno ugasio, nakon toga je bio na punjacu neko vreme medjutim kada se upali konstatno ulazi u boot loop. Na ekranu se pojavio "android" tekst i nakon toga se restartuje te tako u krug. Telefon je uzet u VIP-u (nema garanciju).

Zanima me sta mi je od sw-a potrebno izuzev samsung usb drivera, ODIN-a, i samog roma za prepisivanje fw-a telefona (ako je to uopste moguce uraditi u ovom stadijumu u kome se nalazi). Da li mi je potreban neki odredjen rom obzirom da je telefon uzet u VIP-u? Svaka pomoc je dobro dosla i hvala unapred.
Ostavi ga da se napuni do kraja. Desava se to i sa s7 kad se "previse" isprazni baterija.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Prosto ne verujem, kada sam pokusavao da upalim telefon imao je preko 50% baterije (cekao sam da se napuni vise od 50% jer se tako navodi u upustvu za flashovanje) i tada nije uspevao da se upali - konstantan boot loop. Nakon tvog saveta da se telefon napuni do kraja, proradio je kao da mu se nista nije desilo, jednostavno neverovatno... Hvala puno na sugesti i pomoci.
 
Prosto ne verujem, kada sam pokusavao da upalim telefon imao je preko 50% baterije (cekao sam da se napuni vise od 50% jer se tako navodi u upustvu za flashovanje) i tada nije uspevao da se upali - konstantan boot loop. Nakon tvog saveta da se telefon napuni do kraja, proradio je kao da mu se nista nije desilo, jednostavno neverovatno... Hvala puno na sugesti i pomoci.
Nema na cemu.

Mada, evo i losih vesti. Drug imao istih problema sa s7 pre 2nedelje.. danas se opet isti problem pojavio ali se vise nije upalio..iz servisa mu receno da je maticna riknula...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Не знам јел имамо истог другара, али исто искуство. Није било силе да се упали, у сервису рекли матична и ево чека поправку.
 
Не знам јел имамо истог другара, али исто искуство. Није било силе да се упали, у сервису рекли матична и ево чека поправку.
Makedonac u Beogradu[emoji16]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
На жалост Cr0n1N-а, различити су људи ипак :) али проблем исти. Готово сигурно се већ причало о овоме на другим самсунг темама, вероватно баш у главној S7, па претражи.
 
Kada uredjaj kompletno okine nemam nikakav problem sa tim, nije vazno da li je u garanciji ili van nje, relativno lako se pomirim sa time da je nesto jednostavno odapelo jer nisam sklon gubljenju zivaca za ono sto je ocigledno. Ali ove situacije hoce kaki nece kaki ... e to ume da me dovede do ludila :)

Za sada radi pa cemo da vidimo dokle, jos jednom hvala svima koji su ucestvovali u temi
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno