Šta je novo?

PC Game Port 15 pinova u USB adapter, gdje pronaći?

7euffel

Slavan
Učlanjen(a)
06.08.2012
Poruke
2,958
Poena
240
Pozdrav, došao sam u susret sa starim volanom koji ima ovaj stari konektor sa 15 pinova, za koji nemam priključak pa tražim rješenje. Stariji je od vatre pa nigdje ne mogu da pronađem odgovarajući adapter, a volio bih bar da sve to da podesim jer ne treba meni lično.

VnXD0.jpg


Gledao sam na netu neke upute gdje se taj kabl presiječe pa lemi, ali nisam siguran u te metode.
.
Možda bi bilo najbolje kad bi se moglo naručiti od Kineza ili slično, a nisam uspio naći na Aliju ovo čudo jer ne znam ni da li dobro tražim.

Edit ~ Gledam cijene po Amazonu i to je sve preko 20 dolara, što se nimalo ne isplati, ne vjerujem da ne postoji jeftinije rješenje...
 
Poslednja izmena:
Nađeš neku PCI zvučnu karticu sa tim game portom, ja sam ih imao po par komada negde...

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Nađeš neku PCI zvučnu karticu sa tim game portom, ja sam ih imao po par komada negde...

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

To je jedno od rješenja i nevjerovatno mi je da je jeftinije od ovog adaptera koji košta više od volana (skuplja mi pita nego tepsija). Bit svega je da po mogućnosti može da se spoji na laptop, a sudeći po svemu od toga nema velike nade.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je bolje za 15-20€ uzeti neki polovan logitech i vozi.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Zahvaljujem kao da si poslao. Uglavnom reći ću im da pogledaju po buvljacima, ako ima super, ako nema onda i nema veze. Nema drugog rješenja.
 
Devix89 da li win7 podrzava gameport (u varijanti pci kartice)? Davno sam negde citao da ne podrzava.
 
Nazad
Vrh Dno