Šta je novo?

SD kartica - problem

trile11

Poštovan
Učlanjen(a)
22.12.2013
Poruke
18
Poena
54
Pozdrav, imam problem sa SD karticom. Usporava mi telefon, a kad pokusam da prebacim podatke sa nje na komp izbaci mi da je kopiranje neuspesno. Ne mogu ni preko otg prebaciti na usb, isto mi se desava. Probao sam i svaki fajl posebno da prebacim neke uspe, a neke ne uspe prebaciti. Ako imate neko savet kako da resim ovaj problem, recite. Bitno mi je samo da prebacim te slike i da udarim format kartice pa ce se resiti problem, pretpostavljam. Kartica je od 32gb class 10
 
probaj da ukljucis usb debuging na telefonu pa prebaci... Ali to najverovatnije znaci da je kartica ostecena i da joj nema spasa :D
Javi sta si uradio
 
Ukljucen mi je debuging... verovatno je pukla.. u pm... moram nesto smisliti, pa makar jednu po jednu fotku prebacivao na pc...
 
Vodi racuna sta radis, ja sam koristio odavno neki pgm koji mi je skroz unistio sd karticu i izgubio podatke, ako mozes jedno po jedno, prebacuj, super,
sto se kaze strpljen, spasen.
 
A sta da kazem, samo malo vremena da uspem odvojiti pa cu probati jedan po jedan fajl...
 
Imam slican problem, pa da ne otvaram temu...
Naime kako sam prebacio neku sliku na karticu vise nista ne moze ni da se obrise ni da se doda na karticu. Ne moze ni format. Ima li joj leka?
 
Probaj u drugom citacu, ako je isto, kartica je neispravna.
 
I ja imam problem. Meni kada ubacim SD karticu u racunar, zabaguje odmah i ne mogu da je formatiram, nema sanse. To se desava kada je otkljucana. Kada je zakljucana, radi fenomenalno, bez bagova, ali ne mogu u tom modu nista da uradim. Kartica je originalna Fordova za navigaciju. Stara je navigacija, pa sam hteo da iskopiram novu. Zna li neko nacin kako moze da se formatira? Probao sam i sa programom SD card formatter i u cmd-u, nema sanse.
 
Nazad
Vrh Dno